Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H40A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,6 km
Maali
7,7 km
 
1.   Simo Martomaa Kalevan Rasti  FIN  11:26:00   47:50 (1)  53:08  
2.   Mikko Lepo Suunta Jyväskylä  FIN  11:04:00   53:09 (2)  59:20  
3.   Arto Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  10:52:00   53:48 (3)  1:00:12  
4.   Jarno Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:32:00   55:34 (5)  1:00:49  
5.   Miikka Huovila Karkki-Rasti  FIN  11:50:00   55:28 (4)  1:01:06  
6.   Heikki Husu SK Vuoksi  FIN  11:52:00   55:42 (6)  1:01:36  
7.   Stefan Lauenstein Switzerland  SUI  10:48:00   57:36 (7)  1:03:32  
8.   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:16:00   58:32 (8)  1:04:26  
9.   Jani Mäntytörmä Kalvolan Keihäs  FIN  11:48:00   59:04 (9)  1:05:09  
10.   Rami Siivonen Rasti-Lukko  FIN  11:36:00   1:00:38 (10)  1:06:44  
11.   Jani Kurhinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:50:00   1:03:38 (11)  1:11:12  
12.   Sami Sjöblom Kymin Suunnistajat  FIN  11:14:00   1:03:38 (11)  1:11:25  
13.   Tomi Savolainen Rastiketut  FIN  10:46:00   1:05:04 (13)  1:11:58  
14.   Jani Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:22:00   1:05:41 (14)  1:13:06  
15.   Jarno Varis Joutsenon Kullervo  FIN  11:00:00   1:11:35 (15)  1:18:54  
16.   Relu Tamas Romania  ROU  11:40:00   1:12:10 (16)  1:19:14  
17.   Mika Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:18:00   1:12:54 (17)  1:20:33  
18.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:58:00   1:13:37 (19)  1:21:09  
19.   Kalle Turkkila Espoon Suunta  FIN  11:42:00   1:13:19 (18)  1:21:15  
20.   Kari Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:06:00   1:15:04 (20)  1:21:18  
21.   Markus Haakana Espoon Akilles  FIN  11:44:00   1:15:37 (21)  1:23:43  
22.   Matti Horppu Perttelin Peikot  FIN  11:10:00   1:16:49 (22)  1:24:28  
23.   Juuso Repo Espoon Suunta  FIN  11:38:00   1:17:19 (23)  1:24:44  
24.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  10:56:00   1:17:46 (24)  1:26:25  
25.   Jukka Tani Kymin Suunnistajat  FIN  11:08:00   1:21:03 (25)  1:29:08  
26.   Jussi Viero Laihian Luja  FIN  11:20:00   1:24:05 (26)  1:33:22  
27.   Mikko Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:12:00   1:32:56 (27)  1:40:07  
28.   Panu Vuorela Espoon Akilles  FIN  11:02:00   1:46:39 (28)  1:54:30  
29.   Aleksandr Kalinichev Russia  RUS  11:46:00   2:11:06 (29)  2:20:30  
   Tomi Valkonen Kymin Suunnistajat  FIN  11:24:00      ei läht.  
   Ville Seppälä Kymin Suunnistajat  FIN  11:28:00      keskeytti  
   Tomi Hankaniemi Punkalaitumen Kunto  FIN  11:34:00      ei läht.  
   Jon Engström Pargas IF  FIN  11:56:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English