Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H65A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  10:30:00   17:07  
2.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:34:00   18:27  
3.   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN  11:32:00   19:26  
4.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  11:44:00   19:39  
5.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  11:34:00   19:46  
6.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:20:00   20:07  
7.   Oke Peltola Turun Suunnistajat  FIN  10:38:00   20:09  
8.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  10:00:00   20:12  
9.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  11:50:00   20:35  
10.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  11:00:00   20:42  
11.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  10:52:00   20:50  
12.   Hannu Töyrylä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:28:00   20:51  
13.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  11:52:00   21:18  
14.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:40:00   21:27  
15.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:38:00   21:41  
16.   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:16:00   22:10  
17.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  10:26:00   22:36  
18.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  11:10:00   22:42  
19.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  11:18:00   23:00  
20.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat  FIN  10:08:00   23:08  
21.   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN  10:02:00   23:15  
22.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  11:08:00   23:17  
23.   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  11:30:00   24:24  
24.   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:56:00   24:25  
25.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:16:00   24:27  
25.   Juhani Aaltonen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:02:00   24:27  
27.   Pertti Immanen Oriveden Ponnistus  FIN  10:22:00   24:31  
28.   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  10:06:00   25:28  
28.   Ralf Eklund Rasti-Lukko  FIN  11:58:00   25:28  
30.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:14:00   26:55  
31.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  10:40:00   27:03  
32.   Pertti Välimäki Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:12:00   27:29  
33.   Mykola Bozhko Ukrania  UKR  11:36:00   28:22  
34.   Ilmars Limbens Latvia  FIN  11:26:00   28:43  
35.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  12:00:00   29:40  
36.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  11:28:00   29:50  
37.   Kalervo Pammo Valkeakosken Haka  FIN  11:24:00   30:06  
38.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry  FIN  10:44:00   30:54  
39.   Seppo Terävä XYZ  FIN  11:04:00   31:05  
40.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  10:58:00   31:18  
41.   Jorma Helin Rasti-Jyry  FIN  11:54:00   32:48  
42.   Tuomo Romula Mesikämmenet  FIN  10:48:00   37:01  
43.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:46:00   39:17  
44.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko  FIN  11:48:00   40:36  
45.   Pekka Heikelä MS Parma  FIN  10:32:00   45:10  
   Ilkka Lainema MS Parma  FIN  10:04:00   ei läht.  
   Lasse Vuorinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:10:00   ei läht.  
   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  10:18:00   hylätty  
   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN  10:42:00   hylätty  
   Erkki Pokela Luumäen Rasti  FIN  10:54:00   ei läht.  
   Martti Mäkelä SOC Asikkala  FIN  10:56:00   hylätty  
   Pertti Euren Rastikarhut  FIN  11:06:00   ei läht.  
   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  11:12:00   hylätty  
   Martti Pulli Lappeen Riento  FIN  11:14:00   ei läht.  
   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   hylätty  
   Jorma Liljedahl Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  11:22:00   ei läht.  
   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  11:42:00   ei läht.  
   Niilo Sevon Saloisten Reipas  FIN  12:04:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English