Huippuliiga ja WRE Kouvolassa 16.6.2016

M21EA

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Väliaika
1,9 km
Väliaika
4,0 km
Väliaika
4,4 km
Väliaika
5,2 km
Väliaika
5,3 km
Maali
5,7 km
 
1.   Fredric Portin Paimion Rasti    20:19:00      10:26 (1)  22:58 (1)  24:37 (1)  29:29 (1)  30:14 (1)  31:20  
2.   Olav Lundanes Halden SK    20:23:00   10:15 (1)  10:55 (2)  23:42 (2)  25:25 (2)     30:50 (2)  32:00  
3.   Magne Daehli Halden SK    20:22:00   10:40 (7)  11:19 (8)  24:08 (7)  25:39 (5)  30:23 (2)  31:10 (3)  32:11  
4.   Graham Gristwood IFK Mora OK    20:18:00   10:52 (11)  11:29 (9)  23:56 (3)  25:35 (3)  30:32 (4)  31:15 (4)  32:19  
5.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi    20:14:00   10:19 (3)  11:05 (5)  24:02 (5)  25:39 (5)  30:27 (3)  31:16 (5)  32:23  
6.   Frederic Tranchand Paimion Rasti    20:21:00   10:22 (4)  11:04 (4)  25:11 (14)  26:44 (14)  31:21 (5)  32:08 (6)  33:07  
7.   Daniel Hubmann Koovee    20:24:00   11:07 (16)  11:45 (16)  25:15 (15)  26:47 (15)  31:21 (5)  32:08 (6)  33:17  
8.   Hannu Airila Kalevan Rasti    20:09:00   10:42 (8)  11:33 (12)  24:47 (10)  26:28 (10)  31:26 (8)  32:16 (10)  33:20  
8.   Timo Sild Koovee    20:13:00   10:31 (5)  11:11 (6)  25:04 (12)  26:37 (12)  31:22 (7)  32:15 (9)  33:20  
10.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti    20:11:00   10:32 (6)  11:14 (7)  23:56 (3)  25:35 (3)     32:12 (8)  33:21  
11.   William Lind Malungs OK Skogsmardarna    20:20:00   10:58 (13)  11:44 (15)  25:07 (13)  26:38 (13)  31:27 (9)  32:20 (11)  33:25  
12.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö    19:58:00   11:02 (14)  11:42 (14)  25:16 (17)  26:51 (16)  31:34 (10)  32:27 (13)  33:38  
13.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät    20:16:00      11:45 (16)  24:44 (9)  26:24 (9)  31:35 (11)  32:26 (12)  33:39  
14.   Jarkko Huovila Halden SK    20:08:00   11:06 (15)  11:48 (18)  24:39 (8)  26:12 (8)  31:50 (12)  32:40 (14)  33:47  
15.   Jani Lakanen Koovee    19:20:00   10:52 (11)  11:37 (13)  25:41 (21)  26:56 (18)  32:00 (13)  32:47 (15)  33:57  
15.   David Andersson Malungs OK Skogsmardarna    20:07:00   11:25 (22)  12:07 (26)  25:15 (15)  26:53 (17)  32:00 (13)  32:47 (15)  33:57  
17.   Sami Hämäläinen MS Parma    19:42:00   11:16 (19)  11:58 (21)  25:46 (22)  27:29 (22)  32:20 (18)  33:12 (19)  34:22  
17.   Otto Simosas OK Trian    19:45:00   10:49 (10)  11:31 (11)  25:19 (18)  27:20 (21)  32:18 (17)  33:13 (20)  34:22  
19.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät    19:59:00      11:57 (20)  25:26 (19)  27:07 (19)  32:06 (16)  33:10 (17)  34:25  
20.   Andrei Hramov Hiisirasti    20:10:00   10:46 (9)  11:30 (10)  24:54 (11)  26:32 (11)  32:02 (15)  33:11 (18)  34:31  
21.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat    19:50:00      12:01 (22)  25:30 (20)  27:13 (20)  32:22 (19)  33:17 (21)  34:32  
22.   Mårten Boström IFK Lidingo SOK    20:15:00      12:49 (38)  25:53 (25)  27:29 (22)     33:30 (22)  34:36  
23.   Joni Hirvikallio Koovee    19:33:00      12:50 (39)  26:12 (27)  27:53 (28)  32:46 (21)  33:38 (25)  34:44  
24.   Oystein Kvaal Osterbo IFK Lidingo SOK    19:57:00      12:50 (39)  26:15 (29)  27:55 (29)  32:43 (20)  33:32 (23)  34:46  
25.   Denis Grishman Rastivarsat    19:37:00   11:46 (26)  12:29 (32)  26:24 (33)  27:59 (31)     33:34 (24)  34:48  
26.   Aapo Leskinen Lynx    19:47:00   11:36 (25)  12:23 (31)  26:16 (30)  27:58 (30)  32:50 (23)  33:39 (26)  34:54  
27.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri    20:05:00   11:24 (21)  12:03 (24)  25:51 (23)  27:29 (22)  33:05 (25)  33:52 (29)  34:58  
28.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    19:56:00   11:32 (23)  12:21 (30)  25:54 (26)  27:32 (25)  32:48 (22)  33:42 (27)  35:00  
29.   Tero Föhr Vehkalahden Veikot    20:03:00   11:50 (30)  12:41 (37)  26:13 (28)  27:48 (26)  33:04 (24)  33:51 (28)  35:02  
30.   Jakob Loof Malungs OK Skogsmardarna    19:46:00      12:04 (25)  26:26 (34)  28:12 (32)  33:10 (26)  34:06 (30)  35:21  
31.   Julian Dent IFK Lidingo SOK    20:00:00   11:15 (18)  12:02 (23)  26:21 (32)  28:28 (37)  33:33 (28)  34:31 (32)  35:44  
