Fin5 suunnistusviikko 2017

H13A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,6 km
Maali
2,8 km
 
1.   Jaakko Salomäki SK Uusi    11:30:00      23:29  
2.   Elmeri Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti    9:28:00      23:35  
3.   Jesper Donner OK77    9:56:00      24:09  
4.   Leo Haanpää Paimion Rasti    11:06:00      25:00  
5.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa    9:54:00      25:07  
6.   Rauli Aho Valkeakosken Haka    11:22:00      26:12  
7.   Luukas Karelo Espoon Suunta    10:06:00      26:53  
8.   Nico Toivanen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:28:00      27:07  
9.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat    11:08:00      27:45  
10.   Veeti Mähönen Tampereen Pyrintö    9:24:00      28:48  
11.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs    11:36:00      30:45  
12.   Mikael Koivisto SK Uusi    11:24:00      31:16  
13.   Aapo Jalonen MS Parma    10:10:00      32:14  
14.   Joonas Paananen Turun Suunnistajat    9:30:00      32:18  
15.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    9:16:00      32:32  
16.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas    11:40:00      33:08  
17.   Aaro Koskinen Tampereen Pyrintö    9:14:00      34:33  
18.   Aapo Granqvist Lahden Suunnistajat-37    10:56:00      34:36  
19.   Arseni Bedarau Belarus    11:34:00      36:01  
20.   Ilmo Haikonen Ulvilan Ura    9:40:00      36:56  
21.   Iiro Pitkänen Koovee    11:28:00      37:08  
22.   Samuel Kurhinen Rastivarsat    9:52:00      37:12  
23.   Simon Engström Pargas IF    10:18:00      37:30  
24.   Viktor Asklöf Lynx    11:20:00      38:32  
25.   Oskari Rannila Vetelin Urheilijat    10:32:00      41:26  
26.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä    10:48:00      42:13  
27.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat    10:00:00      42:19  
28.   Elias Pelkonen Rastivarsat    9:08:00      44:36  
29.   Atte Himilä Rajamäen Rykmentti    9:44:00      54:32  
30.   Felix Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus    9:10:00      55:23  
31.   Pietari Jussinmäki Halsuan Toivo    10:36:00      55:29  
32.   Niklas Salonen Rasti 88    9:02:00      55:56  
33.   Miki Niemensivu Rasti-Lukko    9:20:00      57:31  
34.   Iikka Leiniö Helsingin Suunnistajat    10:26:00      58:29  
35.   Petr Volkov Russia    10:04:00      58:52  
36.   Verneri Sankelo Lapuan Virkiä    9:48:00      59:52  
37.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö    9:42:00      1:00:10  
38.   Totte Välkki Tampereen Pyrintö    9:50:00      1:03:26  
39.   Juho Nupponen Rasti-Lukko    9:26:00      1:15:21  
40.   Riku Ylihärsilä Alahärmän Kisa    9:32:00      2:16:37  
   Juuso Kinnunen SK Pohjantähti    9:04:00      hylätty  
   Aapo Mustajoki Tampereen Pyrintö    9:18:00      ei läht.  
   Elias Lehtonen Ulvilan Ura    9:22:00      hylätty  
   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46    9:36:00      hylätty  
   Roni Ylihärsilä Alahärmän Kisa    9:46:00      hylätty  
   Emil Koivula Helsingin Suunnistajat    10:30:00      keskeytti  
   Stepan Kondratev Russia    10:38:00      ei läht.  
   Tuomas Peltola Keuruun Kisailijat    11:14:00      keskeytti  
   Daniil Efimov Russia    11:32:00      ei läht.  
   Henri Suojanen Koovee    11:46:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English