Imatra MTB 2016 07.08.2016 klo 12:00

Lähtölista

Avoin kaikkille 10 km

197Taru KaljunenHelsinki12:00:00   197
250Markus HämäläinenIntersport Imatra12:00:00   250
251Taito KettunenImatra12:00:00   251
252Mika KimmoPPP-9712:00:00   252
253Anja MäättäIntersport Imatra12:00:00   253
254Jarkko RahkonenIntersport Imatra12:00:00   254
255Kaisa RahkonenIntersport Imatra12:00:00   255
256Niina RalliLappeenranta12:00:00   256
257Pasi RalliLappeenranta12:00:00   257
258Mikko SilvennoinenIntersport Imatra12:00:00   258
259Anni TaskinenLappeenranta12:00:00   259
260Reette VainikkaIntersport Imatra12:00:00   260
261Sami ValtonenIntersport Imatra12:00:00   261
262Sami ValtonenIntersport Imatra12:00:00   262
280Panu Sihvonen12:00:00   280
283Veli-Matti KämäräinenIMK-MX12:00:00   283
284Juha KorpinenImatran Urheilijat12:00:00   284
289Riikka Laitiainen12:00:00   289
292Carita HonkanenTHE VOIMA12:00:00   292
301Minna NieminenKouvola12:00:00   301
303Ilkka SorsaPPP-9712:00:00   303
304Marko LankinenLappeenranta12:00:00   304
305Susanna LankinenLappeenranta12:00:00   305
308Anni Rintoo12:00:00   308
309Vuokko Korhonen12:00:00   309
311Antti Lähde12:00:00   311
312Ulla Valtonen12:00:00   312
313Elias Aavela12:00:00   313
315Jussi-Pekka Hakonen12:00:00   315
317Tuomas HuttunenPENO12:00:00   317
319Reino LaukkanenLappeenranta12:00:00   319
320Mirka Pesonen12:00:00   320
325Riikka SiivolaRajavillit12:00:00   325
326Merja RasiAnjalan Liitto12:00:00   326
328Aleksei Dakhyakov12:00:00   328

Miehet 10v 10 km

263Elias KimmoPPP-9712:00:00   263
264Veikko KurriTiim Kekkuloitsijat12:00:00   264
265Ville KurriTiim Kekkuloitsijat12:00:00   265
266Kalle KylmäniemiProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   266
267Niko LaamanenImatra Mtb12:00:00   267
268Kasperi NieminenImatran Urheilijat12:00:00   268
269Jesse PakarinenImatra12:00:00   269
270Samuli SavinainenImatra12:00:00   270
277Elmeri HasuImatra12:00:00   277
279Eetu Sihvonen12:00:00   279
281Jakke KämäräinenIMK-MX12:00:00   281
282Valle KämäräinenIMK-MX12:00:00   282
286Martin KullbergImatran Urheilijat12:00:00   286
288Mikko Laitiainen12:00:00   288
290Teemu Tiainen12:00:00   290
293Akseli HonkanenHonkanen Racing12:00:00   293
297Kuzma KornienkoCCH12:00:00   297
300Eemeli KantonenImatra12:00:00   300
306Nico LankinenLappeenranta12:00:00   306
310Vilppu Heimala12:00:00   310
314Leevi Hakonen12:00:00   314
322Aaro Siivola12:00:00   322
324Visa Siivola12:00:00   324

Naiset 10v 10 km

274Netta HirnImatran Urheilijat12:00:00   274
275Edla KauppinenHelsinki12:00:00   275
276Karoliina KylmäniemiProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   276
278Emma HasuImatra12:00:00   278
285Sara KorpinenImatran Urheilijat12:00:00   285
291Anna KullbergImatran Urheilijat12:00:00   291
307Netta LankinenLappeenranta12:00:00   307
318Elsa HakolahtiDrakkar12:00:00   318

Miehet 12v 10 km

271Emil KimmoPPP-9712:00:00   271
272Joel HaraProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   272
287Roope LeppänenImatran Urheilijat12:00:00   287
295Vilho OinonenImatran Urheilijat12:00:00   295
299Joona PinomaaLappeenranta12:00:00   299
302Lauri SorsaPPP-9712:00:00   302
316Kalle HuttunenPENO12:00:00   316
321Maxim VakulenkoHosuka12:00:00   321
323Artemii Artemii12:00:00   323

