Lähtöaika | 2,7 km |
2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jorma Nissilä | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 15:57:00 | 19:13 (1) | |||
Markku Pietikäinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 15:43:00 | 20:24 (2) | |||
Pekka Pulkkinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 15:23:00 | 21:09 (3) | |||
Jukka-Pekka Rantio | Hauhon Sisu | FIN | 16:01:00 | 21:10 (4) | |||
Matti Kotilainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 15:55:00 | 21:13 (5) | |||
Arto Niemi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 16:03:00 | 21:13 (5) | |||
Peter Kronholm | IF Brahe | FIN | 15:27:00 | 21:40 (7) | |||
Markku Helle | Saarijärven Pullistus | FIN | 15:03:00 | 21:42 (8) | |||
Jouko Malinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 16:07:00 | 21:42 (8) | |||
Esa Toivonen | Tarpian Suunta | FIN | 14:53:00 | 21:52 (10) | |||
Markku Piironen | Kalevan Rasti | FIN | 15:39:00 | 22:00 (11) | |||
Risto Airaksinen | Oulun Tarmo | FIN | 16:09:00 | 22:02 (12) | |||
Juha Tolonen | Hankasalmen Hanka | FIN | 15:53:00 | 22:03 (13) | |||
Aki Nieminen | Rasti-Nokia | FIN | 15:07:00 | 22:30 (14) | |||
Jorma Yli-Kaatiala | Kuortaneen Kunto | FIN | 15:41:00 | 22:31 (15) | |||
Teuvo Töyrylä | Vehkalahden Veikot | FIN | 16:05:00 | 22:44 (16) | |||
Matti Hautala | Oulun NMKY:n Urheilijat | FIN | 15:47:00 | 22:53 (17) | |||
Seppo Turpeinen | Kontiolahden Urheilijat | FIN | 14:47:00 | 22:59 (18) | |||
Simo Valtanen | Hinnerjoen Yritys | FIN | 15:37:00 | 23:01 (19) | |||
Timo Halla-Aho | Kauhajoen Karhu | FIN | 15:17:00 | 23:06 (20) | |||
Seppo Keltamäki | Joutsenon Kullervo | FIN | 15:35:00 | 23:23 (21) | |||
Ove Forsström | OK Raseborg | FIN | 14:33:00 | 23:32 (22) | |||
Jari Pellinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 15:13:00 | 23:52 (23) | |||
Ilkka Saarimäki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 15:51:00 | 24:02 (24) | |||
Jukka Nyystilä | Laihian Luja | FIN | 15:19:00 | 24:08 (25) | |||
Rauli Helkkula | Turun Metsänkävijät | FIN | 15:45:00 | 24:10 (26) | |||
Arto Kiiskinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 15:49:00 | 24:26 (27) | |||
John Laukka | Rastivarsat | FIN | 14:45:00 | 25:04 (28) | |||
Kauko Vainiomäki | Suunta-Sepot | FIN | 14:59:00 | 25:16 (29) | |||
Esko Pensas | Laihian Luja | FIN | 15:59:00 | 25:20 (30) | |||
Hannu Aasla | Rasti-Nokia | FIN | 14:55:00 | 25:38 (31) | |||
Henry Nyberg | OK Trian | FIN | 15:01:00 | 25:43 (32) | |||
Tuomo Koskinen | Suunta-Sepot | FIN | 14:35:00 | 26:28 (33) | |||
Kari Jylhä | Joutsenon Kullervo | FIN | 14:31:00 | 26:42 (34) | |||
Seppo Rantapuska | Petäjäveden Petäjäiset | FIN | 14:37:00 | 26:56 (35) | |||
Ari Hanttu | Rasti-Nokia | FIN | 15:15:00 | 27:17 (36) | |||
Leo Ukkonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:43:00 | 27:18 (37) | |||
Erkki Pulkkinen | Rasti-Lukko | FIN | 14:57:00 | 27:26 (38) | |||
Jarmo Jumppanen | Pihkaniskat | FIN | 15:05:00 | 27:28 (39) | |||
Reijo Hirvelä | Punkalaitumen Kunto | FIN | 15:21:00 | 27:39 (40) | |||
Tapani Valonen | Karkki-Rasti | FIN | 14:49:00 | 27:55 (41) | |||
Matti Viinikka | Kauhajoen Karhu | FIN | 14:41:00 | 29:56 (42) | |||
Esko Udd | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 15:29:00 | 30:06 (43) | |||
Kaarlo Eno | Teuvan Rivakka | FIN | 14:51:00 | 31:44 (44) | |||
Jukka Toikkanen | Porvoon Urheilijat | FIN | 15:31:00 | 32:38 (45) | |||
Ari Kartaslammi | Kyrös-Rasti | FIN | 14:39:00 | 33:53 (46) | |||
Pauli Vilminko | Sinkki-Sepot | FIN | 15:11:00 | 34:26 (47) | |||
Ralf Ölander | Kimito SF | FIN | 15:33:00 | 34:52 (48) |