Fin5 suunnistusviikko 2017

H14A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,6 km
Maali
3,7 km
 
1.   Topias Kemppi Espoon Suunta    10:25:00      25:06  
2.   Maxim Gavrilyuk Russia    11:35:00      26:49  
3.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46    9:07:00      27:18  
4.   Karim Mbembela Lynx    11:05:00      28:20  
5.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    9:25:00      29:06  
6.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento    11:17:00      31:20  
7.   Oleg Tomashau Belarus    11:31:00      33:17  
8.   Aleksandr Klochev Russia    10:03:00      33:19  
8.   Siarhei Zhilinski Belarus    11:33:00      33:19  
10.   Joona Vuorela Espoon Akilles    10:15:00      34:22  
11.   Oliver Alajoutsi Koovee    11:29:00      34:29  
12.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat    11:23:00      35:17  
13.   Oliver Schüle Koovee    11:47:00      36:16  
14.   Miska Riissanen Espoon Akilles    10:47:00      36:36  
15.   Eino Lehtiniemi Rasti-Nokia    10:41:00      36:49  
16.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä    9:51:00      36:57  
17.   Tuomas Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat    11:13:00      37:10  
18.   Jussi Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    10:17:00      37:17  
19.   Aleksi Välimaa Rasti 88    9:21:00      37:28  
20.   Aapo Maasilta Rastivarsat    9:15:00      38:08  
21.   Alex Wetherill Great Britain    11:41:00      38:36  
22.   Atte Rahikkala SK Pohjantähti    9:03:00      41:02  
23.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat    10:39:00      41:07  
24.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    10:55:00      41:45  
25.   Perttu Jokinen Navi    11:43:00      42:22  
26.   Joona Yliaho Koovee    11:49:00      42:24  
27.   Nikita Belov Russia    11:21:00      42:42  
28.   Jussi Raasakka Espoon Suunta    10:45:00      42:56  
29.   Egor Orlov Russia    10:31:00      43:35  
30.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46    9:43:00      43:43  
31.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö    9:09:00      44:12  
32.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat    11:11:00      44:16  
33.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat    11:03:00      45:46  
34.   Heikki Kumara Laihian Luja    10:29:00      45:47  
35.   Matsvei Sakalouski Belarus    11:01:00      50:15  
36.   Konsta Raitanen Tampereen Pyrintö    9:01:00      52:25  
37.   Yurii Dmitrievskii Russia    9:55:00      52:30  
38.   Otto Soini Kymin Suunnistajat    11:19:00      54:19  
39.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti    9:23:00      55:38  
40.   Simon PERRIN France    10:09:00      56:01  
41.   Lauri Nieminen Valkeakosken Haka    11:25:00      1:00:19  
42.   Pyry Pikkarainen Lahden Suunnistajat-37    10:19:00      1:05:01  
43.   Tuukka Kupiainen Koovee    11:37:00      1:06:38  
44.   Nikita Lupinov Russia    10:07:00      1:08:00  
45.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat    10:35:00      1:08:38  
46.   Timur Emaldynov Angelniemen Ankkuri    9:39:00      1:10:06  
47.   Jyry Tukiainen Tampereen Pyrintö    9:29:00      1:10:47  
48.   Topi Perttu Laihian Luja    10:51:00      1:15:20  
49.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö    9:31:00      1:27:00  
50.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti    9:49:00      1:32:31  
   Aleksei Sylkin Russia    9:19:00      hylätty  
   Leo Alenius Tampereen Pyrintö    9:35:00      ei läht.  
   Oscar Lindgren IF Femman    10:21:00      keskeytti  
   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura    10:23:00      ei läht.  
   Mikael Kaukinen Rasti-Nokia    10:27:00      ei läht.  
   Emil Beltramba Italy    11:07:00      ei läht.  
   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs    11:15:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English