Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H65A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  13:34:00   21:20  
2.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat  FIN  12:50:00   21:47  
3.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:04:00   23:21  
4.   Martti Mäkelä SOC Asikkala  FIN  13:54:00   24:32  
5.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:40:00   24:42  
6.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  14:08:00   25:49  
7.   Hannu Töyrylä Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:10:00   25:59  
8.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:26:00   26:28  
9.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  12:20:00   26:50  
10.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:18:00   26:55  
11.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  13:52:00   27:03  
12.   Oke Peltola Turun Suunnistajat  FIN  13:28:00   27:27  
13.   Teuvo Lehtinen Rastivarsat  FIN  13:04:00   27:28  
14.   Mykola Bozhko Ukrania  UKR  12:06:00   27:46  
15.   Martti Lankinen OK Trian  FIN  13:08:00   27:50  
16.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  13:50:00   27:59  
17.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  12:08:00   28:00  
18.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  12:02:00   28:12  
19.   Hannes Loikkanen Savon Suunta  FIN  13:56:00   28:18  
20.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  12:18:00   28:39  
21.   Niilo Sevon Saloisten Reipas  FIN  13:12:00   28:58  
22.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  13:22:00   29:12  
23.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  12:14:00   29:39  
24.   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  13:24:00   29:53  
25.   Reijo Rasmus Tarpian Suunta  FIN  13:14:00   30:08  
25.   Pekka Pietilä Kangasala SK  FIN  14:00:00   30:08  
27.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:38:00   30:15  
28.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  12:32:00   30:25  
29.   Martti Pulli Lappeen Riento  FIN  12:42:00   30:35  
30.   Mikko Parjanne Espoon Suunta  FIN  13:06:00   31:05  
31.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:28:00   31:08  
32.   Matti Railimo SOC Asikkala  FIN  13:36:00   31:12  
33.   Antti Mustranta Helsingin Suunnistajat  FIN  12:56:00   31:34  
34.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  12:38:00   31:53  
35.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  12:10:00   32:02  
36.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  12:46:00   32:41  
37.   Juhani Aaltonen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:48:00   33:06  
38.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  14:06:00   33:23  
39.   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  12:54:00   35:06  
40.   Seppo Aarnio RastiPiikkiö  FIN  13:44:00   35:18  
41.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko  FIN  13:16:00   36:53  
42.   Lasse Vuorinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:58:00   36:55  
43.   Pertti Välimäki Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:34:00   37:13  
43.   Kalervo Pammo Valkeakosken Haka  FIN  13:00:00   37:13  
45.   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat  FIN  13:58:00   38:28  
46.   Ralf Eklund Rasti-Lukko  FIN  13:20:00   38:31  
47.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  12:30:00   39:13  
48.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry  FIN  12:04:00   41:03  
49.   Jorma Helin Rasti-Jyry  FIN  13:32:00   41:58  
50.   Seppo Terävä XYZ  FIN  13:30:00   42:08  
51.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko  FIN  13:48:00   43:02  
52.   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN  12:00:00   43:35  
53.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  13:02:00   49:49  
54.   Erkki Pokela Luumäen Rasti  FIN  12:44:00   51:03  
55.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   51:19  
56.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  12:24:00   53:11  
57.   Pekka Heikelä MS Parma  FIN  13:40:00   1:05:38  
   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:12:00   hylätty  
   Pertti Euren Rastikarhut  FIN  12:36:00   ei läht.  
   Jorma Liljedahl Helsingin Poliisi-Voimailijat  FIN  13:02:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English