Fin5 suunnistusviikko 2017

H14A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,8 km
Maali
2,4 km
 
1.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    14:24:00      11:28  
2.   Topias Kemppi Espoon Suunta    16:28:00      12:05  
3.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46    15:14:00      12:08  
4.   Tuomas Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat    16:46:00      12:23  
5.   Karim Mbembela Lynx    16:14:00      12:24  
6.   Siarhei Zhilinski Belarus    17:02:00      12:25  
7.   Maxim Gavrilyuk Russia    16:22:00      12:31  
8.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs    16:52:00      12:56  
9.   Aleksi Välimaa Rasti 88    15:22:00      13:17  
10.   Jussi Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    15:26:00      13:24  
11.   Simon PERRIN France    15:00:00      13:32  
11.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä    15:12:00      13:32  
13.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat    15:44:00      13:52  
14.   Oleg Tomashau Belarus    16:54:00      14:02  
15.   Heikki Kumara Laihian Luja    14:28:00      14:10  
16.   Jussi Raasakka Espoon Suunta    16:38:00      14:14  
17.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    17:00:00      14:16  
18.   Konsta Raitanen Tampereen Pyrintö    15:40:00      14:55  
18.   Joona Yliaho Koovee    16:20:00      14:55  
20.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat    16:44:00      14:57  
21.   Rasmus Ahoniemi Hyvinkään Rasti    14:18:00      15:01  
22.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    15:38:00      15:07  
23.   Alex Wetherill Great Britain    15:42:00      15:09  
24.   Tuukka Kupiainen Koovee    17:04:00      15:11  
25.   Aleksandr Klochev Russia    16:04:00      15:15  
26.   Aapo Maasilta Rastivarsat    15:04:00      15:26  
27.   Oliver Alajoutsi Koovee    16:16:00      15:40  
28.   Lauri Nieminen Valkeakosken Haka    15:24:00      15:41  
29.   Väinö Ristimäki Helsingin Suunnistajat    14:44:00      15:51  
30.   Joona Vuorela Espoon Akilles    16:48:00      15:55  
31.   Roope Lemberg Rasti-Jussit    16:30:00      15:57  
32.   Atte Rahikkala SK Pohjantähti    16:24:00      16:16  
33.   Nikita Lupinov Russia    15:46:00      16:17  
34.   Oliver Schüle Koovee    16:56:00      16:21  
35.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö    15:28:00      16:23  
36.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat    15:02:00      16:27  
37.   Yurii Dmitrievskii Russia    15:30:00      16:37  
38.   Perttu Jokinen Navi    15:20:00      16:38  
39.   Mikael Kaukinen Rasti-Nokia    15:52:00      16:49  
40.   Matsvei Sakalouski Belarus    17:08:00      17:08  
41.   Aarni Laine Tampereen Pyrintö    15:48:00      17:15  
42.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46    14:34:00      17:27  
43.   Otto Soini Kymin Suunnistajat    16:58:00      17:38  
44.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento    16:06:00      17:46  
45.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö    15:18:00      17:52  
46.   Eino Lehtiniemi Rasti-Nokia    15:58:00      17:57  
47.   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima    15:50:00      17:59  
48.   Egor Orlov Russia    15:36:00      18:06  
49.   Leo Alenius Tampereen Pyrintö    15:54:00      18:20  
50.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    17:06:00      18:29  
51.   Topi Perttu Laihian Luja    14:32:00      18:42  
51.   Miska Riissanen Espoon Akilles    16:50:00      18:42  
53.   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura    15:32:00      19:09  
54.   Nikita Belov Russia    16:32:00      19:24  
55.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti    16:18:00      19:57  
56.   Oscar Lindgren IF Femman    15:34:00      21:05  
57.   Aleksei Sylkin Russia    16:12:00      22:02  
58.   Jyry Tukiainen Tampereen Pyrintö    16:10:00      23:05  
   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    16:02:00      hylätty  
   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat    16:08:00      hylätty  
   Emil Beltramba Italy    17:12:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English