Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Maali
3,6 km
 
1.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  17:17:00   7:16 (1)  15:23  
2.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  17:09:00   7:16 (1)  15:34  
3.   Alvar Palmen Espoon Suunta  FIN  17:30:00   7:35 (6)  15:36  
4.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  17:23:00   7:50 (8)  15:50  
5.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  17:07:00   7:54 (11)  15:51  
6.   Arttu Vesterinen Tampereen Pyrintö  FIN  17:31:00   7:17 (3)  15:53  
7.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  17:11:00   7:35 (6)  16:02  
8.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  17:33:00   7:57 (13)  16:21  
9.   Kirill Gurlev Russia  RUS  17:36:00   7:58 (14)  16:24  
10.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  17:18:00   7:50 (8)  16:42  
11.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  17:29:00   7:26 (4)  16:43  
12.   Denis Lebedev Russia  RUS  17:19:00   8:05 (16)  16:47  
13.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  17:04:00   7:56 (12)  16:48  
14.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  17:06:00   7:28 (5)  17:00  
15.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  17:10:00   8:39 (25)  17:01  
16.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  17:03:00   8:13 (17)  17:05  
17.   Viljami Pätäri Kymin Suunnistajat  FIN  17:32:00   8:15 (18)  17:08  
18.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  17:27:00   8:18 (20)  17:10  
19.   Juho Tuominen Hiisirasti  FIN  17:00:00   8:03 (15)  17:18  
20.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  17:24:00   8:16 (19)  17:21  
21.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  17:20:00   7:53 (10)  17:30  
22.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  17:28:00   8:25 (22)  17:40  
23.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  17:12:00   8:40 (26)  17:44  
24.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  17:14:00   8:28 (24)  17:54  
25.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  17:16:00   8:20 (21)  17:58  
26.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  17:05:00   8:27 (23)  18:02  
27.   Pavel Yufanov Russia  RUS  17:26:00   10:04 (29)  18:10  
28.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  17:25:00   9:22 (27)  19:23  
29.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  17:13:00   9:31 (28)  19:28  
   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  17:01:00      hylätty  
   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  17:02:00      hylätty  
   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  17:08:00      ei läht.  
   Vyacheslav Martinovskiy Russia  RUS  17:15:00      hylätty  
   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  17:22:00      hylätty  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  17:34:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English