Fin5 suunnistusviikko 2017

D16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Maali
2,6 km
 
1.   Marieluise Schmitt Gran Norway    14:02:00   16:58 (3)  1  
1.   Tessa Salmia Tarpian Suunta    14:04:00   15:53 (2)  1  
1.   Maria Määttänen Espoon Suunta    14:06:00   12:59 (1)  1  
1.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy    14:08:00      1  
1.   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat    14:10:00      1  
1.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat    14:12:00      1  
1.   Anna Goman Vesaisen Pojat    14:14:00      1  
1.   Ennimaria Järventausta Kyrös-Rasti    14:16:00      1  
1.   Milja Kiuru Valkeakosken Haka    14:18:00      1  
1.   Mari Tuominen Kankaanpään Suunnistajat    14:20:00      1  
1.   Anni Aho MS Parma    14:22:00      1  
1.   Maria Senina Russia    14:24:00      1  
1.   Anna Ruokola Rasti-Jussit    14:26:00      1  
1.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä    14:28:00      1  
1.   Malin Ivars IF Femman    14:30:00      1  
1.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot    14:32:00      1  
1.   Venla Venetjoki Kokkolan Suunnistajat    14:34:00      1  
1.   Sofia Soikkeli Espoon Suunta    14:38:00      1  
1.   Sanni Haikonen Ulvilan Ura    14:42:00      1  
1.   Maija Mäenpää Hämeenlinnan Suunnistajat    14:44:00      1  
1.   Kaarina Nurminen Tampereen Pyrintö    14:46:00      1  
1.   Anniina Taipale Lahden Suunnistajat-37    14:48:00      1  
1.   Oona Mustonen Helsingin Suunnistajat    14:52:00      1  
1.   Elizaveta Botova Russia    14:54:00      1  
1.   Aino Mäkelä Saarijärven Pullistus    14:56:00      1  
1.   Liisa Raasakka Espoon Suunta    14:58:00      1  
1.   Sara Leppäsalmi Keuruun Kisailijat    15:02:00      1  
1.   Iiris Nurmilaukas Luumäen Rasti    15:04:00      1  
1.   Anni Nuuttila Rasti-Jussit    15:06:00      1  
1.   Csilla Gárdonyi Hungary    15:08:00      1  
1.   Lydia Mårtenson OK77    15:10:00      1  
1.   Pinja Ylikangas Kokkolan Suunnistajat    15:12:00      1  
1.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot    15:14:00      1  
1.   Tuuli Mäkinen Ulvilan Ura    15:16:00      1  
1.   Elizabete Vimba Latvia    15:18:00      1  
1.   Elsa Ankelo MS Parma    15:20:00      1  
1.   Liisa Peltonen Kouvolan Suunnistajat    15:22:00      1  
1.   Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö    15:26:00      1  
1.   Venla Tiljander Hyvinkään Rasti    15:28:00      1  
1.   Kerttu Peura Espoon Suunta    15:30:00      1  
1.   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura    15:32:00      1  
1.   Joanna Seppänen Espoon Akilles    15:34:00      1  
1.   Heini Niva Laitasaaren Veto    15:36:00      1  
1.   Inka Joensivu Valkeakosken Haka    15:40:00      1  
1.   Kaisla Seppälä Rajamäen Rykmentti    15:42:00      1  
1.   Julia Hirvonen Kyrös-Rasti    15:44:00      1  
1.   Taru Heinaro Espoon Suunta    15:48:00      1  
1.   Noora Neuvonen MS Parma    15:50:00      1  
1.   Valentina Kamalova Russia    15:52:00      1  
1.   Natalja Niggli France    15:54:00      1  
1.   Aino Asklöf Lynx    15:56:00      1  
1.   Maria Hoskari Rastiketut    16:00:00      1  
1.   Milja Hyyppä Kokkolan Suunnistajat    16:02:00      1  
1.   Heta Haunia Rastikarhut    16:04:00      1  
1.   Anni Laine Tampereen Pyrintö    16:06:00      1  
1.   Elena Konstari Jämsän Retki-Veikot    16:08:00      1  
1.   Essi Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat    16:10:00      1  
1.   Nea Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura    16:12:00      1  
1.   Elina Espo Kouvolan Suunnistajat    16:14:00      1  
1.   Ida Melender Rasti-Jussit    16:16:00      1  
1.   Matilda Latvala SK Uusi    16:18:00      1  
1.   Saara Tuomisto MS Parma    16:20:00      1  
1.   Hanna Lindgren IF Femman    16:22:00      1  
1.   Melina Lahdenperä Espoon Suunta    16:24:00      1  
1.   Rosa Simola Koovee    16:26:00      1  
1.   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti    16:30:00      1  
1.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti    16:32:00      1  
1.   Oona Luoma Ulvilan Ura    16:34:00      1  
1.   Anastasia Botova Russia    16:36:00      1  
1.   Elli Suntioinen Espoon Suunta    16:38:00      1  
1.   Sini Saarinen Rasti 88    16:40:00      1  
1.   Jill Laurén Pargas IF    16:42:00      1  
1.   Tia-Maria Tikkanen Kajaanin Suunnistajat    16:44:00      1  
1.   Ella Siironen Kokkolan Suunnistajat    16:46:00      1  
1.   Johanna Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    16:48:00      1  
1.   Milja Väätäjä Paimion Rasti    16:52:00      1  
1.   Outi Savisaari Tampereen Pyrintö    16:54:00      1  
1.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti    16:56:00      1  
1.   Lotta Koivula Ulvilan Ura    16:58:00      1  
   Jenny Baklid Norway    14:00:00      ei läht.  
   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura    14:36:00      ei läht.  
   Alina Siivonen Rasti-Lukko    14:40:00      ei läht.  
   Essi Valtonen MS Parma    14:50:00      ei läht.  
   Idaliina Kuusisto Koovee    15:00:00      ei läht.  
   Hilma Holmback IF Femman    15:24:00      ei läht.  
   Elli Kuoppala Tarpian Suunta    15:38:00      ei läht.  
   Aino Kangasaho Helsingin Suunnistajat    15:46:00      ei läht.  
   Annika Tarkkanen Ulvilan Ura    15:58:00      ei läht.  
   Kaisa Mäntylä Helsingin Suunnistajat    16:28:00      ei läht.  
   Emma Katajamäki MS Parma    16:50:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English