Naiset 12v 10 km

296Enni KämäräinenIMK-MX12:00:00   296

Miehet 14v 10 km

273Elias KivimäkiPPP-97ry12:00:00   273
298Egor KornienkoCCH12:00:00   298
327Ilja Maslakov12:00:00   327

Naiset 14v 10 km

294Taimi OinonenImatran Urheilijat12:00:00   294

Miehet 30 km

48Mika KoivistoLaPy12:00:00   48
120Ville BjörnJäpy12:00:00   120
121Pekka FinckeVehkajoki12:00:00   121
122Marko HakolahtiDrakkar12:00:00   122
123Vesa HannulaImatra12:00:00   123
124Jukka HasuJoensuu12:00:00   124
125Joonas HauskaImatra12:00:00   125
126Hannu HeimalaTeam Happonen12:00:00   126
127Timo HeimolaKotka12:00:00   127
128Antti HeinänenImatra12:00:00   128
129Ossi HenrikssonVarkaus12:00:00   129
130Elmeri HinkkanenHyvä Yritys12:00:00   130
131Jaakko HirnTeam Hukkapätkä12:00:00   131
132Timo HoviKouvola12:00:00   132
133Henri HuossaKNRT12:00:00   133
134Jani HömppiSavitaipale12:00:00   134
135Mikko IkonenLappeenranta12:00:00   135
136Mika InkinenLappeenranta12:00:00   136
137Juho JylhäHyvä Yritys12:00:00   137
138Mika KaljunenSaimaa Sport12:00:00   138
139Pekka KauppinenHelsinki12:00:00   139
140Lauri KelppeKuopio12:00:00   140
141Teemu KettunenSkiBikeTeam12:00:00   141
142Timo KianderUinti Imatra Triathlon12:00:00   142
143Antti KorhonenTeam TinyGiant12:00:00   143
144Juhani KorjaHyvinkää12:00:00   144
145Jarno KortesuoKouvola12:00:00   145
146Pekka KosonenImatra12:00:00   146
147Petri KosonenMikkeli12:00:00   147
148Aki Kuorttinenlrmp12:00:00   148
149Timo KurvinenKNRT12:00:00   149
150Jarkko LaitiainenLappeenranta12:00:00   150
151Juha LaitiainenImatra12:00:00   151
152Lauri LammiFailreaction12:00:00   152
153Mikko LamminpääHSU12:00:00   153
154Tuomas LensuTeam Bike Hotel Concept12:00:00   154
155Mika LeppäahoJYPS12:00:00   155
156Arto MatinenKoPy12:00:00   156
157Janne MiettinenSiuntio12:00:00   157
158Jarkko MoilanenImatra12:00:00   158
159Janne MäkeläImatra12:00:00   159
160Sampsa NukarinenKuoPys12:00:00   160
161Veli-Matti NäränenImatra12:00:00   161
162Joona OikarainenLappeenranta12:00:00   162
163Mauri PajunenVihti12:00:00   163
164Henri PellinenImatran Urheilijat12:00:00   164
165Teppo PellinenJoutsenon Kullervo12:00:00   165
166Pasi PohjolaImatra12:00:00   166
167Antti PullinenImatra12:00:00   167
168Simo PuumalainenImatran Urheilijat12:00:00   168
169Mikko RintooKuopio12:00:00   169
170Anssi RomoMikkeli12:00:00   170
171Erkka RuohonenImatra12:00:00   171
172Toni RäsänenJumiklossi12:00:00   172
173Jussi RönkköTeam TinyGiant12:00:00   173
174Mika SalmenhaaraKouvola12:00:00   174
175Joonas SalonenSysmä12:00:00   175
176Eero SchermanLappeenranta12:00:00   176
177Simo SildénJäpy12:00:00   177
178Ilkka SinkkonenKarhukallion pyöräilijä12:00:00   178
179Nikita SozonovPietari12:00:00   179
180Juha TaskulaLappeenranta12:00:00   180
181Esa TouraSavitaipaleen Urheilijat12:00:00   181
182Jussi TöyryläTeam TinyGiant12:00:00   182
183Nico WassKouvola12:00:00   183
184Atik VellingLahti12:00:00   184
185Jukka VuorelaHyvä Yritys12:00:00   185
207Paavo LuukkonenImatra12:00:00   207
208Jani KiesiläinenMikkeli12:00:00   208
209Niko KiesiläinenMikkeli12:00:00   209
211Henri SairaLucky Boys12:00:00   211
212Oskar LindqvistLucky Boys12:00:00   212
214Anssi JunnaImatra12:00:00   214
215Jukka KonttinenSavocycling12:00:00   215
216Marko SoiniLPR Pyöräilijät12:00:00   216
217Olli LaatikainenImatra12:00:00   217
218Mika Blez12:00:00   218
219Tapio Turunen12:00:00   219
220Henrik NykänenKouvolan Pyöräilijät12:00:00   220
223Mika Lankinen12:00:00   223
224Teemu MikkeläKouvolan Pyöräilijät12:00:00   224

