7. Saami Ski Race

90km All

Lähtölista

1Jean Francois AbryDragon dAnnecySandozFRA10:00:00   200190MYL
2Artti AntilaKainuun hiihtoseuraFIN10:00:00   200290MYL
3Juan Carlos Aviles SolisKvaløysletta SkilagMEX10:00:00   200390MYL
4Knut Bach-GansmoNordreisa ILNOR10:00:00   200490MYL
5Are Johan BerstadAquastructures BILNOR10:00:00   200590MYL
6Jarl Arne BertheussenNOR10:00:00   200690MYL
7John BjørgårdRøtos ILNOR10:00:00   200790MYL
8Tage BjørkliAlta IF Nordlysbyen skiNOR10:00:00   200890MYL
9Per Aune BuljoKautokeino IL StatnettNOR10:00:00   200990MYL
10Per Magne BølgenNOR10:00:00   201090MYL
11Philippe CaenDragon dAnnecySandozFRA10:00:00   201190MYL
12Didier CharlesDragon dAnnecySandozFRA10:00:00   201290MYL
13Anton L DahlKautokeino ILNOR10:00:00   201390MYL
14Agnar EliassenBillefjord ILNOR10:00:00   201490MYL
15Petter EliassenNOR10:00:00   201590MYL
16Sven ErikssonKK Team PohjalainenFIN10:00:00   201690MYL
17Kjetil FarethAltaNOR10:00:00   201790MYL
18Hallgeir FrantzenBurfjord ILNOR10:00:00   201890MYL
19Philippe GaugainDragon dAnnecySandozFRA10:00:00   201990MYL
20Sergey GavrilovSÁPMIRUS10:00:00   202090MYL
21John Andre GråweNOR10:00:00   202190MYL
22Jacob GrønnNOR10:00:00   202290MYL
23Joni Haatajapalju.euFIN10:00:00   202390MYL
24Isak Ole J HættaKautokeino ILNOR10:00:00   202490MYL
25Johan Mathis HættaKautokeino ILNOR10:00:00   202590MYL
26Ole Mathis V HættaKautokeino ILNOR10:00:00   202690MYL
27Bjørn Even HammariRILNOR10:00:00   202790MYL
28Petri HannilaLänsi-Rajan RastiFIN10:00:00   202890MYL
29Bjørn Gunnar HansenAlta IFNOR10:00:00   202990MYL
30Erlend HanstadSport1 AltaNOR10:00:00   203090MYL
31Into HasaFIN10:00:00   203190MYL
32Aimo HassinenFIN10:00:00   203290MYL
33Jarkko HautamäkiOulu Triathlon CyclingFIN10:00:00   203390MYL
34Timo HeikkiläAitoon UrheilijatFIN10:00:00   203490MYL
35Jo-Sigve HeitmannIL FreaNOR10:00:00   203590MYL
36Fredrik HellandNOR10:00:00   203690MYL
37Eirik HellerudBRODD ILNOR10:00:00   203790MYL
38Sveinung HjelleSirma ILNOR10:00:00   203890MYL
39Espen Honganvik HolenMagnor ULNOR10:00:00   203990MYL
40Per Anders HolenMagnor ULNOR10:00:00   204090MYL
41Peter HolenwegSandoz ConceptSUI10:00:00   204190MYL
42Ilkka HujanenJoensuun KatajaFIN10:00:00   204290MYL
43Ari HuuskoFIN10:00:00   204390MYL
44Antti HyvönenFIN10:00:00   204490MYL
45Esa HämäläinenTurkian TuiskeFIN10:00:00   204590MYL
46Petri HänninenouluFIN10:00:00   204690MYL
47Magnus HöglinNOR10:00:00   204790MYL
48Reima IdströmSaariselkä TrainingFIN10:00:00   204890MYL
49Per Kåre JakobsenAlta IFNOR10:00:00   204990MYL
50Kaupo JalastoEST10:00:00   205090MYL
51Isak Nordeng JensenSortland og Omegn SkiklubbNOR10:00:00   205190MYL
52Dan Robert JohannessenNOR10:00:00   205290MYL
53Eirik JohansenBossekop ULNOR10:00:00   205390MYL
54Andre Lehn JohnsenAdresseavisenNOR10:00:00   205490MYL
55Henrik JoksIL ForsøkNOR10:00:00   205590MYL
57Hiskias JylkkäFIN10:00:00   205790MYL
58Stig Halvard JørgensenNTNU BilNOR10:00:00   205890MYL
59Jouko Kaarteenahonuts.fiFIN10:00:00   205990MYL
60Heikki KarjalainenFIN10:00:00   206090MYL
61Frode KarlsenIF KilkamerateneNOR10:00:00   206190MYL
