Fin5 suunnistusviikko 2017

H12 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
2,1 km
 
1.   Jussi Ankelo MS Parma    15:55:00      10:38  
2.   Florian Fritzen Hiidenkiertäjät    17:05:00      11:20  
3.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat    15:03:00      11:23  
4.   Eemil Koskinen Tampereen Pyrintö    15:13:00      11:35  
5.   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy    16:19:00      12:38  
6.   Anton Packalén Lynx    16:05:00      12:48  
7.   Alexandr Taimanov Russia    15:45:00      12:53  
8.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot    14:35:00      12:54  
9.   Pyry Riissanen Espoon Akilles    16:31:00      12:57  
10.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37    16:25:00      13:12  
11.   Oliver Carlsson Espoon Akilles    17:09:00      13:14  
12.   Topias Muukkonen SK Uusi    16:07:00      13:39  
13.   Milo Konttila Tampereen Pyrintö    15:21:00      13:42  
14.   Eino Liponkoski Tampereen Pyrintö    15:25:00      13:53  
15.   Nuutti Vennelä Kangasala SK    14:29:00      14:06  
16.   Joonas Meuronen Helsingin Suunnistajat    14:43:00      14:08  
17.   Atte Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    15:27:00      14:16  
18.   Rami Tuominen Kankaanpään Suunnistajat    15:07:00      14:18  
19.   Miro Sivonen Tampereen Pyrintö    15:39:00      14:45  
20.   Paride Gaio Italy    14:31:00      14:46  
21.   Jere Simola Koovee    16:51:00      14:50  
22.   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka    15:47:00      14:51  
23.   Eevert Kenttämies Koovee    16:29:00      15:00  
24.   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto    16:23:00      15:14  
25.   Thomas Saarela Lounais-Hämeen Rasti    16:47:00      15:17  
26.   Elias Rintamäki Pihkaniskat    17:07:00      15:18  
27.   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti    16:03:00      15:21  
27.   Kalle Kulju Kalvolan Keihäs    16:43:00      15:21  
29.   Lauri Aalto MS Parma    16:01:00      15:22  
30.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat    15:11:00      15:23  
31.   Markus Maronen Lynx    15:35:00      15:26  
32.   Marti Pou Sanchez Spain    15:17:00      15:36  
33.   Eino Haara Helsingin Suunnistajat    14:51:00      15:48  
34.   Oliver Udell Solf IK    16:11:00      16:07  
35.   Elias Schüle Koovee    16:57:00      16:08  
36.   Onni Liponkoski Tampereen Pyrintö    15:59:00      16:11  
37.   Aapo Kangas Lapuan Virkiä    14:27:00      16:15  
38.   Tyko Suomi Lounais-Hämeen Rasti    16:17:00      16:27  
39.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    15:51:00      16:36  
40.   Petr Minkin Russia    15:57:00      17:27  
41.   Juho Malmi Helsingin Suunnistajat    14:37:00      17:36  
42.   Olli Kuusisto Koovee    16:59:00      17:39  
43.   Arttu Ritala Tampereen Pyrintö    15:43:00      17:46  
44.   Ernest Pou Sanchez Spain    15:19:00      18:05  
45.   Joona Paulanne Tampereen Pyrintö    15:31:00      18:18  
46.   Roni Niemensivu Rasti-Lukko    16:33:00      18:19  
47.   Francis Vimba Latvia    15:29:00      18:38  
48.   Aatos Riikonen Tampereen Pyrintö    15:49:00      18:39  
49.   Mikhael Belov Russia    15:15:00      18:40  
50.   Aaro Kujansuu Rastikarhut    16:49:00      19:16  
51.   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö    15:37:00      19:55  
52.   Leevi Niemelä Kangasala SK    14:41:00      20:40  
53.   Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat    14:25:00      20:46  
54.   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    14:49:00      20:55  
55.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37    16:35:00      21:03  
56.   Ville Lemberg Rasti-Jussit    17:01:00      21:12  
57.   Melker Wikblom IF Minken    15:53:00      21:18  
58.   Hannes Nikkinen Hiidenkiertäjät    17:11:00      21:35  
59.   Marlon Virve Estonia    14:59:00      21:36  
60.   Joni Uusitalo Kangasala SK    14:17:00      21:53  
61.   Eetu Lehtovirta Tampereen Pyrintö    16:15:00      22:43  
62.   Kirill Kelpsh Russia    14:39:00      22:47  
63.   Matti Pitkänen Rasti-Jussit    16:21:00      23:17  
64.   Luukas Hyvärinen Espoon Suunta    16:41:00      23:20  
65.   Juuso Haapala Paimion Rasti    16:27:00      24:48  
66.   Artemiy Petrov Russia    15:33:00      24:58  
67.   Joni Ahokas Hyvinkään Rasti    15:01:00      25:15  
68.   Iisakki Jussinmäki Halsuan Toivo    15:23:00      26:13  
69.   Eetu Punto Rasti-Nokia    16:09:00      27:23  
70.   Leevi Kantelinen Hyvinkään Rasti    14:33:00      30:22  
   Santeri Ahoniemi Hyvinkään Rasti    14:19:00      hylätty  
   Joonas Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    15:41:00      ei läht.  
   Rasmus Tenkanen OK Raseborg    16:13:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English