Naiset 30 km

193Saija Ahonvala-KelppeKuopio12:00:00   193
194Evgeniya BogdanovaPietari12:00:00   194
195Terhi HeimalaLappeenranta12:00:00   195
196Hanna JuolaKorson Kaiku12:00:00   196
198Anna-Kaisa KaresuoHelsinki12:00:00   198
199Taru KokkoRuokolahti12:00:00   199
200Sanna LaukkanenDrakkar12:00:00   200
201Sari LehikoinenLappeenrannan pyöräilijät12:00:00   201
202Sanna NiiranenJoensuun pyöräilijät12:00:00   202
203Iina TiitinenFixxit pyörähuolto Maxxis12:00:00   203
204Anni ToiviainenImatran Urheilijat12:00:00   204
205Elina VuorikariMikkeli12:00:00   205
206Zaida ÖhmanPPP-9712:00:00   206
213Susanna KuuselaVantaa12:00:00   213

Miehet 16v 30 km

186Kasperi KansikasPilkanmaan Pilke12:00:00   186
187Pauli PajunenVihti12:00:00   187
188Niklas PokkinenRuokolahti12:00:00   188
189Juho PöysäJYPS / PLC-Tec12:00:00   189
190Iiro RitokoskiRuokolahti12:00:00   190
191Eetu RopponenHyPy12:00:00   191
192Eetu SikiöRuokolahti12:00:00   192
210Denis RantaFavorit12:00:00   210
221Matti HyypöläinenTainionkosken Tähti12:00:00   221
222Emil MattilaPPP-9712:00:00   222

Fatbike 60 km

30Juho PylkköLappeenrannan pyöräilijät12:00:00   30
75Janne IkäheimonenTeam Happonen12:00:00   75
76Teemu KeränenSkiBikeTeam12:00:00   76
77Jani KääriäinenFatbikevuokraus.com12:00:00   77
78Pasi LeinoLappeenrannan pyöräilijät12:00:00   78
79Tuomas RahikainenJoroinen12:00:00   79
80Petri TuupainenJoensuun pyöräilijät12:00:00   80
81Timo VesalaPPP-9712:00:00   81
86Markku LaaksoKataisten Kataja12:00:00   86

