Fin5 suunnistusviikko 2017

H12 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,8 km
Maali
2,9 km
 
1.   Pyry Riissanen Espoon Akilles    10:49:00   22:46 (1)  23:09  
2.   Anton Packalén Lynx    10:23:00   22:56 (2)  23:14  
3.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    10:41:00   23:32 (3)  23:49  
4.   Eemil Koskinen Tampereen Pyrintö    11:19:00   23:42 (4)  24:03  
5.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37    10:15:00   24:11 (5)  24:29  
6.   Jussi Ankelo MS Parma    9:47:00   24:41 (6)  24:59  
7.   Florian Fritzen Hiidenkiertäjät    9:07:00   24:52 (7)  25:12  
8.   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto    11:01:00   26:10 (9)  26:29  
9.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat    9:01:00   26:09 (8)  26:31  
10.   Alexandr Taimanov Russia    11:15:00   26:21 (10)  26:40  
11.   Rami Tuominen Kankaanpään Suunnistajat    10:47:00   26:25 (11)  26:44  
12.   Topias Muukkonen SK Uusi    10:01:00   28:07 (12)  28:28  
13.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat    10:09:00   28:14 (13)  28:32  
14.   Markus Maronen Lynx    9:13:00   28:31 (14)  28:50  
15.   Atte Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    10:51:00   28:41 (16)  28:58  
16.   Joonas Meuronen Helsingin Suunnistajat    10:53:00   28:36 (15)  29:05  
17.   Eino Liponkoski Tampereen Pyrintö    11:05:00   28:53 (17)  29:11  
18.   Jere Simola Koovee    10:31:00   29:26 (18)  29:46  
19.   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy    9:53:00   29:31 (19)  29:49  
20.   Kalle Ojala Koovee    9:05:00   29:49 (20)  30:10  
21.   Nuutti Vennelä Kangasala SK    9:25:00   30:22 (21)  30:43  
22.   Thomas Saarela Lounais-Hämeen Rasti    10:43:00   30:34 (22)  30:56  
23.   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    9:29:00   30:35 (23)  30:57  
24.   Aaro Kujansuu Rastikarhut    10:05:00   31:15 (24)  31:38  
25.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37    9:03:00   31:47 (25)  32:06  
26.   Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat    10:25:00   32:23 (26)  32:47  
27.   Aleksi Ojala Koovee    10:59:00   32:30 (27)  32:49  
28.   Eino Haara Helsingin Suunnistajat    9:11:00   32:54 (28)  33:14  
29.   Lauri Aalto MS Parma    11:03:00   33:12 (29)  33:38  
30.   Francis Vimba Latvia    9:27:00   33:52 (30)  34:12  
31.   Aatos Riikonen Tampereen Pyrintö    10:29:00   34:43 (31)  35:03  
32.   Elias Schüle Koovee    11:25:00   34:57 (33)  35:18  
33.   Roni Niemensivu Rasti-Lukko    9:17:00   34:55 (32)  35:19  
34.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    10:49:30   35:29 (34)  35:55  
35.   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö    10:45:00   36:27 (35)  36:45  
36.   Eevert Kenttämies Koovee    10:03:00   36:33 (36)  36:54  
37.   Elias Rintamäki Pihkaniskat    10:21:00   36:42 (37)  37:04  
38.   Tyko Suomi Lounais-Hämeen Rasti    9:31:00   36:53 (38)  37:15  
39.   Mikhael Belov Russia    11:23:00   37:00 (39)  37:21  
40.   Joona Paulanne Tampereen Pyrintö    9:09:00   37:09 (40)  37:32  
41.   Leevi Niemelä Kangasala SK    10:19:00   37:29 (41)  37:51  
42.   Rasmus Tenkanen OK Raseborg    9:33:00   38:03 (42)  38:21  
43.   Paride Gaio Italy    9:43:00   38:32 (43)  38:50  
44.   Kalle Kulju Kalvolan Keihäs    9:23:00   39:31 (44)  39:50  
45.   Oliver Carlsson Espoon Akilles    9:41:00   39:55 (45)  40:15  
46.   Onni Liponkoski Tampereen Pyrintö    10:57:00   41:06 (46)  41:30  
47.   Eetu Punto Rasti-Nokia    11:29:00   42:24 (47)  42:43  
48.   Juho Malmi Helsingin Suunnistajat    11:11:00   42:36 (48)  42:56  
49.   Marti Pou Sanchez Spain    11:13:00   44:01 (49)  44:22  
50.   Olli Kuusisto Koovee    9:35:00   44:53 (50)  45:16  
51.   Juuso Haapala Paimion Rasti    11:27:00   45:01 (51)  45:32  
52.   Luukas Hyvärinen Espoon Suunta    9:39:00   46:42 (52)  47:06  
53.   Hannes Nikkinen Hiidenkiertäjät    10:39:00   46:48 (53)  47:11  
54.   Arttu Ritala Tampereen Pyrintö    9:37:00   46:58 (54)  47:20  
55.   Eetu Lehtovirta Tampereen Pyrintö    9:15:00   48:02 (55)  48:28  
56.   Iisakki Jussinmäki Halsuan Toivo    11:09:00   53:35 (56)  53:55  
57.   Ernest Pou Sanchez Spain    9:57:00   54:46 (57)  55:10  
58.   Joonas Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    9:51:00   56:07 (58)  56:29  
59.   Marlon Virve Estonia    10:07:00   57:33 (59)  57:56  
60.   Kirill Kelpsh Russia    9:21:00   59:54 (60)  1:00:20  
61.   Artemiy Petrov Russia    10:55:00   1:04:57 (61)  1:05:20  
62.   Joni Uusitalo Kangasala SK    11:17:00   1:14:13 (62)  1:14:35  
63.   Santeri Ahoniemi Hyvinkään Rasti    10:11:00   1:22:24 (63)  1:22:55  
   Oliver Udell Solf IK    9:45:00      ei läht.  
   Milo Konttila Tampereen Pyrintö    9:59:00      hylätty  
   Petr Minkin Russia    10:13:00      ei läht.  
   Miro Sivonen Tampereen Pyrintö    10:17:00      hylätty  
   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti    10:27:00      hylätty  
   Aapo Kangas Lapuan Virkiä    10:35:00      keskeytti  
   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka    10:37:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English