Fin5 suunnistusviikko 2017

D18E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Maali
2,6 km
 
1.   Siiri Siikarla Angelniemen Ankkuri    14:50:00      1  
1.   Jonna Hakala IF Femman    14:52:00      1  
1.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    14:54:00      1  
1.   Anu Saarinen Rasti 88    14:56:00      1  
1.   Riikka Peltonen Kouvolan Suunnistajat    14:58:00      1  
1.   Veera Haavisto Ikaalisten Nouseva-Voima    15:02:00      1  
1.   Tuuli Heikkilä Lynx    15:04:00      1  
1.   Raisa Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat    15:06:00      1  
1.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    15:08:00      1  
1.   Eveliina Lohikainen Rastivarsat    15:10:00      1  
1.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat    15:12:00      1  
1.   Roosa Laine Espoon Suunta    15:14:00      1  
1.   Mette Nygård Kuopion Suunnistajat    15:18:00      1  
1.   Greta Biskop Kokkolan Suunnistajat    15:20:00      1  
1.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    15:24:00      1  
1.   Siri Suter Switzerland    15:26:00      1  
1.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37    15:28:00      1  
1.   Renja Roos Angelniemen Ankkuri    15:30:00      1  
1.   Laura King Great Britain    15:32:00      1  
1.   Janina Donner OK77    15:34:00      1  
1.   Eveliina Välimaa Vaasan Suunnistajat    15:36:00      1  
1.   Sara Kurth Tampereen Pyrintö    15:38:00      1  
1.   Heli Tuominen Kankaanpään Suunnistajat    15:40:00      1  
1.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    15:42:00      1  
1.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat    15:44:00      1  
1.   Fia Snickars Solf IK    15:48:00      1  
1.   Jenny Virtala Pargas IF    15:50:00      1  
1.   Aino Kuusela Rastivarsat    15:52:00      1  
1.   Julia Väliheikki SK Pohjantähti    15:54:00      1  
1.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    15:58:00      1  
1.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    16:00:00      1  
1.   Henna Ylimaa Angelniemen Ankkuri    16:02:00      1  
1.   Julia Himilä Rajamäen Rykmentti    16:04:00      1  
1.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa    16:06:00      1  
1.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat    16:08:00      1  
1.   Emma Kangas Lapuan Virkiä    16:12:00      1  
1.   Anu Kovanen Suunta Jyväskylä    16:14:00      1  
1.   Raita Pakkanen Vehkalahden Veikot    16:16:00      1  
1.   Julianne Barben Switzerland    16:18:00      1  
1.   Roosa Pelkonen Rastivarsat    16:20:00      1  
1.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37    16:22:00      1  
1.   Polina Zaytseva Russia    16:24:00      1  
1.   Elisa Ståhlberg Espoon Suunta    16:26:00      1  
1.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti    16:28:00      1  
1.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat    16:30:00      1  
1.   Kathryn Barr Great Britain    16:32:00      1  
   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    15:00:00      ei läht.  
   Helmi Koli OK Trian    15:16:00      ei läht.  
   Hedda Raadal Bjørlo Norway    15:22:00      ei läht.  
   Marika Aho Suunta Jyväskylä    15:56:00      ei läht.  
   Lotta Välkki Tampereen Pyrintö    16:10:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English