Miehet 60 km

1Antti AuvinenOrinoro MTBC12:00:00   1
2Timo EspoKoPy / Fixxit pyörähuolto Maxxi12:00:00   2
3Yuri FedorovPietari12:00:00   3
4Mikko HalonenKorson Kaiku12:00:00   4
5Samu HannukainenFailreaction12:00:00   5
6Timo HarikoskiHelsinki12:00:00   6
7Miika HeikkinenLappeenranta12:00:00   7
8Risto HeikkinenLappeenranta12:00:00   8
9Pasi HuovinenJoensuun pyöräilijät12:00:00   9
10Mikko HuupponenSavonlinna12:00:00   10
11Simo KantokariEtelä-Karjalan Kahvakuula- ja M12:00:00   11
12Henri KarhuSkiBikeTeam12:00:00   12
13Anssi KesonenPorvoon Akilles12:00:00   13
14Janne KorhonenHelsinki12:00:00   14
15Ville KortelainenTGMTBF12:00:00   15
16Jussi LaaksoSpank the Hill MTB Club12:00:00   16
17Lauri LaineEspoo12:00:00   17
18Tuomo LankinenLappeenranta12:00:00   18
19Jani LirkkiJYPS12:00:00   19
20Ville LähdeJoutseno12:00:00   20
21Lauri MalmiTampere12:00:00   21
22Tuomas MaunolaVoimaholkki12:00:00   22
23Sakke MustonenPanibirra Cycling Club12:00:00   23
24Pekka NieminenImatran Urheilijat12:00:00   24
25Sami OinonenLieksa12:00:00   25
26Henri OjalaTeam EVOC/TVC12:00:00   26
27Simo PajariImatran Urheilijat12:00:00   27
28Mikhail PlekhanovAtlantic Challenge Russia12:00:00   28
29Vasili PotatosovPietari12:00:00   29
31Esa SaarijärviKuopion Pyöräilyseura12:00:00   31
32Iiro SairanenImatran Urheilijat12:00:00   32
33Teemu SaramäkiJoensuun pyöräilijät12:00:00   33
34Petri SarkkinenProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   34
35Jani SirainenFullfit Training12:00:00   35
36Esko SirparantaLahden Pyöräilijät12:00:00   36
37Riku SmolanderLappeenranta12:00:00   37
38Olli-Pekka TolvanenJoensuun pyöräilijät12:00:00   38
39Lauri TossavainenImatran Urheilijat12:00:00   39
40Mika TuominenTeam Kotikallio12:00:00   40
41Mikko TuoriniemiPLC-Tec Racing12:00:00   41
42Eemil UittoTeam Lapierre/LaPy12:00:00   42
83Mikko KupiainenTeam EVOC12:00:00   83
87Toni SihvonenImatran Urheilijat12:00:00   87
88Esa KortetjärviKorson Kaiku12:00:00   88
90Jarno TuovinenKona Beach12:00:00   90
91Ville PiriläTeam Kotikallio12:00:00   91
94Antti KuittoTeam EVOC12:00:00   94

Naiset 60 km

70Valeria KrasnovaBikeSkiTeam Gornyak12:00:00   70
71Heli KylmäniemiProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   71
72Sini NousiainenJYPS12:00:00   72
82Mari KupiainenMTBCF/Pivot Pink Ladies12:00:00   82
84Kirsi HelenKorson Kaiku12:00:00   84
89Tarja JäppinenMikkeli12:00:00   89

Miehet 18v 60 km

43Jere HaraProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   43
44Ukko PeltonenProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   44
45Julius TaskinenImatran Urheilijat12:00:00   45
85Konstantin AstafyevPietari12:00:00   85

Miehet 40v 60 km

46Petri HaraProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   46
47Jani IkonenJoensuun pyöräilijät12:00:00   47
49Andrey KolobovImatra12:00:00   49
50Henri KouhiaKorsKa12:00:00   50
51Petteri MustakallioKuopion pyöräilyseura12:00:00   51
52Tomi PaavolaTeam EVOC Finland/HyPy12:00:00   52
53Jani PoussuProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   53
54Arjo Pulkkinen2cTeam12:00:00   54
55Mikko PöysäJYPS / PLC-Tec12:00:00   55
56Petri SavinainenImatra12:00:00   56
57Mikko TakkinenPLC-Tec Racing12:00:00   57
58Jari TarpioKuoPys12:00:00   58
59Petteri Taskinen2cteam12:00:00   59
60Vesa TurkiaJoensuun pyöräilijät12:00:00   60
61Esa UimonenJMH12:00:00   61
62Harri VuorialhoVantaa12:00:00   62
95Jari TaipaleSkiBikeTeam12:00:00   95

Naiset 40v 60 km

73Tikku Heikkinen2cteam12:00:00   73
74Riikka Vreeswijk-KeljaFinenzo cycling team12:00:00   74

Miehet 50v 60 km

63Harri HottiLappeenranta12:00:00   63
64Jukka KinnunenValkealan kajo/Triathlon12:00:00   64
65Johan MoraalPeNo12:00:00   65
66Jari MäkinenProMTB Ry/Team Medilaser MTB12:00:00   66
67Jukka PesonenLappeenranta12:00:00   67

Miehet 60v 60 km

68Arto KaarnaKarjuniemen Torpedo12:00:00   68
69Jorma TirronenKarTri12:00:00   69
92Risto TouraSavitaipaleen Urheilijat12:00:00   92
93Kari SairanenImatran Urheilijat12:00:00   93
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English