Fin5 suunnistusviikko 2017

H12TR 1. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Maali Tulos  
1   Elmeri Konstari
Jämsän Retki-Veikot
1:29 (1)
4:16 (1)
2:47 (2)
5:53 (1)
1:37 (1)
7:57 (1)
2:04 (6)
9:00 (1)
1:03 (1)
9:39 (1)
39 (1)
10:33 (1)
54 (1)
11:32 (1)
59 (3)
11:49 (1)
17 (2)
11:49 (1)
-
11:49  Elmeri Konstari
2   Joonas Korhonen
Tarpian Suunta
2:03 (6)
5:36 (3)
3:33 (5)
7:52 (3)
2:16 (8)
9:47 (3)
1:55 (4)
11:07 (3)
1:20 (5)
11:50 (3)
43 (2)
13:06 (2)
1:16 (6)
14:07 (2)
1:01 (4)
14:28 (2)
21 (9)
14:26 (2)
-
14:26  Joonas Korhonen
3   Miki Vuorinen
Kokkolan Suunnistajat
2:12 (7)
5:53 (6)
3:41 (6)
7:40 (2)
1:47 (2)
9:24 (2)
1:44 (1)
10:43 (2)
1:19 (4)
11:32 (2)
49 (6)
13:43 (3)
2:11 (17)
14:41 (3)
58 (2)
14:59 (3)
18 (5)
14:59 (3)
-
14:59  Miki Vuorinen
4   Artur Emaldynov
Angelniemen Ankkuri
1:46 (2)
5:53 (6)
4:07 (9)
9:21 (6)
3:28 (15)
11:13 (5)
1:52 (3)
12:51 (5)
1:38 (7)
13:36 (5)
45 (4)
14:40 (5)
1:04 (2)
15:35 (4)
55 (1)
15:55 (4)
20 (7)
15:55 (4)
-
15:55  Artur Emaldynov
5   Tuomas Harju
Rasti-Nokia
1:57 (5)
5:46 (4)
3:49 (8)
7:54 (4)
2:08 (5)
10:17 (4)
2:23 (10)
12:07 (4)
1:50 (10)
12:54 (4)
47 (5)
14:11 (4)
1:17 (7)
16:32 (5)
2:21 (13)
16:55 (5)
23 (13)
16:55 (5)
-
16:55  Tuomas Harju
6   Konsta Hämäläinen
Kuopion Suunnistajat
5:41 (18)
8:14 (11)
2:33 (1)
10:56 (10)
2:42 (11)
13:23 (11)
2:27 (13)
14:33 (9)
1:10 (2)
15:16 (8)
43 (2)
16:20 (8)
1:04 (2)
17:22 (6)
1:02 (5)
17:38 (6)
16 (1)
17:38 (6)
-
17:38  Konsta Hämäläinen
7   Sisu Sorri
Suunta Jyväskylä
1:53 (3)
8:49 (12)
6:56 (18)
11:05 (12)
2:16 (8)
12:56 (9)
1:51 (2)
14:07 (7)
1:11 (3)
14:57 (7)
50 (7)
16:01 (6)
1:04 (2)
17:54 (8)
1:53 (10)
18:11 (7)
17 (2)
18:11 (7)
-
18:11  Sisu Sorri
8   Ivan Terekhov
Russia
2:34 (12)
7:05 (10)
4:31 (12)
10:01 (8)
2:56 (12)
12:26 (7)
2:25 (12)
14:18 (8)
1:52 (11)
15:22 (9)
1:04 (16)
16:45 (9)
1:23 (9)
17:52 (7)
1:07 (6)
18:20 (8)
28 (17)
18:19 (8)
-
18:19  Ivan Terekhov
9   Eeli Rönty
Espoon Suunta
2:28 (10)
6:12 (8)
3:44 (7)
9:31 (7)
3:19 (14)
11:54 (6)
2:23 (10)
13:43 (6)
1:49 (9)
14:37 (6)
54 (10)
16:06 (7)
1:29 (13)
18:58 (9)
2:52 (17)
19:26 (9)
28 (17)
19:26 (9)
-
19:26  Eeli Rönty
10   Lauri Kultima
Lapin Veikot
3:45 (14)
9:28 (15)
5:43 (16)
11:20 (13)
1:52 (3)
13:42 (12)
2:22 (9)
15:53 (11)
2:11 (14)
16:53 (11)
1:00 (15)
18:16 (11)
1:23 (9)
19:30 (10)
1:14 (8)
19:55 (10)
25 (16)
19:54 (10)
-
19:54  Lauri Kultima
11   Max Mamleev
Italy
2:24 (9)
5:46 (4)
3:22 (4)
11:02 (11)
5:16 (19)
13:07 (10)
2:05 (7)
15:18 (10)
2:11 (14)
16:08 (10)
50 (7)
17:21 (10)
1:13 (5)
19:51 (11)
2:30 (14)
20:12 (11)
21 (9)
20:12 (11)
-
20:12  Max Mamleev
12   Tatu Palokangas
Alatornion Pirkat
4:52 (16)
9:16 (14)
4:24 (11)
11:31 (14)
2:15 (7)
14:16 (13)
2:45 (14)
16:17 (14)
2:01 (13)
17:12 (14)
55 (13)
18:37 (13)
1:25 (11)
21:13 (12)
