Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H16E 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Maali Tulos  
1   Arttu Lindqvist
Kouvolan Suunnistajat
2:23 (2)
3:35 (1)
1:12 (2)
6:13 (1)
2:38 (1)
7:51 (1)
1:38 (5)
10:41 (1)
2:50 (2)
16:07 (1)
5:26 (1)
17:33 (1)
1:26 (1)
18:25 (1)
52 (2)
18:47 (1)
22 (9)
18:47  Arttu Lindqvist
2   Lasse Viilo
Tampereen Pyrintö
2:25 (3)
3:37 (2)
1:12 (2)
6:29 (2)
2:52 (2)
8:34 (4)
2:05 (18)
11:38 (3)
3:04 (9)
17:35 (2)
5:57 (3)
19:15 (2)
1:40 (10)
20:09 (2)
54 (6)
20:32 (2)
23 (14)
20:32  Lasse Viilo
3   Vesa Nokka
Rasti 88
2:36 (7)
3:46 (4)
1:10 (1)
6:51 (4)
3:05 (6)
8:28 (3)
1:37 (4)
11:27 (2)
2:59 (8)
18:11 (3)
6:44 (10)
19:49 (3)
1:38 (8)
20:49 (3)
1:00 (17)
21:15 (3)
26 (26)
21:15  Vesa Nokka
4   Eljas Talja
OK77
2:39 (8)
3:53 (5)
1:14 (5)
7:20 (6)
3:27 (12)
8:56 (5)
1:36 (3)
12:00 (4)
3:04 (9)
18:49 (4)
6:49 (12)
20:43 (4)
1:54 (21)
21:47 (4)
1:04 (25)
22:13 (4)
26 (26)
22:13  Eljas Talja
5   Valter Mårtenson
OK77
2:42 (12)
3:55 (6)
1:13 (4)
9:09 (14)
5:14 (23)
10:37 (9)
1:28 (1)
13:41 (8)
3:04 (9)
19:30 (6)
5:49 (2)
21:08 (5)
1:38 (8)
22:01 (5)
53 (5)
22:20 (5)
19 (2)
22:20  Valter Mårtenson
6   Teemu Oksanen
Ikaalisten Nouseva-Voima
2:32 (4)
3:59 (8)
1:27 (13)
7:30 (10)
3:31 (15)
9:19 (8)
1:49 (11)
12:15 (5)
2:56 (5)
18:58 (5)
6:43 (9)
21:09 (6)
2:11 (25)
22:01 (5)
52 (2)
22:24 (6)
23 (14)
22:24  Teemu Oksanen
7   Lassi Vaismaa
Suunta Jyväskylä
2:33 (5)
3:57 (7)
1:24 (11)
7:24 (9)
3:27 (12)
8:58 (6)
1:34 (2)
13:56 (9)
4:58 (22)
20:19 (7)
6:23 (4)
22:05 (8)
1:46 (15)
22:57 (7)
52 (2)
23:18 (7)
21 (6)
23:18  Lassi Vaismaa
8   Atte Ikola
Helsingin Suunnistajat
2:34 (6)
3:59 (8)
1:25 (12)
7:20 (6)
3:21 (10)
9:17 (7)
1:57 (15)
12:34 (6)
3:17 (15)
20:27 (8)
7:53 (22)
21:57 (7)
1:30 (3)
22:59 (8)
1:02 (22)
23:24 (8)
25 (21)
23:24  Atte Ikola
9   Antton Sankelo
Lapuan Virkiä
3:20 (22)
4:53 (19)
1:33 (16)
8:18 (11)
3:25 (11)
11:02 (12)
2:44 (22)
14:06 (10)
3:04 (9)
21:42 (10)
7:36 (20)
23:24 (10)
1:42 (13)
24:18 (9)
54 (6)
24:40 (9)
22 (9)
24:40  Antton Sankelo
10   Vilppu Viinikainen
Espoon Suunta
2:39 (8)
4:51 (17)
2:12 (23)
8:18 (11)
3:27 (12)
10:42 (10)
2:24 (20)
13:39 (7)
2:57 (6)
21:17 (9)
7:38 (21)
23:20 (9)
2:03 (23)
24:19 (10)
59 (13)
24:42 (10)
23 (14)
24:42  Vilppu Viinikainen
11   Valtteri Kankainen
Sotkamon Jymy
2:41 (10)
4:00 (10)
1:19 (7)
7:02 (5)
3:02 (4)
12:53 (19)
5:51 (29)
15:34 (13)
