Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H12 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Anton Packalén
Lynx
3:47 (16)
7:57 (3)
4:10 (1)
10:15 (1)
2:18 (2)
16:10 (4)
5:55 (15)
23:06 (1)
6:56 (2)
25:31 (1)
2:25 (2)
25:59 (1)
28 (10)
25:59  Anton Packalén
2   Miska Kuusikko
Saloisten Reipas
2:58 (1)
9:55 (12)
6:57 (24)
12:24 (10)
2:29 (6)
17:40 (7)
5:16 (11)
24:24 (2)
6:44 (1)
27:07 (2)
2:43 (9)
27:37 (2)
30 (22)
27:37  Miska Kuusikko
3   Veeti Passila
Hollolan Urheilijat -46
3:21 (7)
10:30 (16)
7:09 (26)
13:14 (12)
2:44 (19)
17:59 (8)
4:45 (3)
25:50 (3)
7:51 (4)
28:17 (3)
2:27 (3)
28:46 (3)
29 (14)
28:46  Veeti Passila
4   Topias Muukkonen
SK Uusi
3:34 (9)
7:54 (2)
4:20 (3)
10:27 (3)
2:33 (8)
15:35 (2)
5:08 (9)
25:57 (4)
10:22 (15)
28:47 (4)
2:50 (12)
29:19 (4)
32 (30)
29:19  Topias Muukkonen
5   Onni Vepsäläinen
Kymin Suunnistajat
3:14 (4)
7:59 (4)
4:45 (7)
10:32 (4)
2:33 (8)
15:44 (3)
5:12 (10)
25:58 (5)
10:14 (13)
29:00 (6)
3:02 (21)
29:27 (5)
27 (8)
29:27  Onni Vepsäläinen
6   Juuso Ekola
Alahärmän Kisa
3:42 (15)
10:35 (17)
6:53 (23)
13:32 (14)
2:57 (20)
18:22 (9)
4:50 (4)
26:03 (6)
7:41 (3)
28:56 (5)
2:53 (16)
29:30 (6)
34 (33)
29:30  Juuso Ekola
7   Elias Ronkainen
Jämsän Retki-Veikot
3:18 (6)
9:29 (9)
6:11 (18)
12:02 (8)
2:33 (8)
17:09 (6)
5:07 (8)
26:10 (7)
9:01 (8)
30:22 (7)
4:12 (36)
30:48 (7)
26 (5)
30:48  Elias Ronkainen
8   Jyri Säyriö
Kouvolan Suunnistajat
3:39 (12)
11:13 (21)
7:34 (29)
14:25 (21)
3:12 (22)
20:26 (18)
6:01 (16)
28:17 (8)
7:51 (4)
31:00 (8)
2:43 (9)
31:23 (8)
23 (3)
31:23  Jyri Säyriö
9   Emil Jacobsson
SK Uusi
3:51 (17)
9:53 (11)
6:02 (15)
13:23 (13)
3:30 (27)
21:36 (22)
8:13 (33)
30:06 (12)
8:30 (6)
32:41 (9)
2:35 (8)
33:10 (9)
29 (14)
33:10  Emil Jacobsson
10   Stepan Kondratiev
Russia
3:34 (9)
8:15 (6)
4:41 (6)
10:49 (5)
2:34 (12)
18:29 (10)
7:40 (29)
29:33 (9)
11:04 (19)
32:50 (10)
3:17 (28)
33:15 (10)
25 (4)
33:15  Stepan Kondratiev
11   Daniel Rautio
Espoon Suunta
3:17 (5)
12:08 (28)
8:51 (34)
14:42 (23)
2:34 (12)
20:08 (16)
5:26 (12)
29:52 (11)
9:44 (11)
32:53 (11)
3:01 (20)
33:23 (11)
30 (22)
33:23  Daniel Rautio
12   Juho Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
4:36 (26)
11:16 (22)
6:40 (22)
14:20 (18)
3:04 (21)
20:10 (17)
5:50 (14)
30:27 (14)
10:17 (14)
32:55 (12)
2:28 (4)
33:24 (12)
29 (14)
33:24  Juho Virkajärvi
13   Simon Engström
Pargas IF
4:55 (30)
10:43 (19)
5:48 (12)
14:07 (17)
3:24 (25)
20:37 (19)
6:30 (22)
29:38 (10)
9:01 (8)
33:14 (13)
3:36 (33)
33:43 (13)
29 (14)
33:43  Simon Engström
14   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
4:01 (21)
12:23 (30)
8:22 (33)
