Fin5 suunnistusviikko 2017

H10RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Maali
2,0 km
 
1.   Anton Kemppi Espoon Suunta    16:44:00      7:13  
2.   Oliver Hellstedt Lynx    16:00:00      7:43  
3.   Aapo Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    14:55:00      8:15  
4.   Lauri Lakanen Koovee    16:40:00      8:19  
5.   Antti Isoherranen Lynx    15:54:00      8:33  
6.   Ossi Saarela Kymin Suunnistajat    16:24:00      8:45  
7.   Aarne Kemppainen Espoon Suunta    16:11:00      9:12  
8.   Eero Inkilä Keuruun Kisailijat    14:17:00      9:23  
9.   Egor Sylkin Russia    16:09:00      9:55  
10.   Topias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    14:28:00      9:57  
11.   Timo Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37    16:37:00      10:07  
12.   Manu Ylihärsilä Alahärmän Kisa    16:35:00      10:13  
13.   Tuomas Ankelo MS Parma    15:57:00      10:18  
14.   Aaro Kämäräinen Suunta Jyväskylä    15:14:00      10:46  
15.   Lauri Lakkala Epilän Esa    16:52:00      10:55  
16.   Lauri Oja Lapuan Virkiä    14:32:00      10:57  
16.   Sampo Syväterä Rasti-Nokia    16:06:00      10:57  
18.   Atte Löfbacka Kaustisen Pohjan-Veikot    14:18:00      10:58  
19.   Otso Hyvönen Kuopion Suunnistajat    15:39:00      11:09  
20.   Arthur Wickholm OK Trian    15:23:00      11:16  
21.   Kaarlo Kallio Rasti-Nokia    15:31:00      11:23  
22.   Akseli Skyttä Tampereen Pyrintö    15:33:00      11:33  
22.   Lauri Kujansuu Rastikarhut    16:53:00      11:33  
24.   Lauri Koivula Ulvilan Ura    15:21:00      11:43  
25.   Veeti Liuha Suunta-Sepot    16:48:00      12:00  
26.   Väinö Haara Helsingin Suunnistajat    15:10:00      12:09  
27.   Luke Mills-Hicks Great Britain    16:49:00      12:10  
28.   Lauri Ketola Tampereen Pyrintö    15:24:00      12:26  
29.   Olli Näpänkangas Suunta Jyväskylä    15:05:00      12:30  
30.   Romeo Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus    14:51:00      12:36  
31.   Väinö Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    15:15:00      12:56  
32.   Elias Mäkitalo Ounasvaaran Hiihtoseura    15:58:00      13:09  
33.   Iago Fincato Italy    15:07:00      13:19  
34.   Aaro Juntunen SK Uusi    15:25:00      13:51  
35.   Jimi Repo RastiPiikkiö    14:22:00      13:59  
35.   Niilo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat    16:07:00      13:59  
37.   Petteri Laitila Valkeakosken Haka    15:49:00      15:19  
38.   Jan Beltramba Italy    16:38:00      16:54  
39.   Ilari Suntioinen Espoon Suunta    16:16:00      19:22  
40.   Jeremy Donner OK77    16:33:00      21:29  
41.   Oskari Vartiala Rasti-Nokia    15:44:00      21:39  
42.   Santtu Jauhiainen Oriveden Ponnistus    15:08:00      26:49  
   Viljami Heikka Kauhajoen Karhu    14:38:00      ei läht.  
   Ilya Mikryukov Russia    16:36:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English