Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H16E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
3,4 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  17:59:00   6:44 (1)  13:59  
2.   Nikolay Kudryavcev Russia  RUS  17:55:00   7:07 (3)  14:45  
3.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  17:58:00   7:14 (4)  14:53  
4.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  18:10:00   7:03 (2)  15:01  
5.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  17:43:00   7:38 (7)  15:13  
6.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  17:57:00   7:49 (11)  15:46  
7.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  17:34:00   7:46 (10)  15:53  
8.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  17:36:00   7:21 (5)  16:02  
9.   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  18:05:00   8:00 (14)  16:05  
10.   Lassi Kuva Rastivarsat  FIN  18:13:00   7:36 (6)  16:15  
11.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  17:41:00   7:51 (12)  16:18  
12.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  17:56:00   7:41 (8)  16:20  
13.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  18:01:00   8:14 (17)  16:28  
14.   Valter Mårtenson OK77  FIN  17:42:00   7:41 (8)  16:29  
15.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta  FIN  17:53:00   8:15 (18)  16:54  
16.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä  FIN  17:37:00   8:36 (23)  17:05  
17.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  18:00:00   7:52 (13)  17:10  
18.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  17:44:00   8:04 (15)  17:16  
19.   Zac Hudd Great Britain  GBR  17:54:00   9:01 (24)  17:20  
20.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta  FIN  18:14:00   8:15 (18)  17:25  
21.   Eljas Talja OK77  FIN  17:40:00   8:31 (22)  17:41  
22.   Henri Malmberg Helsingin Suunnistajat  FIN  17:52:00   9:18 (27)  17:49  
23.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  17:51:00   8:08 (16)  18:14  
23.   Hando Allmann Estonia  EST  18:02:00   8:27 (20)  18:14  
25.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  17:49:00   9:48 (28)  18:30  
26.   Matias Äikäs Helsingin Suunnistajat  FIN  18:12:00   9:03 (26)  18:49  
27.   Ossi Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  18:08:00   8:27 (20)  19:22  
28.   Eemeli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  17:46:00   10:26 (30)  19:28  
29.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  17:33:00   9:02 (25)  19:39  
30.   Jaakko Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  17:38:00   10:33 (31)  19:41  
31.   Oskari Reijonen OK Trian  FIN  18:16:00   10:07 (29)  19:54  
32.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  17:39:00   11:17 (33)  24:51  
33.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  18:06:00   11:06 (32)  24:56  
34.   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  17:47:00   12:27 (34)  25:39  
35.   Aaro Kiero Lappeen Riento  FIN  17:35:00   13:35 (35)  26:36  
36.   Elias Pelkonen Rastivarsat  FIN  17:45:00   14:10 (36)  28:32  
   Eerik Nurminen Kangasala SK  FIN  17:48:00      hylätty  
   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  17:50:00      hylätty  
   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  18:04:00      ei läht.  
   Alex Treier Estonia  EST  18:07:00      hylätty  
   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  18:11:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English