Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H12 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Maali Tulos  
1   Leo Haanpää
Paimion Rasti
59 (10)
3:42 (2)
2:43 (4)
6:03 (2)
2:21 (5)
7:55 (3)
1:52 (3)
11:11 (1)
3:16 (2)
14:44 (2)
3:33 (7)
17:03 (2)
2:19 (8)
20:06 (1)
3:03 (1)
21:52 (1)
1:46 (5)
22:21 (1)
29 (13)
22:21  Leo Haanpää
2   Daniel Rautio
Espoon Suunta
52 (6)
3:58 (7)
3:06 (9)
6:47 (6)
2:49 (10)
9:16 (7)
2:29 (16)
13:04 (4)
3:48 (9)
16:37 (4)
3:33 (7)
19:06 (4)
2:29 (13)
22:12 (2)
3:06 (2)
24:10 (3)
1:58 (19)
24:37 (2)
27 (4)
24:37  Daniel Rautio
3   Veeti Passila
Hollolan Urheilijat -46
1:15 (16)
3:51 (5)
2:36 (2)
6:07 (3)
2:16 (3)
7:48 (2)
1:41 (1)
11:16 (2)
3:28 (5)
14:27 (1)
3:11 (3)
16:38 (1)
2:11 (5)
22:27 (4)
5:49 (32)
24:08 (2)
1:41 (3)
24:40 (3)
32 (21)
24:40  Veeti Passila
4   Topias Muukkonen
SK Uusi
1:03 (11)
3:37 (1)
2:34 (1)
5:50 (1)
2:13 (1)
7:32 (1)
1:42 (2)
13:06 (5)
5:34 (26)
16:30 (3)
3:24 (4)
18:51 (3)
2:21 (12)
22:25 (3)
3:34 (11)
24:14 (4)
1:49 (7)
24:47 (4)
33 (23)
24:47  Topias Muukkonen
5   Luukas Karelo
Espoon Suunta
1:04 (12)
3:57 (6)
2:53 (6)
7:17 (10)
3:20 (17)
9:41 (8)
2:24 (14)
13:20 (6)
3:39 (6)
17:03 (6)
3:43 (10)
19:23 (6)
2:20 (10)
22:45 (5)
3:22 (8)
24:46 (5)
2:01 (21)
25:16 (5)
30 (17)
25:16  Luukas Karelo
6   Miska Kuusikko
Saloisten Reipas
1:27 (23)
4:28 (12)
3:01 (8)
7:03 (7)
2:35 (8)
8:55 (4)
1:52 (3)
12:21 (3)
3:26 (4)
16:44 (5)
4:23 (18)
19:13 (5)
2:29 (13)
22:48 (6)
3:35 (12)
24:54 (6)
2:06 (23)
25:22 (6)
28 (7)
25:22  Miska Kuusikko
7   Alexander Taymanov
Skrum Moscow
57 (8)
4:55 (14)
3:58 (18)
7:28 (11)
2:33 (7)
9:41 (8)
2:13 (10)
14:16 (8)
4:35 (18)
17:43 (7)
3:27 (5)
20:03 (7)
2:20 (10)
23:18 (7)
3:15 (4)
25:40 (7)
2:22 (30)
26:14 (7)
34 (28)
26:14  Alexander Taymanov
8   Anton Packalén
Lynx
1:30 (27)
4:08 (10)
2:38 (3)
6:28 (4)
2:20 (4)
9:12 (6)
2:44 (21)
15:36 (15)
6:24 (32)
18:39 (9)
3:03 (1)
20:37 (9)
1:58 (1)
23:58 (8)
3:21 (7)
25:53 (8)
1:55 (12)
26:21 (8)
28 (7)
26:21  Anton Packalén
9   Lasse Peltonen
Kouvolan Suunnistajat
49 (5)
5:55 (21)
5:06 (27)
8:50 (17)
2:55 (13)
10:59 (14)
2:09 (9)
14:52 (11)
3:53 (11)
18:43 (11)
3:51 (13)
20:57 (10)
2:14 (7)
24:46 (9)
3:49 (14)
26:41 (9)
1:55 (12)
27:08 (9)
27 (4)
27:08  Lasse Peltonen
10   Juuso Ekola
Alahärmän Kisa
47 (3)
4:05 (9)
3:18 (11)
9:07 (18)
5:02 (29)
11:11 (15)
2:04 (7)
