Fin5 suunnistusviikko 2017

H10RR 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
1,7 km
 
1.   Aapo Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    11:01:00   9:39 (1)  9:59  
2.   Anton Kemppi Espoon Suunta    10:33:00   10:18 (2)  10:39  
3.   Oliver Hellstedt Lynx    11:06:00   10:25 (3)  10:48  
4.   Lauri Lakanen Koovee    10:47:00   10:57 (4)  11:18  
5.   Ossi Saarela Kymin Suunnistajat    10:54:00   11:13 (5)  11:35  
6.   Antti Isoherranen Lynx    10:43:00   11:42 (6)  12:03  
7.   Väinö Haara Helsingin Suunnistajat    10:45:00   12:02 (7)  12:25  
8.   Lauri Koivula Ulvilan Ura    10:39:00   13:00 (8)  13:22  
9.   Aarne Kemppainen Espoon Suunta    10:51:00   13:08 (10)  13:28  
9.   Viljami Heikka Kauhajoen Karhu    11:02:00   13:06 (9)  13:28  
11.   Otso Hyvönen Kuopion Suunnistajat    10:59:00   13:15 (11)  13:34  
12.   Timo Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37    10:49:00   13:27 (12)  13:48  
13.   Elias Mäkitalo Ounasvaaran Hiihtoseura    11:00:00   13:33 (13)  13:53  
14.   Egor Sylkin Russia    11:09:00   13:44 (15)  14:05  
15.   Topias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    10:57:00   13:43 (14)  14:07  
16.   Arthur Wickholm OK Trian    11:11:00   14:03 (16)  14:24  
17.   Väinö Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    11:12:00   14:03 (16)  14:26  
18.   Tuomas Ankelo MS Parma    10:58:00   14:17 (18)  14:44  
19.   Manu Ylihärsilä Alahärmän Kisa    11:14:00   14:30 (19)  14:55  
20.   Kaarlo Kallio Rasti-Nokia    10:46:00   14:53 (20)  15:14  
21.   Eero Inkilä Keuruun Kisailijat    10:37:00   15:01 (21)  15:27  
22.   Sampo Syväterä Rasti-Nokia    11:10:00   15:32 (22)  15:54  
23.   Jimi Repo RastiPiikkiö    11:03:00   15:41 (23)  16:00  
24.   Iago Fincato Italy    10:42:00   16:23 (24)  16:43  
25.   Veeti Liuha Suunta-Sepot    11:08:00   16:36 (25)  16:58  
26.   Lauri Ketola Tampereen Pyrintö    10:38:00   16:46 (26)  17:09  
27.   Ilari Suntioinen Espoon Suunta    11:05:00   16:49 (27)  17:11  
28.   Olli Näpänkangas Suunta Jyväskylä    10:55:00   17:06 (28)  17:30  
29.   Lauri Lakkala Epilän Esa    11:15:00   17:24 (29)  17:53  
30.   Jeremy Donner OK77    10:36:00   19:01 (30)  19:22  
31.   Romeo Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus    10:41:00   20:32 (31)  20:55  
32.   Aaro Juntunen SK Uusi    10:52:00   21:12 (32)  21:39  
33.   Lauri Kujansuu Rastikarhut    11:07:00   21:27 (33)  21:48  
34.   Petteri Laitila Valkeakosken Haka    10:48:00   21:28 (34)  21:58  
35.   Akseli Skyttä Tampereen Pyrintö    10:50:00   21:42 (35)  22:04  
36.   Mikael Suni Espoon Suunta    10:44:00   22:05 (36)  22:33  
37.   Santtu Jauhiainen Oriveden Ponnistus    10:56:00   23:44 (37)  24:09  
38.   Niilo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat    10:53:00   27:59 (38)  28:23  
39.   Ilari Yli-Antola SK Uusi    11:17:00   28:14 (39)  28:45  
   Aaro Kämäräinen Suunta Jyväskylä    10:34:00      ei läht.  
   Ilya Mikryukov Russia    10:40:00      ei läht.  
   Jan Beltramba Italy    11:13:00      ei läht.  
   Luke Mills-Hicks Great Britain    11:16:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English