Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H65A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,8 km
Maali
4,9 km
 
1.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  11:36:00   14:52 (1)  38:30  
2.   Pertti Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:40:00   15:08 (2)  39:15  
3.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  11:26:00      39:16  
4.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  11:08:00   17:59 (10)  42:24  
5.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:56:00   15:48 (3)  42:51  
6.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:14:00   17:34 (8)  43:14  
7.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:14:00   16:30 (4)  43:52  
8.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  10:48:00   17:00 (5)  43:57  
9.   Mykola Bozhko Ukrania  UKR  11:00:00   20:43 (29)  44:02  
10.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  10:36:00   18:03 (11)  44:49  
11.   Martti Mäkelä SOC Asikkala  FIN  11:48:00   20:08 (24)  44:58  
12.   Niilo Sevon Saloisten Reipas  FIN  10:18:00   17:16 (6)  45:01  
13.   Oke Peltola Turun Suunnistajat  FIN  10:04:00   18:18 (13)  45:15  
14.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:56:00   17:33 (7)  45:26  
15.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:06:00   18:41 (15)  45:41  
16.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  10:16:00   19:14 (17)  46:02  
17.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat  FIN  11:30:00   20:22 (26)  46:12  
18.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:08:00   18:55 (16)  46:43  
19.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  11:44:00   19:46 (20)  47:23  
20.   Hannu Töyrylä Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:04:00   18:09 (12)  48:40  
21.   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  10:50:00   19:51 (21)  48:52  
22.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  11:20:00   20:08 (24)  48:58  
23.   Martti Pulli Lappeen Riento  FIN  10:10:00   20:25 (28)  49:26  
24.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:42:00   19:31 (18)  49:52  
25.   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN  11:02:00   17:52 (9)  50:04  
26.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  11:38:00   20:22 (26)  50:44  
27.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  11:46:00   20:43 (29)  50:54  
28.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  10:54:00   19:41 (19)  51:05  
29.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  11:52:00   20:54 (31)  51:19  
30.   Ilmars Limbens Latvia  FIN  11:50:00   20:06 (23)  51:21  
31.   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:30:00   20:58 (32)  53:26  
32.   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  10:44:00   19:52 (22)  53:52  
33.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  10:58:00   23:54 (34)  56:50  
34.   Ralf Eklund Rasti-Lukko  FIN  10:38:00   24:17 (35)  56:52  
35.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  10:12:00   23:05 (33)  56:57  
36.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  10:22:00   18:21 (14)  57:09  
37.   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  11:58:00   25:00 (37)  59:41  
38.   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN  10:24:00   29:45 (43)  1:00:11  
39.   Juhani Aaltonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:02:00   26:42 (40)  1:00:50  
40.   Lasse Vuorinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:34:00   24:26 (36)  1:03:26  
41.   Seppo Terävä XYZ  FIN  11:34:00   26:31 (38)  1:03:28  
42.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  11:24:00   26:41 (39)  1:05:53  
43.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko  FIN  10:32:00   29:44 (42)  1:12:08  
44.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry  FIN  10:40:00   28:04 (41)  1:13:51  
45.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:00   44:06 (44)  1:38:10  
46.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  11:16:00   56:15 (45)  1:44:17  
47.   Pekka Heikelä MS Parma  FIN  11:54:00   57:57 (46)  2:01:24  
   Kalervo Pammo Valkeakosken Haka  FIN  10:20:00      hylätty  
   Jorma Liljedahl Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  10:26:00      ei läht.  
   Esa Lehtinen Rasti-Lukko  FIN  10:28:00      ei läht.  
   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  10:46:00      hylätty  
   Pertti Välimäki Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:12:00      ei läht.  
   Pertti Euren Rastikarhut  FIN  11:22:00      ei läht.  
   Erkki Pokela Luumäen Rasti  FIN  11:32:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English