62Roger KarlsenNOR10:00:00   206290MYL
63Matti KeskinarkausFIN10:00:00   206390MYL
64Brage KlevenKirkenes og omegn skiklubbNOR10:00:00   206490MYL
65Peter KlingheltriFIN10:00:00   206590MYL
66Seppo KorhonenOunasvaaran HiihtoseuraFIN10:00:00   206690MYL
67Jan-Gustav KortsenNOR10:00:00   206790MYL
68Christer KristoffersenNOR10:00:00   206890MYL
69Geir KristoffersenAlta kajakklubbNOR10:00:00   206990MYL
70Kari KuhnoFIN10:00:00   207090MYL
71Arto KytöläJapoyhtiöt AlajärviFIN10:00:00   207190MYL
72Bjørn Oddvar LarsenNOR10:00:00   207290MYL
73Vilho LehtoahoArkkitehtuuritoimisto LehtoahoFIN10:00:00   207390MYL
74Arvid Nikolai Leijon PedersenBossekop ULNOR10:00:00   207490MYL
75Endre LeivdalMedkila skilagNOR10:00:00   207590MYL
76Idlir LicajFRA10:00:00   207690MYL
77Vesa LuomalaAntimarathon toursFIN10:00:00   207790MYL
78Stig LøvlundNordreisa ILNOR10:00:00   207890MYL
79Tomi MaksimainenJuntit OKFIN10:00:00   207990MYL
80Bjørn MalinNOR10:00:00   208090MYL
81Martin ManndalManndalen UILNOR10:00:00   208190MYL
82Roger ManzSUI10:00:00   208290MYL
83John-Vegard Hagen MedlieSport 1 AltaNOR10:00:00   208390MYL
84Darnien MermierDragon dAnnecySandozFRA10:00:00   208490MYL
85Martin MeyerSandoz ConceptFIN10:00:00   208590MYL
86Claude MichetDragon D AnnecySandozFRA10:00:00   208690MYL
87Lauri MustonenAlatornion PirkatFIN10:00:00   208790MYL
88Lasse MäkitaloFIN10:00:00   208890MYL
89Geir Ivar NedredalNOR10:00:00   208990MYL
90Håvard NicolaysenNOR10:00:00   209090MYL
91Andreas NilsenNOR10:00:00   209190MYL
92Sven-Tore NilsenAlta IFNOR10:00:00   209290MYL
93Juha NäpänkangasFIN10:00:00   209390MYL
94Erkki OinaskallioFIN10:00:00   209490MYL
95Anna Laila W KalstadNOR10:00:00   209590WYL
96Alf Selmer OlaussenBossekop ULNOR10:00:00   209690MYL
97Olaf OlliIL STILNOR10:00:00   209790MYL
98Einar OpgårdTverrelvdalen ILNOR10:00:00   209890MYL
99Ottar OpgårdTverrelvdalen ilNOR10:00:00   209990MYL
100Pål Erland OpgårdTverrelvdalen ILNOR10:00:00   210090MYL
101Kari PaloniemiFIN10:00:00   210190MYL
102Tarmo PaloniemiEnvionFIN10:00:00   210290MYL
103Tero ParikkaFIN10:00:00   210390MYL
104Edmund PersenIL NordlysNOR10:00:00   210490MYL
105Harald PersenSirma ILNOR10:00:00   210590MYL
106Karsten PersenIL STILNOR10:00:00   210690MYL
107Bernt Øyvind PettersenNOR10:00:00   210790MYL
108Johan PettersenMaze RuovdditNOR10:00:00   210890MYL
109Antti-Jussi PylkkänenKeravan UrheilijatFIN10:00:00   210990MYL
110Tomas RafaelsenAlta IFNOR10:00:00   211090MYL
111Tor Egil RasmussenNOR10:00:00   211190MYL
112Pentti ReponiemiMuonion TunturiveikotFIN10:00:00   211290MYL
113Mats RiekkolaLuleå Gjutarens IFSWE10:00:00   211390MYL
114Ilpo RiihijärviFIN10:00:00   211490MYL
115Nicolas RivetSUI10:00:00   211590MYL
116Simen RomsdalTverrelvdalen IlSWE10:00:00   211690MYL
117Roman RosipalBratislavaSVK10:00:00   211790MYL
118Matti RuuskaFIN10:00:00   211890MYL
119Roy Egil RørnesIL StilNOR10:00:00   211990MYL
120Steve SætermoNOR10:00:00   212090MYL
121Daniel SandozSandoz ConceptSUI10:00:00   212190MYL
122Fredrik SchneiderEkrehagen SkoleNOR10:00:00   212290MYL