32.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät    19:49:00   11:46 (26)  12:39 (36)  26:20 (31)  28:24 (35)  33:26 (27)  34:23 (31)  35:45  
33.   Jarno Parkkinen Koovee    19:36:00   12:14 (33)  12:59 (43)  26:59 (41)  28:51 (40)  33:47 (29)  34:37 (33)  35:54  
34.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät    19:52:00      12:20 (29)  26:26 (34)  28:25 (36)  33:53 (30)  34:44 (34)  36:04  
35.   Hector Haines IFK Lidingo SOK    20:17:00   12:08 (32)  12:56 (42)  25:51 (23)  27:52 (27)     34:45 (35)  36:12  
36.   Mikael Fabritius OK Trian    19:30:00   11:20 (20)  12:11 (27)  26:30 (36)  28:21 (34)  34:08 (33)  35:01 (38)  36:17  
37.   Santeri Sainio Kangasala SK    19:22:00   11:07 (16)  11:52 (19)  26:32 (37)  28:20 (33)  34:03 (32)  34:59 (37)  36:18  
38.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat    19:43:00   11:33 (24)  12:30 (33)  26:53 (39)  29:04 (41)  34:23 (35)  35:11 (40)  36:25  
39.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    19:40:00      13:33 (52)  27:43 (46)  29:24 (44)  34:22 (34)  35:10 (39)  36:26  
40.   Mikko Huhtinen Paimion Rasti    19:44:00   11:48 (28)  12:32 (35)  26:51 (38)  28:42 (39)  33:59 (31)  34:56 (36)  36:31  
41.   Janne Mänkärlä Lynx    19:48:00   12:51 (39)  13:43 (54)  27:23 (42)  29:20 (43)  34:25 (36)  35:19 (41)  36:39  
42.   Jan Petrzela Kalevan Rasti    20:12:00   10:17 (2)  11:01 (3)  24:02 (5)  25:39 (5)  34:44 (37)  35:31 (42)  36:44  
43.   Kristo Heinmann Kangasala SK    19:35:00   12:34 (36)  13:32 (51)  27:56 (48)  29:43 (48)  34:44 (37)  35:35 (43)  36:45  
44.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    19:39:00   12:06 (31)  13:02 (44)  27:38 (45)  29:39 (47)  34:48 (39)  35:46 (44)  36:57  
45.   Yannick Michiels Turun Metsänkävijät    19:54:00   12:18 (34)  13:02 (44)  27:34 (44)  29:18 (42)  34:52 (40)  35:47 (45)  37:05  
46.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti    19:21:00      12:53 (41)  27:27 (43)  29:30 (45)  35:00 (41)  35:54 (46)  37:07  
47.   Daniel Hajek Malungs OK Skogsmardarna    20:04:00   11:48 (28)  12:30 (33)  26:54 (40)  28:37 (38)     35:58 (47)  37:25  
48.   Simonas Krepsta IFK Moras OK    20:06:00   12:26 (35)  13:10 (47)  27:50 (47)  29:32 (46)  35:13 (42)  36:13 (48)  37:38  
49.   Henri Kalve Paimion Rasti    19:24:00      12:16 (28)  28:28 (49)  30:16 (49)  35:49 (43)  36:40 (49)  37:53  
50.   Timo Mähönen Helsingin Suunnistajat    19:27:00      13:30 (50)  28:43 (51)  30:24 (50)  35:50 (44)  36:46 (50)  38:10  
51.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri    19:26:00   12:36 (37)  13:24 (49)  29:29 (53)  31:11 (52)  36:20 (45)  37:53 (52)  39:03  
52.   Topi Penttinen OK Trian    19:53:00      13:08 (46)  28:38 (50)  30:37 (51)  36:41 (46)  37:44 (51)  39:14  
53.   Oyvind Helgerud Halden SK    19:32:00   12:36 (37)  13:38 (53)  29:27 (52)  31:28 (54)  37:48 (48)  38:41 (53)  40:05  
54.   Janne Nieminen Paimion Rasti    19:25:00      13:51 (56)  29:57 (55)  31:47 (55)     38:55 (55)  40:08  
55.   Klaus Schgaguler OLC Graz    19:55:00   12:57 (40)  13:43 (54)  29:40 (54)  31:22 (53)  37:41 (47)  38:43 (54)  40:28  
56.   Kuba Dragowski OK Raseborg    19:31:00   13:37 (41)  14:39 (58)  30:32 (56)  32:32 (56)  38:20 (49)  39:20 (56)  40:43  
57.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi    19:23:00      13:15 (48)  30:56 (57)  32:58 (57)     40:57 (57)  42:12  
58.   Raul Ferra Murcia SK Uusi    19:29:00      14:53 (59)  33:52 (58)  35:47 (58)  40:56 (50)  41:49 (58)  43:08  
59.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti    19:28:00      14:07 (57)  35:31 (59)  37:31 (59)  43:49 (51)  45:05 (59)  46:47  
   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät    19:34:00                     ei läht.  
   Juuso Metsälä Kalevan Rasti    19:38:00                     ei läht.  
   Gleb Tikhonov Turun Metsänkävijät    19:41:00                     ei läht.  
   Thomas Natvig Arstad Halden SK    19:51:00                     ei läht.  
   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri    20:01:00                     ei läht.  
   Toni Saari Vaajakosken Terä    20:02:00                     ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English