2:41 (1)
22:06 (12)
6:32 (7)
23:39 (11)
1:33 (4)
24:34 (11)
55 (9)
24:56 (11)
22 (9)
24:56  Valtteri Kankainen
12   Klaus Haanpää
Paimion Rasti
2:49 (14)
4:08 (11)
1:19 (7)
9:27 (17)
5:19 (25)
12:23 (18)
2:56 (23)
15:32 (12)
3:09 (13)
21:59 (11)
6:27 (5)
23:43 (12)
1:44 (14)
24:43 (12)
1:00 (17)
25:06 (12)
23 (14)
25:06  Klaus Haanpää
13   Jaakko Tiukkanen
Vaasan Suunnistajat
3:44 (25)
5:23 (20)
1:39 (20)
9:24 (16)
4:01 (19)
11:19 (13)
1:55 (13)
14:37 (11)
3:18 (16)
22:12 (13)
7:35 (19)
23:45 (13)
1:33 (4)
24:46 (13)
1:01 (20)
25:09 (13)
23 (14)
25:09  Jaakko Tiukkanen
14   Teemu Kerkola
Suomusjärven Sisu
2:54 (16)
4:33 (13)
1:39 (20)
10:37 (21)
6:04 (28)
12:22 (17)
1:45 (8)
15:35 (14)
3:13 (14)
22:46 (14)
7:11 (14)
24:36 (14)
1:50 (20)
25:38 (14)
1:02 (22)
26:00 (14)
22 (9)
26:00  Teemu Kerkola
15   Niklas Heikkilä
Kouvolan Suunnistajat
2:19 (1)
3:39 (3)
1:20 (9)
6:35 (3)
2:56 (3)
8:22 (2)
1:47 (9)
16:24 (16)
8:02 (28)
23:03 (15)
6:39 (8)
24:43 (15)
1:40 (10)
25:42 (15)
59 (13)
26:07 (15)
25 (21)
26:07  Niklas Heikkilä
16   Ossi Mustonen
Tampereen Pyrintö
3:09 (20)
4:36 (14)
1:27 (13)
10:15 (19)
5:39 (27)
12:11 (16)
1:56 (14)
16:45 (17)
4:34 (21)
24:04 (17)
7:19 (16)
25:52 (16)
1:48 (16)
26:46 (16)
54 (6)
27:07 (16)
21 (6)
27:07  Ossi Mustonen
17   Sami Raitola
Espoon Suunta
3:04 (19)
4:42 (15)
1:38 (18)
10:00 (18)
5:18 (24)
11:48 (14)
1:48 (10)
15:44 (15)
3:56 (19)
23:41 (16)
7:57 (23)
25:53 (17)
2:12 (26)
27:08 (17)
1:15 (29)
27:34 (17)
26 (26)
27:34  Sami Raitola
18   Henri Malmberg
Helsingin Suunnistajat
2:52 (15)
6:09 (22)
3:17 (24)
9:12 (15)
3:03 (5)
14:43 (23)
5:31 (28)
17:37 (19)
2:54 (4)
24:32 (18)
6:55 (13)
27:16 (18)
2:44 (30)
28:20 (18)
1:04 (25)
28:45 (18)
25 (21)
28:45  Henri Malmberg
19   Aatu Hirvikallio
Luumäen Rasti
3:51 (26)
8:41 (25)
4:50 (26)
14:16 (26)
5:35 (26)
15:55 (24)
1:39 (6)
18:53 (20)
2:58 (7)
27:01 (19)
8:08 (24)
28:49 (19)
1:48 (16)
29:53 (19)
1:04 (25)
30:17 (19)
24 (19)
30:17  Aatu Hirvikallio
20   Mikael Rautio
Espoon Suunta
3:42 (24)
7:01 (24)
3:19 (25)
10:57 (22)
3:56 (17)
14:05 (21)
3:08 (24)
19:42 (21)
5:37 (23)
27:04 (20)
7:22 (17)
29:07 (20)
2:03 (23)
30:08 (20)
1:01 (20)
30:27 (20)
19 (2)
30:27  Mikael Rautio
21   Oskari Reijonen
OK Trian
3:09 (20)
4:42 (15)
1:33 (16)
9:00 (13)
4:18 (21)
10:50 (11)
1:50 (12)
17:08 (18)
6:18 (24)
27:22 (21)
10:14 (28)
29:11 (21)
1:49 (18)
30:17 (21)
1:06 (28)
30:41 (21)
