Fin5 suunnistusviikko 2017

H13A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,4 km
Maali
3,1 km
 
1.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    11:42:00   20:32 (1)  20:50  
2.   Jesper Donner OK77    9:10:00   22:14 (2)  22:31  
3.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö    11:48:00   22:20 (3)  22:39  
4.   Luukas Karelo Espoon Suunta    9:40:00   22:21 (4)  22:45  
5.   Elias Lehtonen Ulvilan Ura    11:06:00   22:33 (5)  22:52  
6.   Miki Niemensivu Rasti-Lukko    10:02:00   22:33 (5)  22:54  
7.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46    11:02:00   22:36 (7)  22:58  
8.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat    9:52:00   22:45 (8)  23:04  
9.   Verneri Sankelo Lapuan Virkiä    11:44:00   23:09 (9)  23:32  
10.   Joonas Paananen Turun Suunnistajat    11:36:00   23:16 (10)  23:35  
11.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa    11:10:00   23:18 (11)  23:39  
12.   Emil Koivula Helsingin Suunnistajat    11:38:00   23:26 (12)  23:43  
13.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas    9:38:00   23:27 (13)  23:49  
14.   Pietari Jussinmäki Halsuan Toivo    11:22:00   24:32 (14)  24:50  
15.   Veeti Mähönen Tampereen Pyrintö    11:00:00   24:48 (15)  25:11  
16.   Rauli Aho Valkeakosken Haka    9:48:00   25:04 (16)  25:22  
17.   Oskari Rannila Vetelin Urheilijat    10:58:00   26:45 (17)  27:04  
18.   Leo Haanpää Paimion Rasti    9:58:00   26:48 (18)  27:08  
19.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    11:40:00   26:49 (19)  27:10  
20.   Nico Toivanen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:26:00   27:32 (20)  27:52  
21.   Jaakko Salomäki SK Uusi    9:02:00   27:43 (21)  28:04  
22.   Ilmo Haikonen Ulvilan Ura    11:08:00   28:33 (22)  28:55  
23.   Iiro Pitkänen Koovee    9:16:00   28:50 (23)  29:09  
24.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    9:14:00   29:05 (24)  29:25  
25.   Samuel Kurhinen Rastivarsat    10:40:00   29:07 (25)  29:28  
26.   Simon Engström Pargas IF    11:24:00   29:18 (26)  29:38  
27.   Stepan Kondratev Russia    9:08:00   29:34 (27)  29:57  
28.   Aaro Koskinen Tampereen Pyrintö    11:46:00   29:56 (28)  30:13  
29.   Juuso Kinnunen SK Pohjantähti    11:34:00   30:09 (29)  30:30  
30.   Aapo Granqvist Lahden Suunnistajat-37    9:06:00   31:08 (30)  31:30  
31.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:18:00   31:38 (31)  32:00  
32.   Elias Pelkonen Rastivarsat    10:52:00   31:47 (32)  32:03  
33.   Niklas Salonen Rasti 88    11:50:00   31:54 (33)  32:16  
34.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    10:22:00   32:05 (34)  32:28  
35.   Aapo Mustajoki Tampereen Pyrintö    11:16:00   32:50 (35)  33:09  
36.   Atte Himilä Rajamäen Rykmentti    11:32:00   32:58 (36)  33:15  
37.   Roni Ylihärsilä Alahärmän Kisa    11:12:00   33:59 (37)  34:23  
38.   Felix Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus    11:30:00   35:00 (38)  35:20  
39.   Jami Kallioniemi Rasti-Lukko    10:12:00   35:10 (39)  35:34  
40.   Arseni Bedarau Belarus    9:46:00   36:09 (40)  36:33  
41.   Petr Volkov Russia    11:14:00   37:14 (41)  37:37  
42.   Iikka Leiniö Helsingin Suunnistajat    10:56:00   38:26 (42)  39:04  
43.   Juho Nupponen Rasti-Lukko    10:48:00   40:12 (43)  40:33  
44.   Atte Saarimäki Rastiketut    10:42:00   44:06 (44)  44:27  
45.   Totte Välkki Tampereen Pyrintö    11:28:00   44:50 (45)  45:09  
46.   Henri Suojanen Koovee    9:34:00   55:46 (46)  56:09  
47.   Elias Suni Espoon Suunta    9:20:00   1:16:12 (47)  1:16:47  
48.   Riku Ylihärsilä Alahärmän Kisa    11:04:00   1:17:19 (48)  1:18:05  
   Daniil Efimov Russia    9:18:00      ei läht.  
   Mikael Koivisto SK Uusi    10:00:00      hylätty  
   Aapo Jalonen MS Parma    11:20:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English