Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H18E 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,5 km
Väliaika
5,0 km
Väliaika
7,7 km
Maali
8,1 km
 
1.   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:31:41   18:19 (1)  36:08 (2)  53:16 (1)  54:35  
2.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  10:41:45   19:02 (3)  35:08 (1)  53:33 (2)  54:58  
3.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:31:00   19:02 (3)  36:53 (5)  54:00 (3)  55:36  
4.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  10:40:07   20:07 (7)  36:51 (4)  55:10 (5)  56:34  
5.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  10:58:24   20:12 (8)  37:09 (6)  55:12 (6)  56:47  
6.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  10:33:36   19:37 (5)  36:19 (3)  55:05 (4)  56:49  
7.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:57:27   21:06 (9)  38:04 (7)  55:13 (7)  56:50  
8.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  10:50:43   18:28 (2)  38:09 (8)  56:51 (8)  58:24  
9.   Kirill Gurlev Russia  RUS  10:48:39   21:44 (12)  40:15 (12)  58:53 (9)  1:00:17  
10.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  10:45:34   21:26 (11)  40:45 (14)  59:55 (10)  1:01:43  
11.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:50:30   19:47 (6)  38:28 (9)  1:00:12 (11)  1:02:02  
12.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  11:04:00   23:40 (18)  41:55 (16)  1:00:34 (12)  1:02:03  
13.   Viljami Pätäri Kymin Suunnistajat  FIN  10:51:56   23:00 (17)  41:45 (15)  1:00:46 (13)  1:02:15  
14.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:57:23   21:17 (10)  39:56 (10)  1:01:50 (14)  1:03:41  
15.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  10:49:33   22:39 (16)  42:51 (18)  1:03:13 (15)  1:04:48  
16.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:11:00   22:19 (15)  40:23 (13)  1:04:07 (16)  1:05:45  
17.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:06:00   21:49 (13)  40:06 (11)  1:05:18 (17)  1:06:59  
18.   Pavel Yufanov Russia  RUS  10:58:56   23:47 (19)  44:32 (19)  1:05:32 (18)  1:07:05  
19.   Vyacheslav Martinovskiy Russia  RUS  11:09:00   24:37 (20)  45:28 (21)  1:07:32 (20)  1:09:00  
20.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  11:03:00   25:23 (22)  45:22 (20)  1:07:26 (19)  1:09:10  
21.   Juho Tuominen Hiisirasti  FIN  10:54:09   21:50 (14)  41:59 (17)  1:08:13 (21)  1:10:01  
22.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:08:00   27:01 (23)  46:41 (22)  1:08:26 (22)  1:10:16  
23.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:55:29   27:58 (25)  49:08 (24)  1:09:03 (23)  1:10:41  
24.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  11:07:00   27:39 (24)  47:43 (23)  1:09:30 (24)  1:11:08  
25.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  11:10:00   29:50 (27)  53:01 (26)  1:19:01 (25)  1:20:44  
26.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:02:00   28:21 (26)  52:52 (25)  1:20:25 (26)  1:22:33  
27.   Denis Lebedev Russia  RUS  11:05:00   24:57 (21)  57:58 (27)  1:37:43 (27)  1:39:39  
   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  10:38:00            keskeytti  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  11:12:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English