15:19 (14)
4:08 (15)
19:02 (12)
3:43 (10)
21:32 (12)
2:30 (16)
24:48 (10)
3:16 (5)
26:45 (10)
1:57 (17)
27:21 (10)
36 (30)
27:21  Juuso Ekola
11   Aapo Ikola
Helsingin Suunnistajat
1:12 (15)
4:50 (13)
3:38 (14)
7:03 (7)
2:13 (1)
9:01 (5)
1:58 (5)
13:52 (7)
4:51 (22)
19:33 (13)
5:41 (25)
21:37 (13)
2:04 (3)
25:35 (11)
3:58 (16)
27:32 (11)
1:57 (17)
28:01 (11)
29 (13)
28:01  Aapo Ikola
12   Juho Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
47 (3)
4:00 (8)
3:13 (10)
8:02 (13)
4:02 (22)
10:58 (13)
2:56 (25)
14:39 (9)
3:41 (7)
18:42 (10)
4:03 (15)
21:01 (11)
2:19 (8)
26:29 (13)
5:28 (27)
28:12 (12)
1:43 (4)
28:40 (12)
28 (7)
28:40  Juho Virkajärvi
13   Anton Leppämäki
Viitasaaren Suunta
44 (1)
4:14 (11)
3:30 (13)
7:08 (9)
2:54 (12)
9:46 (10)
2:38 (19)
14:55 (12)
5:09 (23)
18:05 (8)
3:10 (2)
20:18 (8)
2:13 (6)
26:50 (14)
6:32 (33)
28:25 (14)
1:35 (1)
28:51 (13)
26 (2)
28:51  Anton Leppämäki
13   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
46 (2)
3:42 (2)
2:56 (7)
7:35 (12)
3:53 (21)
10:34 (12)
2:59 (26)
15:15 (13)
4:41 (21)
20:18 (14)
5:03 (22)
22:54 (14)
2:36 (19)
26:22 (12)
3:28 (10)
28:16 (13)
1:54 (11)
28:51 (13)
35 (29)
28:51  Aatu Niskanen
15   Kaapo Lehtonen
Lahden Suunnistajat-37
1:15 (16)
5:02 (17)
3:47 (16)
13:57 (30)
8:55 (35)
16:01 (27)
2:04 (7)
19:13 (24)
3:12 (1)
22:48 (18)
3:35 (9)
24:58 (17)
2:10 (4)
28:07 (15)
3:09 (3)
29:57 (15)
1:50 (8)
30:27 (15)
30 (17)
30:27  Kaapo Lehtonen
16   Stepan Kondratiev
Russia
3:42 (36)
8:47 (32)
5:05 (26)
11:10 (24)
2:23 (6)
14:24 (23)
3:14 (30)
18:07 (20)
3:43 (8)
21:54 (16)
3:47 (12)
24:24 (15)
2:30 (16)
28:09 (16)
3:45 (13)
29:59 (16)
1:50 (8)
30:28 (16)
29 (13)
30:28  Stepan Kondratiev
17   Elias Ronkainen
Jämsän Retki-Veikot
1:29 (26)
6:52 (28)
5:23 (29)
10:24 (22)
3:32 (18)
15:06 (25)
4:42 (33)
18:58 (22)
3:52 (10)
23:05 (21)
4:07 (16)
25:05 (18)
2:00 (2)
28:24 (17)
3:19 (6)
30:11 (17)
1:47 (6)
30:39 (17)
28 (7)
30:39  Elias Ronkainen
18   Verneri Sankelo
Kortesjärven Järvi-Veikot
1:16 (18)
5:01 (16)
3:45 (15)
8:11 (14)
3:10 (14)
10:33 (11)
2:22 (13)
14:42 (10)
4:09 (16)
21:40 (15)
6:58 (30)
24:40 (16)
3:00 (29)
28:31 (18)
3:51 (15)
30:42 (18)
2:11 (27)
31:20 (18)
38 (32)
31:20  Verneri Sankelo
19   Onni Vepsäläinen
Kymin Suunnistajat
1:31 (28)
6:45 (26)
5:14 (28)
9:32 (19)
2:47 (9)
12:17 (17)
2:45 (22)
16:21 (16)
4:04 (13)
22:53 (20)
