Fin5 suunnistusviikko 2017

D21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Väliaika
2,1 km
Maali
3,0 km
 
1.   Björgul Naess Paimion Rasti    16:12:00      9:35 (2)  14:16  
2.   Anastasia Rudnaya MS Parma    15:58:00      9:34 (1)  14:28  
3.   Anna Närhi Sweden    16:46:00      9:40 (3)  14:45  
4.   Isia Basset France    16:52:00      9:57 (4)  15:03  
5.   Maija Sianoja MS Parma    16:10:00      10:00 (5)  15:15  
6.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    16:50:00      10:19 (7)  15:22  
7.   Tiia Miettinen MS Parma    15:52:00      10:17 (6)  15:30  
8.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat    16:18:00      10:25 (9)  15:45  
9.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    16:08:00      10:35 (10)  15:51  
10.   Yvonne Gunell Pargas IF    16:04:00      10:37 (11)  16:04  
11.   Milla Lohikainen Rastivarsat    16:42:00      11:06 (14)  16:18  
12.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö    16:14:00      10:53 (12)  16:20  
13.   Svetlana Mironova Koovee    16:30:00      10:23 (8)  16:25  
14.   Imogene Scott New Zealand    16:16:00      11:22 (17)  16:43  
14.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot    16:38:00      11:02 (13)  16:43  
16.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat    16:28:00      11:22 (17)  16:52  
17.   Tuulia Viberg MS Parma    16:22:00      11:15 (16)  17:11  
18.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka    16:40:00      11:10 (15)  17:26  
19.   Minna Saarinen Kangasala SK    15:50:00      11:23 (19)  17:27  
20.   Anna-Sofia Marila OK Trian    15:56:00      11:38 (21)  17:33  
21.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat    16:34:00      11:36 (20)  17:43  
22.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö    15:54:00      11:49 (22)  17:56  
23.   Netta Rajamäki Kangasala SK    16:24:00      12:15 (25)  18:21  
24.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    16:26:00      12:12 (24)  18:33  
25.   Salla Saarijärvi Suunta-Sepot    16:48:00      12:11 (23)  18:50  
26.   Maija Raasakka Espoon Suunta    16:00:00      12:54 (26)  19:13  
   Anu Uhotoinen Hiidenkiertäjät    16:02:00         ei läht.  
   Tuija Kuusela Rastikarhut    16:06:00         ei läht.  
   Marika Teini SK Pohjantähti    16:20:00         ei läht.  
   Elli Peltomäki Rastikarhut    16:32:00         hylätty  
   Jannina Gustafsson MS Parma    16:36:00         ei läht.  
   Saara Norrgrann Paimion Rasti    16:44:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English