Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,8 km
Väliaika
9,7 km
Väliaika
11,9 km
Maali
12,2 km
 
1.   Edgars Bertuks Turun Metsänkävijät  LAT  12:37:00   23:18 (1)  57:21 (1)  1:09:20 (1)  1:10:42  
2.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  12:55:00   24:33 (3)  57:53 (2)  1:10:16 (2)  1:11:35  
3.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  RUS  12:23:00   23:25 (2)  58:19 (3)  1:10:55 (3)  1:12:15  
4.   Jani Lakanen Koovee  FIN  13:05:00   24:57 (4)     1:14:29 (4)  1:15:54  
5.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  12:31:00   25:31 (9)     1:15:22 (6)  1:16:43  
6.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  13:09:00   25:18 (6)  1:02:13 (4)  1:15:19 (5)  1:16:45  
7.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  12:53:00   25:29 (8)     1:16:46 (7)  1:18:20  
8.   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  13:07:00   25:32 (10)     1:17:20 (8)  1:18:45  
9.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:19:00   25:25 (7)  1:03:45 (6)  1:17:24 (9)  1:18:53  
10.   Lauri Sild Koovee  EST  13:13:00   25:17 (5)  1:03:20 (5)  1:17:25 (10)  1:18:54  
11.   Jani Virta OK Trian  FIN  13:03:00   27:39 (12)  1:06:27 (7)  1:20:06 (11)  1:21:35  
12.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  12:45:00   27:09 (11)  1:06:51 (8)  1:21:20 (12)  1:23:03  
13.   Mikhail Chegarovskiy OK Trian  RUS  12:47:00   28:55 (15)  1:08:42 (9)  1:22:55 (13)  1:24:22  
14.   Lauri Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  12:41:00   28:35 (13)  1:08:51 (10)  1:22:59 (14)  1:24:26  
15.   Tuomas Kotro Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:27:00   31:31 (21)     1:25:29 (15)  1:26:57  
16.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  12:59:00   29:16 (17)  1:09:59 (11)  1:25:45 (16)  1:27:27  
17.   Sergey Dobrynin Rasti-Kurikka  RUS  12:49:00   29:20 (18)  1:11:49 (12)  1:26:20 (17)  1:27:46  
18.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  12:43:00   29:03 (16)     1:26:53 (18)  1:28:27  
19.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:33:00   28:41 (14)     1:27:51 (19)  1:29:30  
20.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  12:39:00   30:48 (20)  1:15:27 (13)  1:31:00 (20)  1:32:43  
21.   Kalle Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  12:27:00   30:20 (19)  1:16:40 (14)  1:33:34 (21)  1:35:24  
22.   Valentin Koziavin Russia  RUS  12:51:00   49:58 (23)  1:37:04 (16)  1:52:06 (22)  1:53:39  
23.   Tanel Papp Estonia  EST  13:17:00      1:33:36 (15)  1:55:32 (23)  1:57:44  
24.   Lok Hin Ma Hongkong  HKG  12:29:00   40:56 (22)  1:39:01 (17)  1:56:40 (24)  1:58:12  
25.   Andres Saetalu MS Parma  EST  13:23:00   55:06 (24)     2:09:16 (25)  2:11:37  
   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  12:25:00            ei läht.  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  13:01:00            ei läht.  
   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi  FIN  13:11:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English