Suomen 33. Tunturisuunnistus Vuontispirtillä 6.-7.8.2016

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  

  
  -
  AaHoot
  Ahonlaita
  Airsystems Kajaani
  Alatornion Pirkat/Kangasniemen
  AlatPi-LänRa
  Artun idea
  Aurajoen Ahdistus
  Bristol OK
  Duo Kojola
  Eliaksen Eksyjät
  Elina Hirvelä
  Emilia Pietiläinen
  Enontekiö
  Eräsudet
  Erätukku Oy
  Essi Myrsky
  H.O.T.
  Haparanda OK
  HavisKaira
  Herrasmiessuunnistajat
  Hiidenkiertäjät/SuomRa
  HlS/HS
  Horon Pummi
  HS Lapponiankiertäjät
  Hyrylä Fighters
  Illaksi kotiin
  Illin koitto
  IPA
  Iskonkiertäjät
  Jaakkola
  Janne Vasenius
  Jarmo Rantala
  JRV/LS-37
  Juha Lappeteläinen
  Kadonneen Rastin Metsästäjät
  Kai Huuhka
  Kairan kiitäjät
  Kalajoen Junkkarit/RasTiimi
  Kalajoki
  KangSK-TuS
  KanSu/RiSu
  Kanuunat
  Kaukaa Haettu
  Kaukjoen Karhu
  Kaukovainion Kiertäjät
  Kemijärvi
  Kerppolan Papat
  KEV/SalRe
  Kiipeli
  Kiipelikerho
  Kittilän Kotaveikot
  Kittisvaaran Kiri
  KittU/OH
  Koovee/KemijU
  Korouoma Base Camp
  KoskRi/KEV
  Kuraporras
  KutKu
  Kyrönsalmen Pärske
  Köpöttelijät
  Laasanen Veikko
  Lapin Veikot/S-2000
  Lapin Veikot/SoPe
  Lapve ja Vepo
  LePo
  Levin Martvilla Oy
  Lievä Eksymä
  Liperin Taimi
  Luja
  Lumikarpalot
  Luoteis-Lappi
  Luvian Peto
  Luxus
  Löytänen Rastit
  Maanrakennusliike P. Helin Oy
  Marika Vuoriheimo
  Marjukka Rask
  Markku Heikkinen
  Muonio
  Muonion kiri
  MVMSHS
  MÖHKÖFANTIT
  napAkat
  Nilsiän Nujakan kuntoilijat
  Nivalan Suunnistajat 1
  Nuoripari
  OK Botnia/Viitasaaren Suunta
  Osva/Pohjant
  Oulainen
  Ounasmetsään Eksyneet
  Ounasvaaran Latu
  Oys Vapari
  Oys Vapari/Psyk.
  OYS/Vapari
  Paksumahat
  Paksut Peurat
  Palju.eu
  Pekan Ponit
  Pekan Ponit 2
  Pistojärven Kiertäjät
  Pitkännotkon Ponsi
  Poikaviikarit
  PosPy/KS
  Ppshp vapari
  Pyksin Kunto
  Rakettiryhmä
  RasKa/KemU
  Raukat
  RiPy/LapVe
  Rovakairan Verkonrakennus Oy
  Rovaniemi
  Ruukinkankaan Rasti
  Saana Fun Club
  Sallan Karhut
  Sanna Kuikka
  SaPu/Suunta-Jkl
  Savannin Sakaalit
  Settiäijät
  SK Sopulit
  SK Uranus
  Ski Team Kronberg
  Sopuisat Sopulit
  ST Hönttätunturi
  SUI
  Susihukka
  Suunnan Hukkaajat
  Suunta 112
  Tarpian Suunta/Kangasala SK
  Team Hirvi
  Team Hirvi 1
  Team kaksi veljestä
  Team Kinetic Energy
  Team Kotilehto
  Team Käpylä
  Team Neidonkenkä
  Team Tokka
  Team Vartsia
  Teekkarisuunnistajat
  Temppelivuoren Reippaat
  Tiina Alasaari
  Torikka Trail Runners
  Trondheim
  Tunturikiitäjät
  tuurilla tunturissa
  UHS
  Ultrasuunnistajat
  vacant
  YAPU
  YllRa/Pudasjärvi
Etelä-Pohjanmaa
  Alahärmän Kisa
  Alajärven Ankkurit
  Kauhavan Wisa
  Kortesjärven Järvi-Veikot
  Laihian Luja
  Lapuan Virkiä
  Pohjankyrön Rasti
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Teuvan Rivakka
  Vaasan Suunnistajat
  Ylistaron Kilpa-Veljet
Häme
  Ikaalisten Nouseva-Voima
  Kangasala SK
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
Kaakko
  Kymin Suunnistajat
  Luumäen Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  SK Vuoksi
Kainuu
  Kajaanin Kuohu
  Kajaanin Suunnistajat
  Kuhmon Peurat
  Sotkamon Jymy
  Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
  Himangan Urheilijat
  Kalajoen Junkkarit
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Nivalan Suunnistajat
  Pietarsaaren Hiihtäjät
  RasTiimi
  Sievin Sisu
  Vetelin Urheilijat
  Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
  Hankasalmen Hanka
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Keuruun Kisailijat
  Rasti E4
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
  Vihtavuoren Pamaus
Lahti
  Hollolan Urheilijat -46
  Itä-Hämeen Rasti
  Lahden Suunnistajat-37
  Lahden Taimi
  Lammin Säkiä
  Metsän Pojat
  Nastolan Terä
  Rastivarsat
Lappi
  Alatornion Pirkat
  Inarin Yritys
  Kemijärven Urheilijat
  Lapin Sudet
  Lapin Veikot
  Lapin Veikot/Ounasvaaran HS
  Länsi-Rajan Rasti
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Posion Pyrintö
  Suunta 2000
  Ylläksen Rasti
Pohjois-Pohjanmaa
  Haukiputaan Heitto
  Iin Yritys
  Iisu
  Kiimingin Urheilijat
  Koskelankylän Riento
  Kuusamon Erä-Veikot
  Laitasaaren Veto
  Oulaisten Huima
  Oulaisten Taru
  Oulun NMKY:n Urheilijat
  Oulun Yliopiston Urheiluseura
  Oulunsalon Vasama
  Perämeren Rasti
  Pudasjärven Urheilijat
  Saloisten Reipas
  Sinkki-Sepot
  SK Pohjantähti
  Vaalan Karhu
  Vesaisen Pojat
  Ylikiimingin Nuijamiehet
Satakunta
  Lauttakylän Luja
  Palo-88
  Punkalaitumen Kunto
  Rastikarhut
Savo-Karjala
  Juuan Jänne
  Kalevan Rasti
  Kuopion Suunnistajat
  Rasti-Pielinen
  Savon Suunta
  Suonenjoen Vasama
Uusimaa
  Espoon Suunta
  Helsingin Poliisi-Voimailijat
  Helsingin Suunnistajat
  Hiidenkiertäjät
  Hyvinkään Rasti
  Keravan Urheilijat
  Lynx
  OC Puisto
  Pihkaniskat
  Rasti-Jyry/HTH
Varsinais-Suomi
  Kemiön Kiilat
  MS Parma
  Muurlan Vihuri
  Rasti 88
  Turun Suunnistajat
  Vakka-Rasti
FSO
  IF Minken
  IK Falken
  Malax IF
  OK77
Switzerland
  Germany
Valitut seurat ja

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English