Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,5 km
Väliaika
7,8 km
Väliaika
10,3 km
Maali
10,8 km
 
1.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  RUS  10:27:00   13:02 (2)  40:57 (1)  55:33 (1)  57:39  
2.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  10:07:00   12:56 (1)  41:28 (2)  56:08 (2)  58:04  
3.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät  LAT  10:21:00   14:01 (4)  41:56 (3)  56:38 (3)  58:43  
4.   Jani Lakanen Koovee  FIN  10:39:00   14:04 (5)  43:44 (4)  58:43 (4)  1:00:46  
5.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  11:07:00   14:39 (10)  44:31 (5)  1:00:19 (5)  1:02:23  
6.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  10:57:00   14:11 (7)     1:01:33 (6)  1:03:50  
7.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  10:53:00   14:13 (8)  45:59 (7)  1:02:15 (7)  1:04:29  
8.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:59:00   14:10 (6)  46:05 (8)  1:02:46 (8)  1:04:59  
9.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  10:11:00   14:50 (12)  45:01 (6)  1:02:57 (9)  1:05:18  
10.   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka  RUS  11:19:00   16:41 (20)  47:56 (14)  1:03:47 (12)  1:05:54  
11.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:05:00   13:51 (3)  46:46 (9)  1:03:43 (11)  1:06:05  
12.   Lauri Sild Koovee  EST  10:35:00   15:30 (14)  46:46 (9)  1:03:41 (10)  1:06:13  
13.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  10:33:00   14:31 (9)  47:41 (12)  1:04:47 (13)  1:06:46  
14.   Tomi Mattila Angelniemen Ankkuri  FIN  11:15:00   14:51 (13)  47:41 (12)  1:05:07 (14)  1:07:29  
15.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:55:00   16:06 (16)     1:06:17 (15)  1:08:36  
16.   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  10:29:00   14:45 (11)  47:11 (11)  1:06:42 (16)  1:09:15  
17.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00   15:55 (15)  49:58 (15)  1:07:58 (17)  1:10:32  
18.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  10:09:00   17:20 (23)  51:36 (16)  1:09:21 (18)  1:11:46  
19.   Tuomas Fjällström Kangasala SK  FIN  11:17:00   16:09 (17)  52:09 (17)  1:10:58 (19)  1:13:15  
20.   Santeri Sainio Kangasala SK  FIN  11:01:00   16:23 (19)  52:29 (18)  1:11:53 (20)  1:14:35  
21.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  11:13:00   18:44 (25)  54:02 (19)  1:12:20 (21)  1:14:40  
22.   Valentin Koziavin Russia  RUS  11:03:00   16:19 (18)  54:22 (21)  1:13:05 (22)  1:15:37  
23.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  11:23:00   17:23 (24)  55:09 (22)  1:13:36 (23)  1:16:10  
24.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  10:13:00   17:07 (21)  54:12 (20)  1:13:56 (24)  1:16:30  
25.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  10:49:00   17:17 (22)     1:14:07 (25)  1:17:16  
26.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:21:00   19:10 (27)  57:12 (23)  1:15:44 (26)  1:18:20  
27.   Andres Saetalu MS Parma  EST  10:31:00   19:34 (29)  59:15 (25)  1:19:44 (27)  1:22:31  
28.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  10:03:00   18:44 (25)  58:50 (24)  1:20:29 (28)  1:23:23  
29.   Lok Hin Ma Hongkong  HKG  10:47:00   19:26 (28)  1:07:58 (26)  1:30:58 (29)  1:33:41  
   Tuukka Jurvakainen Vaajakosken Terä  FIN  10:05:00            keskeytti  
   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  10:17:00            ei läht.  
   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  10:19:00            keskeytti  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  10:25:00            ei läht.  
   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:37:00            ei läht.  
   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  10:41:00            keskeytti  
   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  10:45:00            ei läht.  
   Jussi Taussi Kymin Suunnistajat  FIN  10:51:00            ei läht.  
   Tanel Papp Estonia  EST  11:09:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English