Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H65A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,0 km
 
1.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  11:34:00   38:46  
2.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  10:00:00   39:23  
3.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:42:00   40:55  
4.   Mykola Bozhko Ukrania  UKR  11:44:00   41:13  
5.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  11:22:00   43:22  
6.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:56:00   44:05  
7.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  11:56:00   44:39  
8.   Hannu Töyrylä Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:58:00   44:52  
9.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  11:46:00   45:18  
10.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:30:00   45:39  
11.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  11:32:00   45:45  
12.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:18:00   46:03  
13.   Ilmars Limbens Latvia  FIN  10:40:00   46:04  
14.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat  FIN  10:32:00   46:21  
15.   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN  11:24:00   46:36  
16.   Oke Peltola Turun Suunnistajat  FIN  11:16:00   47:02  
17.   Niilo Sevon Saloisten Reipas  FIN  10:24:00   48:04  
18.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  10:30:00   48:17  
19.   Martti Mäkelä SOC Asikkala  FIN  10:38:00   48:24  
20.   Martti Pulli Lappeen Riento  FIN  11:12:00   49:41  
21.   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN  11:04:00   49:58  
22.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   49:59  
23.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  11:08:00   50:04  
24.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  11:10:00   50:09  
25.   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:54:00   50:32  
26.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  10:48:00   51:54  
27.   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  11:20:00   54:01  
28.   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  10:18:00   54:13  
29.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  10:50:00   54:22  
30.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:44:00   55:37  
31.   Pertti Immanen Oriveden Ponnistus  FIN  11:14:00   57:24  
32.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  10:42:00   57:32  
33.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   57:52  
34.   Pertti Välimäki Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:54:00   58:33  
35.   Seppo Terävä XYZ  FIN  10:28:00   59:04  
36.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  10:46:00   1:00:43  
37.   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN  11:50:00   1:02:27  
38.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  10:10:00   1:03:45  
39.   Juhani Aaltonen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:52:00   1:04:02  
40.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  11:40:00   1:04:11  
41.   Ralf Eklund Rasti-Lukko  FIN  10:20:00   1:06:38  
42.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry  FIN  11:48:00   1:11:16  
43.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  10:36:00   1:11:27  
44.   Kalervo Pammo Valkeakosken Haka  FIN  10:02:00   1:11:45  
45.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  10:26:00   1:15:25  
46.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko  FIN  10:52:00   1:20:51  
47.   Pekka Heikelä MS Parma  FIN  10:14:00   1:39:45  
   Jorma Liljedahl Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  10:04:00   ei läht.  
   Pertti Euren Rastikarhut  FIN  10:06:00   ei läht.  
   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  10:22:00   ei läht.  
   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  10:58:00   keskeytti  
   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:06:00   keskeytti  
   Ilkka Lainema MS Parma  FIN  11:26:00   ei läht.  
   Lasse Vuorinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:36:00   ei läht.  
   Erkki Pokela Luumäen Rasti  FIN  11:38:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English