Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Väliaika
7,6 km
Maali
7,9 km
 
1.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:56:00   15:57 (3)  49:59 (1)  51:15  
2.   Ville Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:10:00   15:15 (1)  50:57 (2)  52:20  
3.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  13:14:00   16:37 (6)  52:29 (3)  54:04  
4.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  13:00:00   15:50 (2)  52:38 (4)  54:27  
5.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:58:00   17:24 (10)  54:41 (5)  56:20  
6.   Kasperi Reijonen OK Trian  FIN  13:18:00   16:51 (8)  55:13 (6)  56:49  
7.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  13:22:00   16:03 (4)  55:34 (7)  57:02  
8.   Lars Vicari Navi  FIN  12:24:00   17:11 (9)  56:14 (9)  57:34  
9.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  12:34:00   16:07 (5)  56:06 (8)  57:37  
10.   Joni Hirvonen Rastivarsat  FIN  12:52:00   16:48 (7)  56:20 (10)  57:52  
11.   Viljami Pätäri Kymin Suunnistajat  FIN  13:08:00   18:07 (14)  57:06 (11)  58:32  
12.   Eemil Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:24:00   18:00 (11)  59:57 (12)  1:01:30  
13.   Kirill Gurlev Russia  RUS  12:42:00   18:06 (13)  1:00:10 (13)  1:01:44  
14.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  13:02:00   19:33 (17)  1:00:55 (14)  1:02:34  
15.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  13:16:00   20:40 (23)  1:01:41 (15)  1:03:01  
16.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  12:44:00   21:31 (26)  1:02:00 (17)  1:03:20  
17.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  13:26:00   21:23 (24)  1:01:56 (16)  1:03:29  
18.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:30:00   19:38 (18)  1:02:02 (18)  1:03:45  
19.   Juho Tuominen Hiisirasti  FIN  12:46:00   19:42 (19)  1:02:57 (19)  1:04:30  
20.   Pavel Yufanov Russia  RUS  12:38:00   18:22 (15)  1:06:50 (20)  1:08:26  
21.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  12:54:00   20:15 (22)  1:08:54 (21)  1:10:38  
22.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  13:12:00   20:01 (21)  1:11:40 (22)  1:13:13  
23.   Vyacheslav Martinovskiy Russia  RUS  12:36:00   27:49 (27)  1:12:12 (23)  1:13:44  
24.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  12:32:00   19:52 (20)  1:13:16 (25)  1:14:48  
25.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  12:50:00   19:30 (16)  1:13:03 (24)  1:14:58  
26.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  12:48:00   21:27 (25)  1:14:09 (26)  1:15:45  
27.   Denis Lebedev Russia  RUS  13:20:00   18:05 (12)  1:19:50 (27)  1:21:33  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  12:26:00         ei läht.  
   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  13:04:00         hylätty  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  13:06:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English