Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
5,0 km
Maali
5,5 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:04:00   18:33 (1)  31:46 (1)  34:06  
2.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  10:26:00   19:21 (2)  32:06 (2)  34:38  
3.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:46:00   21:01 (4)  34:56 (3)  37:28  
4.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:16:00   20:37 (3)  35:47 (4)  38:10  
5.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  10:38:00   21:23 (5)  35:54 (6)  38:23  
6.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:42:00   22:10 (9)  36:10 (7)  38:34  
7.   Nikolay Kudryavcev Russia  RUS  10:48:00   21:30 (7)  35:51 (5)  38:35  
8.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:56:00   21:24 (6)  37:09 (8)  39:51  
9.   Lassi Kuva Rastivarsat  FIN  11:18:00      38:00 (10)  40:31  
10.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  10:28:00   23:07 (12)  37:48 (9)  40:38  
11.   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  11:32:00   22:43 (10)  38:13 (11)  40:39  
12.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  11:40:00   22:06 (8)  38:29 (12)  41:16  
13.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:00:00   23:56 (14)  38:49 (13)  41:17  
14.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  11:12:00   24:42 (16)  39:37 (14)  41:58  
15.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   23:02 (11)  40:42 (15)  43:40  
16.   Eemeli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:02:00   24:42 (16)  41:30 (16)  44:33  
17.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  10:54:00   23:59 (15)  42:16 (17)  44:43  
18.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä  FIN  10:58:00   28:56 (24)  44:04 (21)  46:27  
19.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta  FIN  10:34:00   25:22 (18)  43:50 (19)  46:41  
20.   Eljas Talja OK77  FIN  11:28:00   23:21 (13)  42:30 (18)  46:42  
21.   Valter Mårtenson OK77  FIN  11:38:00   29:57 (26)  44:01 (20)  46:44  
22.   Ossi Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:52:00   26:34 (20)  44:31 (22)  47:33  
23.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:06:00   25:54 (19)  45:40 (23)  47:58  
24.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  10:50:00   27:28 (21)  46:09 (25)  48:45  
25.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  11:22:00   27:31 (22)  45:53 (24)  49:03  
26.   Matias Äikäs Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   29:19 (25)  48:55 (26)  51:58  
27.   Zac Hudd Great Britain  GBR  11:30:00   28:04 (23)  50:42 (28)  53:30  
28.   Jaakko Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:20:00   30:15 (28)  50:25 (27)  54:44  
29.   Alex Treier Estonia  EST  11:24:00   33:42 (29)  51:38 (29)  54:47  
30.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  10:44:00   29:58 (27)  52:00 (30)  54:54  
31.   Henri Malmberg Helsingin Suunnistajat  FIN  11:26:00   33:47 (30)  52:32 (31)  55:19  
32.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  11:14:00   35:37 (31)  52:40 (32)  55:27  
33.   Oskari Reijonen OK Trian  FIN  10:24:00   35:58 (32)  54:39 (33)  57:52  
34.   Hando Allmann Estonia  EST  10:40:00   36:22 (33)  1:01:37 (34)  1:04:49  
35.   Frans Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  11:10:00   37:26 (34)  1:01:51 (35)  1:05:34  
   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  10:36:00         ei läht.  
   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:34:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English