Fin5 suunnistusviikko 2017

D16E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,1 km
Väliaika
2,9 km
Maali
2,5 km
 
1.   Liisa Peltonen Kouvolan Suunnistajat    10:56:00   17:53 (2)  23:07 (1)  23:26  
2.   Milja Väätäjä Paimion Rasti    11:26:00   17:25 (1)  23:29 (2)  23:46  
3.   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat    11:50:00   18:33 (3)  23:49 (3)  24:07  
4.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot    11:28:00   19:05 (4)  24:49 (4)  25:06  
5.   Elsa Ankelo MS Parma    11:48:00   20:22 (8)  25:48 (5)  26:06  
6.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    9:38:00   19:59 (5)  25:55 (6)  26:14  
7.   Heta Haunia Rastikarhut    11:00:00   20:44 (9)  26:23 (7)  26:44  
8.   Oona Luoma Ulvilan Ura    11:24:00   20:45 (10)  26:35 (8)  26:53  
9.   Anna Goman Vesaisen Pojat    10:20:00   20:16 (7)  26:36 (9)  26:54  
10.   Maria Määttänen Espoon Suunta    9:24:00   20:08 (6)  26:42 (10)  27:02  
11.   Anastasia Botova Russia    9:50:00   20:48 (11)  27:22 (11)  27:45  
12.   Liisa Raasakka Espoon Suunta    10:38:00   21:49 (13)  27:38 (12)  27:56  
13.   Melina Lahdenperä Espoon Suunta    10:58:00   22:49 (16)  27:58 (13)  28:18  
14.   Kerttu Peura Espoon Suunta    10:10:00   22:29 (15)  29:23 (14)  29:41  
15.   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    11:44:00   22:05 (14)  29:32 (15)  29:50  
16.   Inka Joensivu Valkeakosken Haka    10:04:00   23:07 (19)  29:36 (16)  29:53  
17.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä    9:54:00   23:13 (20)  29:40 (17)  29:59  
18.   Mari Tuominen Kankaanpään Suunnistajat    11:30:00   23:15 (21)  29:47 (18)  30:05  
19.   Pinja Ylikangas Kokkolan Suunnistajat    11:14:00   21:37 (12)  29:54 (20)  30:13  
20.   Jill Laurén Pargas IF    11:08:00   23:41 (22)  29:53 (19)  30:14  
20.   Lydia Mårtenson OK77    11:12:00   23:00 (18)  29:55 (21)  30:14  
22.   Maija Mäenpää Hämeenlinnan Suunnistajat    11:52:00   23:51 (23)  30:33 (22)  30:55  
23.   Sara Leppäsalmi Keuruun Kisailijat    10:36:00   24:42 (24)  31:04 (23)  31:21  
24.   Csilla Gárdonyi Hungary    9:08:00   22:53 (17)  31:10 (24)  31:32  
25.   Elizaveta Botova Russia    10:24:00   24:57 (25)  31:26 (25)  31:45  
26.   Ennimaria Järventausta Kyrös-Rasti    10:48:00      31:32 (26)  31:50  
27.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy    9:34:00   25:00 (26)  32:16 (27)  32:33  
28.   Sofia Soikkeli Espoon Suunta    11:36:00   25:23 (28)  32:25 (28)  32:44  
29.   Tessa Salmia Tarpian Suunta    11:18:00   26:09 (32)  32:39 (29)  32:59  
30.   Tia-Maria Tikkanen Kajaanin Suunnistajat    10:16:00   26:24 (36)  33:04 (30)  33:23  
31.   Anniina Taipale Lahden Suunnistajat-37    9:52:00   26:23 (35)  33:16 (31)  33:34  
32.   Sanni Haikonen Ulvilan Ura    10:34:00   27:26 (44)  33:29 (32)  33:47  
33.   Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö    11:10:00   26:48 (39)  33:32 (33)  33:51  
34.   Heini Niva Laitasaaren Veto    10:46:00   26:21 (34)  33:40 (34)  34:04  
35.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat    11:16:00   26:14 (33)  33:46 (35)  34:08  
36.   Hanna Lindgren IF Femman    11:40:00   25:58 (30)  33:48 (36)  34:09  
37.   Anna Ruokola Rasti-Jussit    10:18:00   26:52 (40)  34:04 (38)  34:23  
38.   Essi Valtonen MS Parma    9:22:00   25:26 (29)  34:01 (37)  34:27  
39.   Sini Saarinen Rasti 88    11:32:00   27:01 (42)  34:22 (39)  34:38  
40.   Oona Mustonen Helsingin Suunnistajat    9:42:00   26:42 (38)  34:24 (40)  34:47  
41.   Riikka Lilja Suunta Jyväskylä    11:22:00   27:10 (43)  34:31 (41)  34:55  
42.   Noora Neuvonen MS Parma    10:50:00   26:37 (37)  34:41 (42)  35:02  
