Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H18E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
5,4 km
Maali
5,9 km
 
1.   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:57:00   18:09 (1)  33:31 (1)  35:52  
2.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  11:11:00   20:10 (3)  35:32 (2)  37:52  
3.   Alvar Palmen Espoon Suunta  FIN  11:03:00   20:52 (5)  37:24 (3)  39:47  
4.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:15:00   22:14 (10)  38:32 (4)  40:45  
5.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  10:35:00   21:21 (6)  39:03 (6)  41:32  
6.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  10:47:00   21:39 (7)  38:34 (5)  41:33  
7.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:39:00   21:43 (8)  39:18 (7)  41:47  
8.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  11:01:00   19:34 (2)  39:28 (8)  41:48  
9.   Kirill Gurlev Russia  RUS  10:29:00   20:19 (4)  39:55 (11)  41:58  
10.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  11:25:00   21:46 (9)  39:52 (10)  42:09  
11.   Pavel Yufanov Russia  RUS  10:52:00   22:51 (12)  39:44 (9)  42:58  
12.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  10:37:00   23:40 (14)  40:35 (13)  42:59  
13.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:55:00   22:22 (11)  40:19 (12)  43:17  
14.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  10:49:00   23:18 (13)  40:55 (14)  43:39  
15.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  10:33:00   24:58 (20)  42:52 (15)  45:24  
16.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:09:00   23:50 (15)  43:10 (16)  45:35  
17.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  11:21:00   25:49 (21)  43:51 (18)  46:07  
18.   Juho Tuominen Hiisirasti  FIN  11:39:00   24:23 (17)  43:46 (17)  46:09  
19.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:43:00   23:58 (16)  43:58 (19)  46:39  
20.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  11:33:00   24:46 (19)  44:43 (20)  47:27  
21.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  10:51:00   24:42 (18)  45:27 (21)  48:18  
22.   Viljami Pätäri Kymin Suunnistajat  FIN  10:31:00   28:30 (23)  47:25 (22)  50:21  
23.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  11:13:00   26:07 (22)  49:04 (23)  51:49  
24.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  10:41:00   28:33 (24)  51:02 (24)  54:00  
25.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:35:00   29:19 (25)  53:00 (25)  55:18  
26.   Denis Lebedev Russia  RUS  10:45:00   33:10 (27)  53:43 (26)  56:08  
27.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:23:00   32:45 (26)  54:23 (27)  57:39  
28.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  11:19:00   33:43 (28)  55:27 (28)  58:28  
29.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:31:00   35:07 (29)  56:56 (29)  59:12  
30.   Vyacheslav Martinovskiy Russia  RUS  11:17:00   36:11 (30)  58:36 (30)  1:01:19  
31.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  11:05:00   40:13 (31)  1:08:05 (31)  1:11:11  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  10:59:00         ei läht.  
   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  11:27:00         ei läht.  
   Elmeri Toivanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:29:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English