Fin5 suunnistusviikko 2017

H13A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
2,2 km
 
1.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    16:35:00      11:22  
2.   Jesper Donner OK77    15:05:00      11:41  
3.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö    15:43:00      11:55  
4.   Jaakko Salomäki SK Uusi    15:57:00      12:10  
5.   Joonas Paananen Turun Suunnistajat    16:51:00      12:45  
6.   Stepan Kondratev Russia    15:59:00      12:49  
7.   Rauli Aho Valkeakosken Haka    15:25:00      12:53  
8.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46    14:43:00      13:00  
9.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas    15:17:00      13:10  
10.   Veeti Mähönen Tampereen Pyrintö    15:21:00      13:15  
11.   Mikael Koivisto SK Uusi    15:19:00      13:22  
12.   Aaro Koskinen Tampereen Pyrintö    15:39:00      13:34  
13.   Leo Haanpää Paimion Rasti    16:55:00      13:37  
14.   Verneri Sankelo Lapuan Virkiä    14:35:00      13:48  
15.   Elias Pelkonen Rastivarsat    14:39:00      14:02  
15.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    16:19:00      14:02  
17.   Aapo Granqvist Lahden Suunnistajat-37    16:27:00      14:06  
18.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat    14:49:00      14:13  
19.   Aapo Mustajoki Tampereen Pyrintö    16:07:00      14:30  
20.   Nico Toivanen Ikaalisten Nouseva-Voima    15:51:00      14:33  
21.   Elias Lehtonen Ulvilan Ura    15:55:00      14:58  
22.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa    17:01:00      15:04  
23.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    14:25:00      15:07  
24.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä    15:11:00      15:29  
25.   Ilmo Haikonen Ulvilan Ura    15:45:00      15:40  
26.   Viktor Asklöf Lynx    15:23:00      16:10  
27.   Simon Engström Pargas IF    14:41:00      16:30  
28.   Oskari Rannila Vetelin Urheilijat    16:17:00      16:31  
29.   Emil Koivula Helsingin Suunnistajat    14:19:00      16:37  
30.   Tuomas Peltola Keuruun Kisailijat    14:47:00      16:42  
31.   Luukas Karelo Espoon Suunta    16:49:00      17:18  
32.   Miki Niemensivu Rasti-Lukko    16:25:00      17:19  
32.   Iiro Pitkänen Koovee    17:05:00      17:19  
34.   Totte Välkki Tampereen Pyrintö    15:41:00      17:24  
35.   Samuel Kurhinen Rastivarsat    14:29:00      17:26  
36.   Niklas Salonen Rasti 88    15:53:00      17:27  
37.   Pietari Jussinmäki Halsuan Toivo    15:47:00      17:51  
38.   Petr Volkov Russia    16:05:00      18:05  
39.   Atte Himilä Rajamäen Rykmentti    16:59:00      18:12  
40.   Arseni Bedarau Belarus    16:39:00      18:17  
41.   Karo Kantola Lahden Suunnistajat-37    17:03:00      18:36  
42.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    15:33:00      19:36  
43.   Jami Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat    14:37:00      20:21  
44.   Roni Ylihärsilä Alahärmän Kisa    17:07:00      21:09  
45.   Iikka Leiniö Helsingin Suunnistajat    15:15:00      21:27  
46.   Henri Suojanen Koovee    16:21:00      22:03  
47.   Felix Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus    14:33:00      23:15  
48.   Aapo Jalonen MS Parma    16:11:00      26:54  
49.   Riku Ylihärsilä Alahärmän Kisa    16:23:00      35:44  
   Daniil Efimov Russia    16:41:00      ei läht.  
   Juuso Kinnunen SK Pohjantähti    16:43:00      hylätty  
   Juho Nupponen Rasti-Lukko    16:47:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English