Fin5 suunnistusviikko 2017

H12 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Maali
2,8 km
 
1.   Florian Fritzen Hiidenkiertäjät    11:36:00   12:32 (1)  12:50  
2.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat    9:18:00   13:59 (2)  14:19  
3.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat    11:46:00   14:26 (3)  14:43  
4.   Jussi Ankelo MS Parma    11:06:00   14:51 (4)  15:08  
5.   Thomas Saarela Lounais-Hämeen Rasti    10:54:00   15:05 (5)  15:23  
6.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    10:14:00   16:22 (6)  16:40  
7.   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto    11:26:00   16:31 (7)  16:51  
8.   Rami Tuominen Kankaanpään Suunnistajat    9:16:00   16:45 (8)  17:05  
9.   Eemil Koskinen Tampereen Pyrintö    11:38:00   16:49 (9)  17:09  
10.   Markus Maronen Lynx    9:08:00   16:58 (10)  17:18  
11.   Pyry Riissanen Espoon Akilles    9:36:00   17:24 (11)  17:45  
12.   Jere Simola Koovee    9:52:00   17:36 (12)  17:54  
13.   Aatos Riikonen Tampereen Pyrintö    10:40:00   17:41 (13)  18:02  
14.   Topias Muukkonen SK Uusi    9:58:00   17:47 (14)  18:10  
15.   Alexandr Taimanov Russia    9:10:00   17:54 (15)  18:15  
16.   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    11:10:00   17:59 (16)  18:18  
17.   Eino Haara Helsingin Suunnistajat    11:12:00   18:12 (17)  18:33  
18.   Kalle Kulju Kalvolan Keihäs    9:20:00   18:24 (18)  18:43  
19.   Lauri Aalto MS Parma    10:50:00   18:28 (19)  18:49  
20.   Paride Gaio Italy    9:34:00   18:37 (20)  18:54  
21.   Eino Liponkoski Tampereen Pyrintö    11:48:00   19:07 (21)  19:25  
22.   Ville Lemberg Rasti-Jussit    11:14:00   19:13 (22)  19:34  
23.   Milo Konttila Tampereen Pyrintö    10:36:00   19:16 (23)  19:37  
24.   Atte Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    9:54:00   19:25 (24)  19:41  
25.   Miro Sivonen Tampereen Pyrintö    11:42:00   19:38 (25)  19:59  
26.   Nuutti Vennelä Kangasala SK    11:00:00   19:56 (26)  20:18  
27.   Eevert Kenttämies Koovee    9:28:00   19:58 (27)  20:19  
28.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    9:12:00   20:13 (28)  20:31  
29.   Rasmus Tenkanen OK Raseborg    10:52:00   20:24 (29)  20:40  
30.   Anton Packalén Lynx    9:26:00   20:31 (31)  20:48  
31.   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka    9:24:00   20:30 (30)  20:52  
32.   Petr Minkin Russia    11:34:00   21:12 (32)  21:34  
33.   Elias Rintamäki Pihkaniskat    10:46:00   21:23 (33)  21:45  
34.   Joonas Meuronen Helsingin Suunnistajat    11:24:00   21:23 (33)  21:46  
35.   Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat    10:30:00   21:49 (35)  22:09  
36.   Juho Malmi Helsingin Suunnistajat    11:40:00   21:55 (36)  22:17  
37.   Leevi Niemelä Kangasala SK    11:02:00   22:10 (37)  22:32  
38.   Eetu Punto Rasti-Nokia    9:06:00   22:19 (38)  22:37  
39.   Aleksi Ojala Koovee    9:30:00   22:36 (39)  22:53  
40.   Onni Liponkoski Tampereen Pyrintö    10:38:00   23:10 (40)  23:33  
41.   Aapo Kangas Lapuan Virkiä    11:32:00   23:12 (41)  23:34  
42.   Oliver Carlsson Espoon Akilles    9:04:00   23:35 (42)  23:55  
43.   Joona Paulanne Tampereen Pyrintö    11:08:00   24:30 (43)  24:53  
44.   Iisakki Jussinmäki Halsuan Toivo    11:28:00   24:43 (44)  25:04  
45.   Aaro Kujansuu Rastikarhut    10:26:00   25:25 (45)  25:46  
46.   Eetu Lehtovirta Tampereen Pyrintö    10:44:00   25:36 (46)  26:02  
47.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37    9:56:00   25:56 (47)  26:16  
48.   Artemiy Petrov Russia    11:04:00   26:47 (48)  27:09  
49.   Marti Pou Sanchez Spain    10:42:00   27:13 (49)  27:36  
50.   Mikhael Belov Russia    11:20:00   28:08 (50)  28:31  
51.   Juuso Haapala Paimion Rasti    10:00:00   28:13 (51)  28:40  
52.   Joonas Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:44:00   29:02 (52)  29:29  
53.   Kalle Ojala Koovee    9:38:00   29:27 (53)  29:47  
54.   Tyko Suomi Lounais-Hämeen Rasti    11:22:00   29:50 (54)  30:13  
55.   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti    11:50:00   30:52 (55)  31:16  
56.   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö    11:30:00   32:04 (56)  32:23  
57.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37    9:50:00   32:50 (57)  33:13  
58.   Elias Schüle Koovee    9:32:00   33:30 (58)  33:51  
59.   Olli Kuusisto Koovee    9:22:00   33:52 (59)  34:13  
60.   Arttu Ritala Tampereen Pyrintö    10:58:00   34:05 (60)  34:25  
61.   Kirill Kelpsh Russia    11:18:00   35:28 (61)  35:52  
62.   Hannes Nikkinen Hiidenkiertäjät    11:16:00   37:05 (62)  37:24  
63.   Luukas Hyvärinen Espoon Suunta    9:40:00   38:11 (63)  38:33  
64.   Roni Niemensivu Rasti-Lukko    10:20:00   38:14 (64)  38:39  
65.   Marlon Virve Estonia    10:16:00   39:16 (65)  39:37  
66.   Joni Uusitalo Kangasala SK    10:32:00   39:51 (66)  40:12  
67.   Ernest Pou Sanchez Spain    10:48:00   44:58 (67)  45:39  
68.   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy    10:56:00   46:35 (68)  46:53  
69.   Francis Vimba Latvia    9:44:00   46:51 (69)  47:25  
   Oliver Udell Solf IK    10:34:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English