Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H21E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,8 km
Väliaika
5,6 km
Maali
5,9 km
 
1.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  RUS  11:42:00   20:17 (2)  28:58 (1)  30:08  
2.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät  LAT  11:40:00   20:03 (1)  28:58 (1)  30:10  
3.   Jani Lakanen Koovee  FIN  11:04:00   20:50 (3)  29:46 (3)  30:56  
4.   Lauri Sild Koovee  EST  11:54:00   21:19 (4)  30:15 (4)  31:25  
5.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  11:38:00   22:02 (5)  31:00 (5)  32:12  
6.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  11:32:00         33:22  
7.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  11:46:00   22:27 (7)  32:32 (6)  33:46  
8.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  10:56:00   22:53 (9)  32:39 (7)  33:56  
9.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:12:00   23:30 (10)  33:10 (10)  34:13  
10.   Tomi Mattila Angelniemen Ankkuri  FIN  11:20:00   22:25 (6)  33:00 (8)  34:14  
11.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:02:00   22:39 (8)  33:08 (9)  34:30  
12.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  11:56:00   24:45 (11)  34:55 (11)  36:02  
13.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  11:36:00   24:55 (12)  34:57 (12)  36:03  
14.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:34:00   25:54 (13)  35:59 (13)  37:13  
15.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  11:58:00   26:10 (15)  36:17 (14)  37:29  
16.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:00:00   26:00 (14)  37:03 (15)  38:14  
17.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  10:58:00   26:47 (16)  37:16 (16)  38:33  
18.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  11:50:00   27:05 (18)  37:54 (17)  39:06  
19.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  11:08:00   28:03 (19)  39:22 (19)  40:36  
20.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  11:28:00   27:00 (17)  39:01 (18)  40:37  
21.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  11:30:00   28:41 (20)  39:57 (20)  41:08  
22.   Andres Saetalu MS Parma  EST  11:44:00   30:36 (22)  43:57 (21)  45:11  
23.   Valentin Koziavin Russia  RUS  11:06:00   29:24 (21)  45:15 (22)  46:36  
24.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  11:24:00   36:05 (23)  50:51 (23)  53:06  
25.   Lok Hin Ma Hongkong  HKG  11:22:00   40:21 (24)  54:23 (24)  55:52  
   Tanel Papp Estonia  EST  11:10:00         ei läht.  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  11:16:00         ei läht.  
   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka  RUS  11:18:00         hylätty  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  12:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English