Fin5 suunnistusviikko 2017

H10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Maali
2,0 km
 
1.   Aapo Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot    9:42:00      13:04  
2.   Anton Kemppi Espoon Suunta    10:54:00      13:42  
3.   Oliver Hellstedt Lynx    11:43:00      13:58  
4.   Lauri Lakanen Koovee    11:11:00      13:59  
5.   Ossi Saarela Kymin Suunnistajat    11:07:00      15:04  
6.   Antti Isoherranen Lynx    11:45:00      15:22  
7.   Väinö Haara Helsingin Suunnistajat    10:04:00      15:33  
8.   Atte Löfbacka Kaustisen Pohjan-Veikot    11:08:00      17:17  
9.   Lauri Koivula Ulvilan Ura    9:39:00      17:28  
10.   Niilo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat    10:19:00      17:37  
11.   Ilari Suntioinen Espoon Suunta    10:30:00      17:48  
12.   Topias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:32:00      18:11  
13.   Egor Sylkin Russia    9:55:00      18:13  
14.   Elias Mäkitalo Ounasvaaran Hiihtoseura    10:42:00      18:21  
15.   Timo Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37    10:23:00      18:25  
15.   Otso Hyvönen Kuopion Suunnistajat    11:27:00      18:25  
17.   Eero Inkilä Keuruun Kisailijat    11:36:00      18:28  
18.   Arthur Wickholm OK Trian    10:27:00      18:35  
19.   Tuomas Immonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:17:00      18:37  
20.   Aaro Kämäräinen Suunta Jyväskylä    10:52:00      18:57  
21.   Aarne Kemppainen Espoon Suunta    10:34:00      19:00  
22.   Lauri Lakkala Epilän Esa    11:48:00      19:39  
23.   Luke Mills-Hicks Great Britain    10:37:00      19:54  
24.   Sampo Syväterä Rasti-Nokia    10:57:00      20:09  
25.   Lauri Kujansuu Rastikarhut    11:48:00      20:20  
26.   Erik Lillqvist Kangasala SK    9:52:00      20:43  
27.   Tuomas Ankelo MS Parma    10:25:00      21:14  
28.   Kaarlo Kallio Rasti-Nokia    10:17:00      21:23  
29.   Manu Ylihärsilä Alahärmän Kisa    9:41:00      21:34  
30.   Väinö Länsiluoto Helsingin Suunnistajat    10:07:00      22:16  
31.   Jimi Repo RastiPiikkiö    10:06:00      23:05  
32.   Topias Immonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:24:00      23:27  
33.   Oskari Vartiala Rasti-Nokia    10:29:00      24:25  
34.   Leevi Paloniemi Lapuan Virkiä    9:18:00      24:35  
34.   Viljami Heikka Kauhajoen Karhu    9:29:00      24:35  
36.   Iago Fincato Italy    11:30:00      24:50  
37.   Jeremy Donner OK77    10:51:00      26:02  
38.   Aaro Juntunen SK Uusi    11:21:00      26:07  
39.   Jan Beltramba Italy    11:19:00      27:41  
40.   Petteri Laitila Valkeakosken Haka    11:04:00      28:01  
41.   Veeti Liuha Suunta-Sepot    9:07:00      28:07  
42.   Akseli Skyttä Tampereen Pyrintö    9:43:00      28:28  
43.   Romeo Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus    9:31:00      28:57  
44.   Olli Näpänkangas Suunta Jyväskylä    10:55:00      30:01  
45.   Lauri Oja Lapuan Virkiä    9:57:00      31:56  
46.   Santtu Jauhiainen Oriveden Ponnistus    11:02:00      33:25  
47.   Aaro Hämäläinen Kangasala SK    9:36:00      37:25  
48.   Lauri Ketola Tampereen Pyrintö    9:27:00      45:59  
   Ilya Mikryukov Russia    11:42:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English