Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H21E 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,9 km
Väliaika
7,3 km
Väliaika
12,1 km
Maali
12,5 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  11:31:25   27:29 (1)  40:15 (1)  1:05:32 (1)  1:06:53  
2.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  RUS  11:31:00   28:36 (3)  41:04 (2)  1:09:01 (2)  1:10:42  
3.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät  LAT  11:31:25   28:19 (2)  41:12 (3)  1:09:17 (3)  1:10:52  
4.   Lauri Sild Koovee  EST  11:46:28   31:57 (4)  45:30 (4)  1:15:25 (4)  1:17:08  
5.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:53:47   33:17 (5)  47:54 (6)  1:18:36 (5)  1:20:18  
6.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  11:52:30   34:12 (7)  50:09 (7)  1:19:21 (6)  1:20:54  
7.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  11:51:01   33:22 (6)  47:34 (5)  1:19:52 (7)  1:21:39  
8.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  11:49:27   37:12 (12)  52:21 (9)  1:22:19 (8)  1:23:55  
9.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  12:02:00   34:46 (8)  51:03 (8)  1:24:56 (9)  1:26:36  
10.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:04:00   35:46 (10)  52:22 (10)  1:27:26 (10)  1:29:07  
11.   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka  RUS  11:57:41   35:40 (9)  55:14 (13)  1:27:53 (11)  1:29:32  
12.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  12:05:00   37:39 (14)  55:38 (14)  1:29:20 (12)  1:30:59  
13.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  12:15:00   36:25 (11)  53:50 (11)  1:29:22 (13)  1:31:24  
14.   Valentin Koziavin Russia  RUS  12:11:00   41:23 (17)  58:34 (17)  1:32:21 (14)  1:33:55  
15.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  12:09:00   38:04 (15)  55:45 (15)  1:33:20 (15)  1:35:15  
16.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  12:08:00   38:45 (16)  57:58 (16)  1:35:44 (16)  1:37:29  
17.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  12:06:00   37:27 (13)  54:48 (12)  1:37:24 (17)  1:39:03  
18.   Lok Hin Ma Hongkong  HKG  12:12:00   47:39 (18)  1:09:09 (18)  2:15:19 (18)  2:17:08  
   Jani Lakanen Koovee  FIN  11:40:22            ei läht.  
   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:55:00            ei läht.  
   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  12:03:00            keskeytti  
   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  12:07:00            ei läht.  
   Andres Saetalu MS Parma  EST  12:10:00            keskeytti  
   Tanel Papp Estonia  EST  12:13:00            ei läht.  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  12:14:00            ei läht.  
   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  12:16:00            keskeytti  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:17:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English