Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H12 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa  FIN  12:37:00   17:55  
2.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  13:33:00   18:30  
3.   Stepan Kondratiev Russia  RUS  13:17:00   18:41  
4.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  12:21:00   18:58  
5.   Onni Vepsäläinen Kymin Suunnistajat  FIN  13:11:00   19:02  
6.   Anton Packalén Lynx  FIN  13:21:00   19:09  
7.   Vinski Malinen Navi  FIN  13:27:00   19:32  
8.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:13:00   21:11  
9.   Leo Haanpää Paimion Rasti  FIN  12:05:00   21:34  
10.   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  12:17:00   21:53  
11.   Lasse Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:31:00   22:04  
12.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:07:00   22:33  
13.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  12:33:00   22:53  
14.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:55:00   22:55  
15.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:51:00   23:02  
16.   Juho Länsiluoto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:49:00   23:18  
17.   Alexander Taymanov Skrum Moscow  RUS  13:23:00   23:50  
18.   Luukas Karelo Espoon Suunta  FIN  13:13:00   24:15  
19.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:27:00   24:58  
20.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  12:09:00   25:26  
21.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:41:00   26:05  
22.   Hannes Hiisilä Espoon Suunta  FIN  12:15:00   26:34  
23.   Petr Volkov Russia  RUS  12:11:00   27:02  
24.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:07:00   27:09  
25.   Samuel Kurhinen Rastivarsat  FIN  12:57:00   28:43  
26.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:45:00   29:09  
27.   Jan Lauenstein Switzerland  SUI  12:53:00   30:16  
28.   Aapo Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  12:43:00   30:54  
29.   Atte Himilä Rajamäen Rykmentti  FIN  12:23:00   31:14  
30.   Olli Rytkö Vehkalahden Veikot  FIN  13:29:00   32:27  
31.   Simon Engström Pargas IF  FIN  12:19:00   34:57  
32.   Eeli Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  12:47:00   36:34  
33.   Verneri Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:05:00   36:35  
34.   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti  FIN  13:03:00   37:48  
35.   Francis Vimba Latvia  LAT  12:39:00   39:03  
36.   Luukas Hyvärinen Espoon Suunta  FIN  12:31:00   39:26  
37.   Aapo Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  13:25:00   46:40  
38.   Vili Miettinen Lynx  FIN  12:29:00   58:46  
39.   Otto Kibena Estonia  EST  12:35:00   1:01:24  
40.   Jimi Kemiläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:09:00   1:39:03  
   Elias Rintamäki SK Uusi  FIN  12:59:00   hylätty  
   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  13:01:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English