24 (19)
30:41  Oskari Reijonen
22   Alex Treier
Estonia
4:55 (28)
6:33 (23)
1:38 (18)
10:30 (20)
3:57 (18)
13:08 (20)
2:38 (21)
21:58 (25)
8:50 (29)
29:27 (23)
7:29 (18)
31:16 (22)
1:49 (18)
32:11 (22)
55 (9)
32:32 (22)
21 (6)
32:32  Alex Treier
23   Matias Äikäs
Helsingin Suunnistajat
4:00 (27)
5:27 (21)
1:27 (13)
12:50 (23)
7:23 (29)
14:33 (22)
1:43 (7)
22:30 (26)
7:57 (27)
29:42 (24)
7:12 (15)
31:22 (23)
1:40 (10)
32:18 (23)
56 (11)
32:37 (23)
19 (2)
32:37  Matias Äikäs
24   Eemeli Toivanen
Hiidenkiertäjät
2:41 (10)
10:55 (28)
8:14 (29)
14:11 (25)
3:16 (8)
16:08 (25)
1:57 (15)
19:43 (22)
3:35 (17)
29:26 (22)
9:43 (27)
31:22 (23)
1:56 (22)
32:21 (24)
59 (13)
32:40 (24)
19 (2)
32:40  Eemeli Toivanen
25   Juho Koivisto
Kortesjärven Järvi-Veikot
3:00 (18)
11:24 (29)
8:24 (30)
14:44 (28)
3:20 (9)
20:46 (29)
6:02 (30)
23:37 (27)
2:51 (3)
30:08 (25)
6:31 (6)
31:43 (25)
1:35 (6)
32:42 (25)
59 (13)
33:04 (25)
22 (9)
33:04  Juho Koivisto
26   Eeka Husu
SK Vuoksi
6:46 (30)
8:57 (26)
2:11 (22)
13:19 (24)
4:22 (22)
17:07 (27)
3:48 (25)
21:05 (23)
3:58 (20)
30:09 (26)
9:04 (25)
32:49 (26)
2:40 (29)
34:24 (26)
1:35 (30)
34:53 (26)
29 (30)
34:53  Eeka Husu
27   Hando Allmann
Estonia
2:56 (17)
4:13 (12)
1:17 (6)
7:20 (6)
3:07 (7)
11:52 (15)
4:32 (27)
25:44 (29)
13:52 (30)
32:28 (27)
6:44 (10)
34:41 (27)
2:13 (27)
35:31 (27)
50 (1)
35:48 (27)
17 (1)
35:48  Hando Allmann
28   Jarkko Rantoja
Rastiketut
2:47 (13)
10:39 (27)
7:52 (28)
14:42 (27)
4:03 (20)
16:55 (26)
2:13 (19)
24:36 (28)
7:41 (26)
35:25 (28)
10:49 (29)
36:52 (28)
1:27 (2)
37:50 (28)
58 (12)
38:18 (28)
28 (29)
38:18  Jarkko Rantoja
29   Nikolay Kudryavcev
Russia
3:32 (23)
4:52 (18)
1:20 (9)
16:11 (29)
11:19 (30)
18:09 (28)
1:58 (17)
21:48 (24)
3:39 (18)
35:28 (29)
13:40 (30)
37:05 (29)
1:37 (7)
38:05 (29)
1:00 (17)
38:30 (29)
25 (21)
38:30  Nikolay Kudryavcev
30   Lauri Puupponen
Espoon Suunta
5:48 (29)
12:57 (30)
7:09 (27)
16:40 (30)
3:43 (16)
21:08 (30)
4:28 (26)
28:31 (30)
7:23 (25)
37:38 (30)
9:07 (26)
39:51 (30)
2:13 (27)
40:53 (30)
1:02 (22)
41:18 (30)
25 (21)
41:18  Lauri Puupponen
   Frans Seppälä
Lauttakylän Luja
-
9:53
-
14:23
4:30
16:42
2:19
23:00
6:18
32:06
9:06
34:18
2:12
35:33
1:15
35:57
24
hylätty  Frans Seppälä
   Zac Hudd
Great Britain
3:42
9:59
6:17
15:09
5:10
-
-
21:54
-
30:06
8:12
31:50
1:44
32:49
59
33:14
25
hylätty  Zac Hudd
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English