2:36 (15)
21:33 (12)
20 (7)
21:32 (12)
-
21:32  Tatu Palokangas
13   Samiir Musse
Helsingin Suunnistajat
2:12 (7)
5:02 (2)
2:50 (3)
10:34 (9)
5:32 (20)
12:52 (8)
2:18 (8)
16:09 (13)
3:17 (18)
17:06 (13)
57 (14)
18:32 (12)
1:26 (12)
21:29 (13)
2:57 (18)
21:53 (13)
24 (15)
21:54 (13)
1 (20)
21:54  Samiir Musse
14   Aapo Inkilä
Keuruun Kisailijat
1:55 (4)
6:15 (9)
4:20 (10)
8:08 (5)
1:53 (4)
14:40 (14)
6:32 (20)
16:07 (12)
1:27 (6)
17:01 (12)
54 (10)
21:17 (14)
4:16 (21)
23:29 (14)
2:12 (12)
23:47 (14)
18 (5)
23:47 (14)
-
23:47  Aapo Inkilä
15   Veikka Kyckling
Rastihaukat
4:22 (15)
9:03 (13)
4:41 (13)
12:52 (15)
3:49 (16)
17:51 (15)
4:59 (18)
21:18 (15)
3:27 (19)
22:29 (15)
1:11 (18)
24:20 (15)
1:51 (16)
27:27 (15)
3:07 (19)
27:44 (15)
17 (2)
27:44 (15)
-
27:44  Veikka Kyckling
16   Niko Mannonen
Angelniemen Ankkuri
8:01 (19)
13:02 (16)
5:01 (15)
17:18 (16)
4:16 (18)
21:01 (16)
3:43 (16)
24:12 (17)
3:11 (17)
25:45 (17)
1:33 (21)
27:31 (17)
1:46 (15)
29:29 (16)
1:58 (11)
29:57 (16)
28 (17)
29:56 (16)
-
29:56  Niko Mannonen
17   Akseli Ala-Honkola
Kuortaneen Kunto
2:49 (13)
14:43 (17)
11:54 (19)
17:21 (17)
2:38 (10)
22:33 (18)
5:12 (19)
25:02 (18)
2:29 (16)
25:54 (18)
52 (9)
28:55 (18)
3:01 (20)
30:06 (17)
1:11 (7)
30:29 (17)
23 (13)
30:28 (17)
-
30:28  Akseli Ala-Honkola
18   Julius Sipiläinen
Tampereen Pyrintö
8:07 (20)
14:44 (18)
6:37 (17)
17:54 (18)
3:10 (13)
21:31 (17)
3:37 (15)
23:28 (16)
1:57 (12)
24:55 (16)
1:27 (20)
26:28 (16)
1:33 (14)
30:41 (18)
4:13 (20)
31:03 (18)
22 (11)
31:03 (18)
-
31:03  Julius Sipiläinen
19   Ivan Komarov
Russia
5:17 (17)
21:41 (20)
16:24 (20)
23:55 (20)
2:14 (6)
27:52 (19)
3:57 (17)
31:49 (19)
3:57 (20)
32:57 (19)
1:08 (17)
35:21 (19)
2:24 (19)
36:50 (19)
1:29 (9)
37:29 (19)
39 (21)
37:29 (19)
-
37:29  Ivan Komarov
20   Aatu Muhonen
Rasti-Jussit
2:32 (11)
21:53 (21)
19:21 (21)
33:46 (21)
11:53 (21)
35:48 (21)
2:02 (5)
37:30 (21)
1:42 (8)
38:24 (21)
54 (10)
39:43 (21)
1:19 (8)
42:31 (20)
2:48 (16)
42:53 (20)
22 (11)
42:54 (20)
1 (20)
42:54  Aatu Muhonen
21   Maxim Onskul
Russia
12:04 (21)
16:54 (19)
4:50 (14)
21:01 (19)
4:07 (17)
29:09 (20)
8:08 (21)
33:10 (20)
4:01 (21)
34:33 (20)
1:23 (19)
36:54 (20)
2:21 (18)
43:01 (21)
6:07 (21)
43:33 (21)
32 (20)
43:32 (21)
-
43:32  Maxim Onskul
   Teemu Lilja
Suunta Jyväskylä
4:14
47:13
42:59
50:45
3:32
54:55
4:10
57:00
2:05
58:18
1:18
-
-
1:01:31
-
1:01:52
21
1:01:51
-
hylätty  Teemu Lilja
   Sviatoslav Kostygov
Russia
53:46
59:55
6:09
1:05:19
5:24
1:09:05
3:46
1:12:09
3:04
1:13:12
1:03
-
-
1:15:49
-
1:16:17
28
1:16:17
-
hylätty  Sviatoslav Kostygov
   Olli Niinimäki
SK Pohjantähti
2:07
7:11
5:04
9:56
2:45
12:28
2:32
14:08
1:40
14:58
50
-
-
17:49
-
18:06
17
18:07
1
hylätty  Olli Niinimäki
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English