14:50 (24)
2:27 (4)
19:44 (14)
4:54 (6)
30:13 (13)
10:29 (16)
33:15 (14)
3:02 (21)
33:44 (14)
29 (14)
33:44  Aatu Niskanen
15   Urho Ojala
Kouvolan Suunnistajat
3:30 (8)
7:48 (1)
4:18 (2)
10:23 (2)
2:35 (14)
16:52 (5)
6:29 (20)
30:34 (15)
13:42 (22)
33:25 (15)
2:51 (14)
33:52 (15)
27 (8)
33:52  Urho Ojala
16   Samuel Kurhinen
Rastivarsat
3:59 (20)
12:12 (29)
8:13 (32)
15:34 (27)
3:22 (23)
23:29 (30)
7:55 (32)
32:08 (16)
8:39 (7)
34:51 (16)
2:43 (9)
35:23 (16)
32 (30)
35:23  Samuel Kurhinen
17   Roni-Eemil Norrbacka
Olavin Rasti
4:13 (24)
10:14 (13)
6:01 (14)
15:30 (26)
5:16 (37)
21:58 (23)
6:28 (19)
32:29 (17)
10:31 (17)
35:25 (17)
2:56 (17)
35:51 (17)
26 (5)
35:51  Roni-Eemil Norrbacka
18   Simo Klemettinen
Suunta Jyväskylä
4:12 (23)
10:44 (20)
6:32 (20)
17:09 (32)
6:25 (39)
23:22 (29)
6:13 (17)
33:32 (18)
10:10 (12)
36:35 (18)
3:03 (23)
37:03 (18)
28 (10)
37:03  Simo Klemettinen
19   Jaakko Salomäki
SK Uusi
3:05 (2)
9:09 (8)
6:04 (16)
11:23 (6)
2:14 (1)
15:27 (1)
4:04 (1)
33:59 (20)
18:32 (30)
36:49 (19)
2:50 (12)
37:17 (19)
28 (10)
37:17  Jaakko Salomäki
20   Atte Himilä
Rajamäen Rykmentti
5:12 (32)
10:40 (18)
5:28 (9)
14:30 (22)
3:50 (29)
21:28 (20)
6:58 (24)
33:50 (19)
12:22 (21)
37:23 (21)
3:33 (32)
37:45 (20)
22 (1)
37:45  Atte Himilä
21   Alexander Taymanov
Skrum Moscow
3:39 (12)
9:08 (7)
5:29 (10)
11:40 (7)
2:32 (7)
18:56 (12)
7:16 (26)
34:30 (23)
15:34 (26)
37:22 (20)
2:52 (15)
37:52 (21)
30 (22)
37:52  Alexander Taymanov
22   Eeli Ruoti
Vehkalahden Veikot
4:43 (27)
10:20 (15)
5:37 (11)
14:21 (19)
4:01 (32)
23:20 (27)
8:59 (35)
34:17 (21)
10:57 (18)
38:02 (22)
3:45 (35)
38:38 (22)
36 (37)
38:38  Eeli Ruoti
23   Verneri Sankelo
Kortesjärven Järvi-Veikot
4:21 (25)
10:16 (14)
5:55 (13)
13:38 (15)
3:22 (23)
25:17 (33)
11:39 (37)
34:27 (22)
9:10 (10)
38:10 (23)
3:43 (34)
38:51 (23)
41 (39)
38:51  Verneri Sankelo
24   Anton Leppämäki
Viitasaaren Suunta
8:43 (36)
13:15 (32)
4:32 (5)
15:43 (28)
2:28 (5)
19:54 (15)
4:11 (2)
36:22 (24)
16:28 (29)
38:42 (24)
2:20 (1)
39:04 (24)
22 (1)
39:04  Anton Leppämäki
25   Luukas Karelo
Espoon Suunta
3:34 (9)
9:45 (10)
6:11 (18)
12:28 (11)
2:43 (17)
21:33 (21)
9:05 (36)
37:52 (27)
16:19 (28)
40:21 (25)
2:29 (6)
40:50 (25)
29 (14)
40:50  Luukas Karelo
26   Leo Haanpää
Paimion Rasti
3:06 (3)
14:37 (34)
11:31 (36)
17:19 (33)
2:42 (16)
22:11 (25)
4:52 (5)
37:24 (26)
15:13 (25)
40:22 (26)
2:58 (18)
40:51 (26)
29 (14)
40:51  Leo Haanpää
27   Petr Volkov
Russia
5:22 (33)
12:35 (31)
7:13 (27)
17:25 (34)
4:50 (36)
24:39 (32)
7:14 (25)
36:40 (25)
12:01 (20)
41:37 (27)
4:57 (38)
42:10 (27)
33 (32)
42:10  Petr Volkov
28   Lasse Peltonen
