Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H18E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Väliaika
3,5 km
Maali
3,9 km
 
1.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  10:47:00   7:36 (1)  20:19 (1)  21:41  
2.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:49:00   7:46 (2)  20:53 (2)  22:00  
3.   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:51:00   8:37 (5)  21:21 (3)  22:30  
4.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  11:19:00   8:27 (4)  21:52 (4)  23:07  
5.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  10:39:00   8:59 (8)  22:28 (5)  23:40  
6.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  11:27:00   8:40 (6)  23:09 (6)  24:19  
7.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  11:17:00   8:50 (7)  23:50 (7)  25:07  
8.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  11:29:00   10:26 (17)  23:56 (8)  25:10  
9.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  10:53:00   9:04 (10)  23:56 (8)  25:23  
10.   Juho Tuominen Hiisirasti  FIN  11:13:00   9:01 (9)  24:38 (10)  25:57  
11.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  11:23:00   8:21 (3)  25:07 (11)  26:24  
12.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:09:00   9:44 (14)  25:20 (12)  26:33  
13.   Viljami Pätäri Kymin Suunnistajat  FIN  10:59:00   13:08 (23)  26:20 (14)  27:31  
14.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  10:41:00   13:43 (26)  26:20 (14)  27:36  
15.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:01:00   9:32 (12)  26:19 (13)  27:39  
16.   Denis Lebedev Russia  RUS  10:35:00   9:45 (15)  26:31 (16)  27:56  
17.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  10:43:00   11:39 (20)  26:55 (17)  28:13  
18.   Pavel Yufanov Russia  RUS  11:31:00   13:20 (25)  27:45 (18)  28:59  
19.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:25:00   10:35 (18)  28:08 (19)  29:19  
20.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:33:00   12:02 (21)  28:36 (20)  29:54  
21.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:15:00   9:18 (11)  29:40 (21)  31:03  
22.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  10:57:00   13:17 (24)  29:59 (22)  31:22  
23.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  10:37:00   16:02 (28)  30:27 (23)  31:44  
24.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  10:31:00   10:05 (16)  30:39 (24)  31:58  
25.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:11:00   9:40 (13)  31:12 (25)  32:32  
26.   Kirill Gurlev Russia  RUS  11:05:00   15:56 (27)  32:24 (26)  33:38  
27.   Vyacheslav Martinovskiy Russia  RUS  11:33:00   11:13 (19)  33:00 (27)  34:15  
28.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  11:03:00   13:03 (22)  39:17 (28)  40:28  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  10:55:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English