Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H12 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,1 km
 
1.   Leo Haanpää Paimion Rasti  FIN  11:22:00   22:21  
2.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  10:30:00   24:37  
3.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:26:00   24:40  
4.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  10:00:00   24:47  
5.   Luukas Karelo Espoon Suunta  FIN  11:12:00   25:16  
6.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  10:04:00   25:22  
7.   Alexander Taymanov Skrum Moscow  RUS  10:40:00   26:14  
8.   Anton Packalén Lynx  FIN  10:50:00   26:21  
9.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:28:00   27:08  
10.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa  FIN  11:16:00   27:21  
11.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  10:56:00   28:01  
12.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:18:00   28:40  
13.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  10:16:00   28:51  
13.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:26:00   28:51  
15.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:14:00   30:27  
16.   Stepan Kondratiev Russia  RUS  10:02:00   30:28  
17.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:06:00   30:39  
18.   Verneri Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:34:00   31:20  
19.   Onni Vepsäläinen Kymin Suunnistajat  FIN  11:04:00   31:44  
20.   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:18:00   32:57  
21.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:32:00   32:59  
22.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  11:20:00   36:13  
23.   Samuel Kurhinen Rastivarsat  FIN  10:38:00   37:04  
24.   Jan Lauenstein Switzerland  SUI  10:22:00   37:08  
25.   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti  FIN  11:10:00   37:23  
26.   Otto Kibena Estonia  EST  11:24:00   37:39  
27.   Petr Volkov Russia  RUS  10:54:00   38:38  
28.   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat  FIN  10:52:00   39:25  
29.   Olli Rytkö Vehkalahden Veikot  FIN  10:06:00   40:54  
30.   Atte Himilä Rajamäen Rykmentti  FIN  10:10:00   40:58  
31.   Simon Engström Pargas IF  FIN  11:00:00   41:12  
32.   Francis Vimba Latvia  LAT  10:20:00   44:11  
33.   Vinski Malinen Navi  FIN  10:42:00   45:16  
34.   Hannes Hiisilä Espoon Suunta  FIN  11:08:00   49:19  
35.   Eeli Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  10:12:00   53:42  
36.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:24:00   1:04:26  
   Jimi Kemiläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:08:00   hylätty  
   Elias Rintamäki SK Uusi  FIN  10:14:00   hylätty  
   Aapo Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  10:44:00   ei läht.  
   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  10:48:00   keskeytti  
   Vili Miettinen Lynx  FIN  10:58:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English