Koululiikuntaliiton Suunnistusmestaruuskilpailut 26.8.2016 Kajaani

H13

Väliaika 3,9 km

11003Riku GröhnLahtiFIN24:13
21004Aarni RonkainenJämsäFIN24:58+45
31011Topias KemppiNurmijärviFIN25:42+1:29
41033Tuomas RuuskanenMäntsäläFIN28:23+4:10
51065Matias KoponenKirkkonummiFIN28:30+4:17
61035Karim MbembelaHelsinkiFIN28:40+4:27
71048Jussi RantalaRovaniemiFIN28:44+4:31
81036Sampo SankeloKauhavaFIN30:46+6:33
91047Vertti-Vilhelm MyllärinenLappeenrantaFIN30:47+6:34
101063Heikki KumaraLaihiaFIN32:01+7:48
111062Oliver AlajoutsiTampereFIN32:21+8:08
121010Joona YliahoTampereFIN32:32+8:19
131057Kasperi HämäläinenKuopioFIN33:14+9:01
141054Konsta KorhonenKajaaniFIN33:18+9:05
151021Tuukka KupiainenPirkkalaFIN33:50+9:37
161034Konsta RaitanenTampereFIN34:54+10:41
171061Tuomas TurpeinenHyrynsalmiFIN34:58+10:45
181017Matias MäenpääYlöjärviFIN35:16+11:03
191066Perttu JokinenMikkeliFIN35:33+11:20
201056Väinö RistimäkiHämeenlinnaFIN35:34+11:21
211020Karri StevanderKuortaneFIN35:47+11:34
221039Santeri KirjavainenKuopioFIN36:20+12:07
231046Matti SalmelaKeminmaaFIN37:41+13:28
241032Ilari VirtanenLahtiFIN38:55+14:42
251007Erkki IkäläinenRovaniemiFIN38:57+14:44
261045Rasmus AhoniemiHyvinkääFIN39:48+15:35
271002Erno-Kalle RissanenIisalmiFIN40:41+16:28
281006Ville RuotsalaKauhavaFIN40:50+16:37
291012Severi SimiläOuluFIN41:06+16:53
301009Luca KallelaHelsinkiFIN42:05+17:52
311000Roope LembergSeinäjokiFIN42:12+17:59
321014Eino LehtiniemiNokiaFIN42:45+18:32
331064Eerik KinnunenOuluFIN43:05+18:52
341044Anton VehkalahtiIkaalinenFIN43:10+18:57
351052Kasperi TamminenLuumäkiFIN43:27+19:14
361051Juuso KetonenOrimattilaFIN45:12+20:59
371023Eero YrjänheikkiRovaniemiFIN46:11+21:58
381060Aapo MaasiltaAskolaFIN47:30+23:17
391026Markus KonttinenSeinäjokiFIN47:59+23:46
401059Robert BiskopKokkolaFIN49:28+25:15
411053Leevi MutikainenSeinäjokiFIN49:55+25:42
421029Valter JoensuuPietarsaariFIN50:35+26:22
431015Topi LindqvistKouvolaFIN50:56+26:43
441040Kalle LoukkaanhuhtaLumijokiFIN54:19+30:06
451068Pyry MännistöMäntyharjuFIN57:28+33:15
461043Waltteri LiuksialaHämeenkyröFIN59:15+35:02
471030Kasperi MatinlauriOuluFIN59:51+35:38
481049Benjamin EvansSotkamoFIN1:00:35+36:22
491019Markus LindemanSotkamoFIN1:02:10+37:57
501013Juho RautioLappeenrantaFIN1:04:58+40:45
511024Antti LaatuEspooFIN1:08:50+44:37
521022Otso TukiainenTampereFIN1:09:38+45:25
531050Jyry TukiainenTampereFIN1:15:18+51:05
541042Tim KrookPedersörenFIN1:20:58+56:45
551008Kimi KemiläinenKuopioFIN1:49:51+1:25:38
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English