Kouvolan Suunnistajat
3:52 (18)
11:50 (27)
7:58 (30)
14:23 (20)
2:33 (8)
22:08 (24)
7:45 (30)
41:22 (28)
19:14 (31)
44:29 (28)
3:07 (24)
44:57 (28)
28 (10)
44:57  Lasse Peltonen
29   Juho Länsiluoto
Helsingin Suunnistajat
3:53 (19)
18:35 (36)
14:42 (37)
21:00 (36)
2:25 (3)
25:55 (34)
4:55 (7)
45:15 (29)
19:20 (32)
47:49 (29)
2:34 (7)
48:20 (29)
31 (27)
48:20  Juho Länsiluoto
30   Aapo Ikola
Helsingin Suunnistajat
3:39 (12)
8:01 (5)
4:22 (4)
12:20 (9)
4:19 (33)
18:53 (11)
6:33 (23)
45:29 (30)
26:36 (35)
47:57 (30)
2:28 (4)
48:23 (30)
26 (5)
48:23  Aapo Ikola
31   Olli Rytkö
Vehkalahden Veikot
4:43 (27)
11:42 (26)
6:59 (25)
16:31 (29)
4:49 (35)
23:48 (31)
7:17 (27)
48:51 (31)
25:03 (34)
52:15 (31)
3:24 (30)
52:50 (31)
35 (36)
52:50  Olli Rytkö
32   Otto Kibena
Estonia
8:33 (35)
13:58 (33)
5:25 (8)
16:41 (30)
2:43 (17)
35:33 (36)
18:52 (39)
50:32 (32)
14:59 (24)
53:31 (32)
2:59 (19)
54:01 (32)
30 (22)
54:01  Otto Kibena
33   Aapo Inkilä
Keuruun Kisailijat
7:30 (34)
15:34 (35)
8:04 (31)
19:34 (35)
4:00 (31)
26:52 (35)
7:18 (28)
54:50 (33)
27:58 (36)
57:59 (33)
3:09 (25)
58:29 (33)
30 (22)
58:29  Aapo Inkilä
34   Jimi Kemiläinen
Kuopion Suunnistajat
18:04 (39)
26:55 (37)
8:51 (34)
31:36 (37)
4:41 (34)
40:33 (38)
8:57 (34)
56:36 (34)
16:03 (27)
1:01:29 (34)
4:53 (37)
1:02:03 (34)
34 (33)
1:02:03  Jimi Kemiläinen
35   Hannes Hiisilä
Espoon Suunta
4:06 (22)
11:21 (24)
7:15 (28)
13:58 (16)
2:37 (15)
19:28 (13)
5:30 (13)
58:25 (35)
38:57 (37)
1:01:40 (35)
3:15 (26)
1:02:11 (35)
31 (27)
1:02:11  Hannes Hiisilä
36   Elias Rintamäki
SK Uusi
13:40 (38)
30:01 (38)
16:21 (38)
33:30 (38)
3:29 (26)
39:59 (37)
6:29 (20)
59:29 (36)
19:30 (33)
1:02:45 (36)
3:16 (27)
1:03:16 (36)
31 (27)
1:03:16  Elias Rintamäki
37   Francis Vimba
Latvia
5:09 (31)
11:18 (23)
6:09 (17)
16:59 (31)
5:41 (38)
23:21 (28)
6:22 (18)
1:02:27 (37)
39:06 (38)
1:05:48 (37)
3:21 (29)
1:06:28 (37)
40 (38)
1:06:28  Francis Vimba
38   Vili Miettinen
Lynx
9:06 (37)
32:26 (39)
23:20 (39)
36:19 (39)
3:53 (30)
50:05 (39)
13:46 (38)
1:04:24 (38)
14:19 (23)
1:11:06 (38)
6:42 (39)
1:11:40 (38)
34 (33)
1:11:40  Vili Miettinen
39   Jan Lauenstein
Switzerland
4:46 (29)
11:23 (25)
6:37 (21)
14:55 (25)
3:32 (28)
22:46 (26)
7:51 (31)
1:08:31 (39)
45:45 (39)
1:11:56 (39)
3:25 (31)
1:12:25 (39)
29 (14)
1:12:25  Jan Lauenstein
   Kaapo Lehtonen
Lahden Suunnistajat-37
3:29
8:02
4:33
10:39
2:37
-
-
30:48
-
33:53
3:05
34:24
31
hylätty  Kaapo Lehtonen
   Tuomas Leinamo
Kalvolan Keihäs
5:00
17:56
12:56
22:58
5:02
-
-
-
-
46:28
-
47:08
40
keskeytti  Tuomas Leinamo
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English