43.   Milja Hyyppä Kokkolan Suunnistajat    10:28:00   26:53 (41)  34:48 (43)  35:09  
44.   Anni Aho MS Parma    10:12:00   26:05 (31)  34:52 (44)  35:15  
45.   Marieluise Schmitt Gran Norway    11:38:00   28:29 (47)  35:05 (45)  35:26  
46.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti    10:32:00   27:27 (45)  35:31 (46)  35:49  
47.   Nea Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura    9:28:00   28:23 (46)  35:47 (47)  36:06  
48.   Alina Siivonen Rasti-Lukko    10:00:00   28:31 (48)  36:04 (48)  36:23  
49.   Rosa Simola Koovee    9:18:00   28:59 (49)  36:45 (49)  37:03  
50.   Kaisla Seppälä Rajamäen Rykmentti    11:02:00   29:46 (53)  36:45 (49)  37:05  
51.   Maria Senina Russia    9:04:00   29:19 (50)  37:20 (51)  37:43  
52.   Aino Mäkelä Saarijärven Pullistus    9:12:00   30:16 (56)  37:25 (52)  37:44  
53.   Hilma Holmback IF Femman    10:42:00   30:17 (57)  37:41 (54)  38:00  
54.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti    9:32:00   29:19 (50)  37:39 (53)  38:03  
55.   Elena Konstari Jämsän Retki-Veikot    10:40:00   31:39 (61)  38:03 (55)  38:20  
56.   Tuuli Mäkinen Ulvilan Ura    9:36:00   30:05 (54)  38:05 (56)  38:28  
57.   Anni Laine Tampereen Pyrintö    10:30:00   29:33 (52)  38:15 (57)  38:33  
58.   Johanna Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    10:06:00   32:16 (64)  39:19 (58)  39:39  
59.   Venla Tiljander Hyvinkään Rasti    9:10:00   30:13 (55)  39:29 (59)  39:52  
60.   Elizabete Vimba Latvia    10:52:00   30:42 (58)  39:35 (60)  39:57  
61.   Ida Melender Rasti-Jussit    9:30:00   31:37 (59)  39:48 (61)  40:11  
62.   Saara Tuomisto MS Parma    9:46:00   32:23 (65)  40:03 (62)  40:26  
63.   Elina Espo Kouvolan Suunnistajat    9:58:00   25:11 (27)  40:12 (63)  40:28  
64.   Natalja Niggli France    9:40:00   32:02 (63)  41:07 (64)  41:28  
65.   Outi Savisaari Tampereen Pyrintö    9:02:00   32:27 (66)  41:35 (65)  41:53  
66.   Matilda Latvala SK Uusi    10:14:00   35:01 (69)  41:50 (66)  42:10  
67.   Milja Kiuru Valkeakosken Haka    11:34:00   33:31 (67)  42:00 (67)  42:19  
68.   Elli Suntioinen Espoon Suunta    10:02:00   34:11 (68)  42:05 (68)  42:26  
69.   Ella Siironen Kokkolan Suunnistajat    9:16:00   31:37 (59)  42:33 (69)  42:53  
70.   Maria Hoskari Rastiketut    9:20:00   36:18 (73)  43:45 (70)  44:02  
71.   Venla Venetjoki Kokkolan Suunnistajat    9:44:00   36:04 (72)  43:51 (71)  44:13  
72.   Julia Hirvonen Kyrös-Rasti    9:26:00   35:39 (71)  43:52 (72)  44:14  
73.   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti    10:26:00   35:32 (70)  44:00 (73)  44:17  
74.   Anni Nuuttila Rasti-Jussit    11:06:00   31:43 (62)  45:16 (74)  45:42  
75.   Valentina Kamalova Russia    11:04:00   38:25 (74)  46:38 (75)  47:02  
76.   Lotta Koivula Ulvilan Ura    9:56:00   39:31 (75)  47:22 (76)  47:48  
77.   Malin Ivars IF Femman    9:48:00   40:26 (76)  48:47 (77)  49:08  
78.   Joanna Seppänen Espoon Akilles    11:42:00   1:12:07 (77)  1:26:35 (78)  1:27:05  
   Jenny Baklid Norway    9:00:00         ei läht.  
   Taru Heinaro Espoon Suunta    9:06:00         keskeytti  
   Kaisa Mäntylä Helsingin Suunnistajat    9:14:00         ei läht.  
   Elli Kuoppala Tarpian Suunta    10:08:00         ei läht.  
   Aino Kangasaho Helsingin Suunnistajat    10:22:00         ei läht.  
   Idaliina Kuusisto Koovee    10:44:00         ei läht.  
   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    10:54:00         ei läht.  
   Emma Katajamäki MS Parma    11:20:00         ei läht.  
   Annika Tarkkanen Ulvilan Ura    11:46:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English