Leppävaarajuoksu 27.08.2016 klo 11:00

Lähtölista

Miehet puolikas

50Marko Ahvenainen11:00:00   350
51Paavo HelinFast Connection Oy11:00:00   351
52Viki Kankkonen11:00:00   352
53Oskari Kankkonen11:00:00   353
54Mikko Karvinen11:00:00   354
55Jani Lehtola11:00:00   355
56Tuukka Lehtonen11:00:00   356
57Mikko LindqvistKilon Kilpikonnat11:00:00   357
58Mikko LöppönenPurtovaaran Urjat11:00:00   358
59Juhana MyllyniemiRunners Club11:00:00   359
60Olli MäkinenKarkkilan maratonklubi11:00:00   360
61Heikki Niskanen11:00:00   361
62Lasse Niskanen11:00:00   362
63Jussi RautiainenKarkkilan maraton klubi11:00:00   363
64Jukka Saarelainen11:00:00   364
65Mikko Sallinen11:00:00   365
66Rune Sarromaa-HausstätterNorja11:00:00   366
67Jouni TaipaleKurko XIII DNF Team11:00:00   367
68Gustaf Welander11:00:00   368
79Janne Pentunen11:00:00   379
95Heikki Ikonen11:00:00   395
96Mikko LaukkanenFinnish Marathon Runners11:00:00   396
97Jyrki Antikainen11:00:00   397
98Anssi ToivolaVo2 Magnum11:00:00   398
106Ari KanervaABB Juoksukerho11:00:00   406
109Ville Ääri11:00:00   409
110Antti Silfer11:00:00   410
113Juha-Pekka Laurila11:00:00   413
116Antti Virtanen11:00:00   416
122Petri Asikainen11:00:00   422
123Mikko 35lovaara11:00:00   423
126Toni Halme11:00:00   426
128Veli-Matti Harjula11:00:00   428
130Heikki Vappula11:00:00   430
131Pekka Kuusela11:00:00   431
139Touko Tahkokallio11:00:00   439
145Miika Heinolainen11:00:00   445

Naiset puolikas

69Miina Grönlund11:00:00   369
70Eva Halmetoja11:00:00   370
71Kaisa Isokääntä11:00:00   371
72Henna Karhunen11:00:00   372
73Katja Laurikkala11:00:00   373
74Helena Lehtonen11:00:00   374
75Laura Lukkarinen11:00:00   375
76Noora Martikainen11:00:00   376
77Tiina MiettinenHelsingin Jyry11:00:00   377
78Kaarina Pansegrau11:00:00   378
80Riikka Salminen11:00:00   380
81Leena Seitovirta11:00:00   381
82Satu Ståhlstedt11:00:00   382
83Raija SuominenKarkkilan maratonklubi11:00:00   383
84Anna Suurjoki11:00:00   384
85Johanna Tiger11:00:00   385
86Aini Toljamo11:00:00   386
87Mirja VartiainenEspoon Tapiot11:00:00   387
99Jenni Huovinen11:00:00   399
100Riikka Huotari11:00:00   400
101Heta-Elisa Nieminen11:00:00   401
102Mari Kaurissaari11:00:00   402
103Uura-Liina LahtiIkaalisten Urheilijat11:00:00   403
104Maria GahmbergEspoon Tapiot11:00:00   404
105Britt-Heleen Lindman11:00:00   405
114Anniina Sakki11:00:00   414
115Reetta Vuorenoja-Virtanen11:00:00   415
125Marjo Mattila11:00:00   425

Miehet 10 km

1Nikolas Drosdek11:00:00   301
2Kimmo Koponen11:00:00   302
3Markus Kääriäinen11:00:00   303
4Mikko Lindqvist11:00:00   304
5Ari Nyman11:00:00   305
6Jaakko Rusama11:00:00   306
7Petteri Räisänen11:00:00   307
8Sami Sormunen11:00:00   308
9Matti TeittinenHelsingin Jyry11:00:00   309
11Jani Vesterinen11:00:00   311
12Harold VilsonEesti11:00:00   312
88Ville Alopaeus11:00:00   388
107Antti Ahonen11:00:00   407
108Matti Turpeinen11:00:00   408
117Jouni Jurmu11:00:00   417
119Kalevi Kairemo11:00:00   419
127Jaakko Leinonen11:00:00   427
129Panu Vuorimaa11:00:00   429
134Karri Rönkkö11:00:00   434
135Harri Wuolanne11:00:00   435
141Aleksi Sipilä11:00:00   441
142Ville Simola11:00:00   442

Naiset 10 km

10Armi Turtola11:00:00   310
13Ulrike Drosdek11:00:00   313
14Pia Gråsten11:00:00   314
15Leskinen Hanna11:00:00   315
16Suvi Hinkula11:00:00   316
17Minna Hirvonen11:00:00   317
18Mervi Hokkanen11:00:00   318
19Fiona Hossain11:00:00   319
20Tanja Kashirina11:00:00   320
21Soili KosonenEspoon Tapiot11:00:00   321
22Emilia KostiainenEspoon Tapiot11:00:00   322
23Katri Kumpulainen11:00:00   323
24Hanna Melgin11:00:00   324
25Laura Melgin11:00:00   325
26Anna-Elina Mølgaard11:00:00   326
27Reija Narumo11:00:00   327
28Minna Nevalainen-Kulmala11:00:00   328
29Päivi Rautio11:00:00   329
30Minna Rinkinen11:00:00   330
31Anni Rättö11:00:00   331
32Katarina SkräddarHelsingin Jyry11:00:00   332
33Paula Stengård11:00:00   333
34Satu SuneliEspoon Tapiot11:00:00   334
35Saara Uurtio11:00:00   335
36Leena VolinskyHelsinki Triathlon11:00:00   336
89Minna-Sisko Mäkinen11:00:00   389
90Ulla Tanttu11:00:00   390
91Satu Vuorela11:00:00   391
92Suvi Soderlund11:00:00   392
118Nina Asikainen11:00:00   418
120Tarja-Liisa Heikkilä11:00:00   420
121Hanna Leskinen11:00:00   421
124Sirpa Jalovaara11:00:00   424
143Päivi Saukonoja11:00:00   443
144Jenna Pacquentin11:00:00   444

Miehet 5 km

37Santeri Aaltonen11:00:00   337
38Marko Kuokkanen11:00:00   338
39Filipp Zimin11:00:00   339
40Veijo ÅbergTeam LAS11:00:00   340
93Harri KarjalainenSuiningin Suihke11:00:00   393
94Mika Pullinen11:00:00   394
111Victor Nordberg11:00:00   411
136Pentti Huhtanen11:00:00   436
137Petri Venäläinen11:00:00   437
138Sami Alanen11:00:00   438

Naiset 5 km

41Arja Havaste11:00:00   341
42Ea Ikonen11:00:00   342
43Heli Isopahkala11:00:00   343
44Kaisu Korsulainen11:00:00   344
45Katja Paanala11:00:00   345
46Mari Paanala11:00:00   346
47Hanna Skog11:00:00   347
48Liisa TimonenEspoon Tapiot11:00:00   348
49Päivi Ukonmaanaho11:00:00   349
112Abigail Regan11:00:00   412
132Jenna Sikiö11:00:00   432
133Matilda Jylhä11:00:00   433
140Merja Tuukkanen11:00:00   440
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English