Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H16E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,3 km
Väliaika
3,0 km
Maali
3,3 km
 
1.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:08:00   7:51 (1)  17:33 (1)  18:47  
2.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  11:40:00   8:33 (4)  19:14 (2)  20:32  
3.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  11:14:00   8:27 (3)  19:48 (3)  21:15  
4.   Eljas Talja OK77  FIN  10:34:00   8:56 (5)  20:43 (4)  22:13  
5.   Valter Mårtenson OK77  FIN  10:50:00   10:37 (9)  21:07 (5)  22:20  
6.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:18:00   9:19 (8)  21:08 (6)  22:24  
7.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä  FIN  11:16:00   8:58 (6)  22:04 (8)  23:18  
8.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:04:00   9:18 (7)  21:57 (7)  23:24  
9.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  11:34:00   11:02 (12)  23:24 (10)  24:40  
10.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta  FIN  11:38:00   10:41 (10)  23:19 (9)  24:42  
11.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  10:56:00   12:53 (19)  23:39 (11)  24:56  
12.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  10:32:00   12:23 (18)  23:43 (12)  25:06  
13.   Jaakko Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:02:00   11:20 (13)  23:45 (13)  25:09  
14.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  11:10:00   12:22 (17)  24:35 (14)  26:00  
15.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:42:00   8:23 (2)  24:43 (15)  26:07  
16.   Ossi Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:40:00   12:11 (16)  25:51 (16)  27:07  
17.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  10:30:00   11:49 (14)  25:53 (17)  27:34  
18.   Henri Malmberg Helsingin Suunnistajat  FIN  10:54:00   14:43 (23)  27:15 (18)  28:45  
19.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  11:00:00   15:55 (24)  28:49 (19)  30:17  
20.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  11:20:00   14:04 (21)  29:06 (20)  30:27  
21.   Oskari Reijonen OK Trian  FIN  11:24:00   10:50 (11)  29:11 (21)  30:41  
22.   Alex Treier Estonia  EST  11:06:00   13:07 (20)  31:15 (22)  32:32  
23.   Matias Äikäs Helsingin Suunnistajat  FIN  10:36:00   14:33 (22)  31:22 (23)  32:37  
24.   Eemeli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:30:00   16:08 (25)  31:22 (23)  32:40  
25.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:48:00   20:45 (29)  31:42 (25)  33:04  
26.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  10:46:00   17:07 (27)  32:50 (26)  34:53  
27.   Hando Allmann Estonia  EST  11:36:00   11:52 (15)  34:40 (27)  35:48  
28.   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  10:38:00   16:55 (26)  36:51 (28)  38:18  
29.   Nikolay Kudryavcev Russia  RUS  11:32:00   18:09 (28)  37:05 (29)  38:30  
30.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  11:28:00   21:08 (30)  39:51 (30)  41:18  
   Frans Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  10:44:00         hylätty  
   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:58:00         ei läht.  
   Zac Hudd Great Britain  GBR  11:26:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English