123Mika SieppiMuonion Kiri RyFIN10:00:00   212390MYL
124Morten SkumNOR10:00:00   212490MYL
125Daniel StrandTverrelvdalen ILNOR10:00:00   212590MYL
126Erik StrømLokomotiv TøyenNOR10:00:00   212690MYL
127Kjell Iver SuhrNOR10:00:00   212790MYL
128Kjetil SuhrNOR10:00:00   212890MYL
129Antti SukuraFIN10:00:00   212990MYL
130Magne SvinengIL NordlysNOR10:00:00   213090MYL
131Aimo TaljavirtaJärvenpään PyöräilijätFIN10:00:00   213190MYL
132Tuomas TervoRajamäen RykmenttiFIN10:00:00   213290MYL
133Samuli TiirikainenJämsänkosken IlvesFIN10:00:00   213390MYL
134Kalle TjäderAlta IFNOR10:00:00   213490MYL
135Matti TjäderhaneFIN10:00:00   213590MYL
136Pekka TjäderhaneFIN10:00:00   213690MYL
137Heikki TokolaFIN10:00:00   213790MYL
138Esa TorviVilomix Finland OyFIN10:00:00   213890MYL
139Juho TorviFIN10:00:00   213990MYL
140Jarkko TossavainenPaxi ski teamFIN10:00:00   214090MYL
141Juuso TossavainenRautavaaran RaikuFIN10:00:00   214190MYL
142Mikael TylliFIN10:00:00   214290MYL
143Trond Einar UglebakkenNOR10:00:00   214390MYL
144Keijo VaaraFIN10:00:00   214490MYL
145Jukka VarrioEspoon TapiotFIN10:00:00   214590MYL
146Asle VidalSilfarNOR10:00:00   214690MYL
147David VikAlta ifNOR10:00:00   214790MYL
148Terje PersenIL StilNOR10:00:00   214890MYL
149Tapio Oikarainen10:00:00   214990MYL
150Knut BørsheimNOR10:00:00   215090MYL
151Ralf HellmanGER10:00:00   215190MYL
301Miriam Basma ArntzenNordlysbyen svømme og thriathloNOR10:00:00   230190WYL
302Tanja BeumlerSandoz ConceptSUI10:00:00   230290WYL
303Eva BjørkesettNOR10:00:00   230390WYL
304Benedicte DahlAlta ifNOR10:00:00   230490WYL
305Anne Guro DahleKvæfjord ILNOR10:00:00   230590WYL
306Merete ErgaNOR10:00:00   230690WYL
307Erika FreySandoz ConceptSUI10:00:00   230790WYL
308Johanna GustafssonFIN10:00:00   230890WYL
309Heidi HokkanenFIN10:00:00   230990WYL
310Imke HöflingKymin KoskenpojatFIN10:00:00   231090WYL
311Tiina IdströmSaariselkä TrainingFIN10:00:00   231190WYL
312Sonja JoakimsenFjell skilagNOR10:00:00   231290WYL
313Martine JoksIL ForsøkNOR10:00:00   231390WYL
315Emilie KristoffersenAlta IFNOR10:00:00   231590WYL
316Mia KuismaFIN10:00:00   231690WYL
317Katri KynkäänniemiTeam KolibritFIN10:00:00   231790WYL
318Henriette Heitmann MikkelsenLillehammer skiklubNOR10:00:00   231890WYL
319Heitmann NinaAlta IFNOR10:00:00   231990WYL
320Tarja Helena NäätsaariTuil Friidrett TromsdalenFIN10:00:00   232090WYL
321Jaana PietiläHippoksen maratonkerhoFIN10:00:00   232190WYL
322Noora RajamäkiRovaniemiFIN10:00:00   232290WYL
323Berit Anne ReinåsFjell skilagNOR10:00:00   232390WYL
324Ulla SilventoinenTeam 1 LifeFIN10:00:00   232490WYL
325Hilde SkaretNOR10:00:00   232590WYL
326Camilla Larsen StrandTverrelvdalen ILNOR10:00:00   232690WYL
327Virpi SuuronenFIN10:00:00   232790WYL
328Berthe Annette SvenkerudKvaløysletta SkilagNOR10:00:00   232890WYL
329Helena TompuriFIN10:00:00   232990WYL
330Annika VaaraFIN10:00:00   233090WYL
331Annakaisa VentomäkiHollolan Urheilijat -46FIN10:00:00   233190WYL
332Riitta VäänänenFIN10:00:00   233290WYL
333Anne StaevesGER10:00:00   233390WYL

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English