Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H12 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,8 km
 
1.   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  10:03:00   22:28  
2.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  11:07:00   22:31  
3.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  11:13:00   24:19  
4.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:51:00   24:50  
5.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  11:15:00   25:09  
6.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:57:00   26:22  
7.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  10:09:00   26:52  
8.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:05:00   27:10  
9.   Leo Haanpää Paimion Rasti  FIN  10:47:00   27:18  
10.   Onni Vepsäläinen Kymin Suunnistajat  FIN  10:49:00   27:59  
11.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa  FIN  10:59:00   28:03  
12.   Luukas Karelo Espoon Suunta  FIN  10:27:00   28:29  
13.   Samuel Kurhinen Rastivarsat  FIN  11:21:00   29:16  
14.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:55:00   29:30  
15.   Alexander Taymanov Skrum Moscow  RUS  11:03:00   29:52  
16.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:19:00   31:26  
17.   Verneri Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:17:00   32:40  
18.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:05:00   33:36  
19.   Simon Engström Pargas IF  FIN  10:43:00   34:34  
20.   Atte Himilä Rajamäen Rykmentti  FIN  10:37:00   35:20  
21.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:11:00   36:56  
22.   Stepan Kondratiev Russia  RUS  10:53:00   38:06  
23.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:01:00   38:25  
24.   Hannes Hiisilä Espoon Suunta  FIN  10:45:00   39:27  
25.   Anton Packalén Lynx  FIN  10:17:00   40:44  
26.   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat  FIN  10:13:00   41:20  
27.   Francis Vimba Latvia  LAT  11:25:00   41:31  
28.   Petr Volkov Russia  RUS  10:31:00   42:13  
29.   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti  FIN  10:29:00   43:22  
30.   Elias Rintamäki SK Uusi  FIN  10:35:00   45:52  
31.   Olli Rytkö Vehkalahden Veikot  FIN  10:19:00   46:36  
32.   Jan Lauenstein Switzerland  SUI  11:01:00   48:00  
33.   Otto Kibena Estonia  EST  11:11:00   48:19  
34.   Eeli Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  10:15:00   49:47  
35.   Vili Miettinen Lynx  FIN  10:33:00   51:46  
36.   Aapo Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  11:09:00   1:04:12  
37.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:23:00   1:05:07  
   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:21:00   ei läht.  
   Jimi Kemiläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:23:00   keskeytti  
   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  10:39:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English