6:32 (28)
25:50 (21)
2:57 (27)
29:17 (19)
3:27 (9)
31:15 (19)
1:58 (19)
31:44 (19)
29 (13)
31:44  Onni Vepsäläinen
20   Tuukka Tolkkinen
Sotkamon Jymy
1:35 (30)
6:00 (22)
4:25 (22)
10:10 (21)
4:10 (23)
13:03 (19)
2:53 (24)
18:19 (21)
5:16 (25)
22:48 (18)
4:29 (19)
25:29 (20)
2:41 (21)
29:58 (20)
4:29 (18)
32:30 (20)
2:32 (33)
32:57 (20)
27 (4)
32:57  Tuukka Tolkkinen
21   Jyri Säyriö
Kouvolan Suunnistajat
1:52 (33)
5:39 (19)
3:47 (16)
9:49 (20)
4:10 (23)
12:22 (18)
2:33 (17)
16:32 (17)
4:10 (17)
22:13 (17)
5:41 (25)
25:05 (18)
2:52 (24)
30:29 (21)
5:24 (26)
32:33 (21)
2:04 (22)
32:59 (21)
26 (2)
32:59  Jyri Säyriö
22   Tuomas Leinamo
Kalvolan Keihäs
1:48 (32)
9:37 (33)
7:49 (33)
15:28 (32)
5:51 (33)
17:54 (31)
2:26 (15)
22:01 (28)
4:07 (14)
26:00 (25)
3:59 (14)
28:53 (25)
2:53 (25)
33:36 (22)
4:43 (19)
35:32 (22)
1:56 (16)
36:13 (22)
41 (34)
36:13  Tuomas Leinamo
23   Samuel Kurhinen
Rastivarsat
1:31 (28)
4:57 (15)
3:26 (12)
8:33 (15)
3:36 (19)
11:34 (16)
3:01 (27)
18:05 (19)
6:31 (34)
25:49 (24)
7:44 (32)
28:35 (23)
2:46 (22)
34:18 (23)
5:43 (30)
36:28 (23)
2:10 (26)
37:04 (23)
36 (30)
37:04  Samuel Kurhinen
24   Jan Lauenstein
Switzerland
1:21 (22)
5:27 (18)
4:06 (20)
8:40 (16)
3:13 (15)
14:26 (24)
5:46 (35)
19:02 (23)
4:36 (19)
26:19 (26)
7:17 (31)
28:52 (24)
2:33 (18)
34:28 (24)
5:36 (29)
36:35 (24)
2:07 (24)
37:08 (24)
33 (23)
37:08  Jan Lauenstein
25   Roni-Eemil Norrbacka
Olavin Rasti
2:30 (35)
6:47 (27)
4:17 (21)
16:46 (34)
9:59 (36)
20:10 (33)
3:24 (31)
23:26 (29)
3:16 (2)
26:55 (27)
3:29 (6)
29:49 (27)
2:54 (26)
34:38 (25)
4:49 (20)
36:55 (25)
2:17 (29)
37:23 (25)
28 (7)
37:23  Roni-Eemil Norrbacka
26   Otto Kibena
Estonia
2:15 (34)
6:13 (23)
3:58 (18)
11:34 (26)
5:21 (30)
13:52 (22)
2:18 (11)
17:50 (18)
3:58 (12)
24:32 (22)
6:42 (29)
27:19 (22)
2:47 (23)
35:16 (26)
7:57 (34)
37:09 (26)
1:53 (10)
37:39 (26)
30 (17)
37:39  Otto Kibena
27   Petr Volkov
Russia
1:16 (18)
5:46 (20)
4:30 (23)
11:10 (24)
5:24 (31)
13:29 (20)
2:19 (12)
19:28 (25)
5:59 (28)
25:07 (23)
5:39 (24)
29:39 (26)
4:32 (35)
35:27 (27)
5:48 (31)
38:05 (27)
2:38 (34)
38:38 (27)
33 (23)
38:38  Petr Volkov
28   Juho Länsiluoto
Helsingin Suunnistajat
1:05 (13)
7:24 (29)
6:19 (30)
12:57 (29)
5:33 (32)
16:51 (28)
3:54 (32)
21:30 (27)
4:39 (20)
29:19 (28)
7:49 (33)
31:59 (28)
2:40 (20)
36:58 (28)
4:59 (21)
38:53 (28)
1:55 (12)
39:25 (28)
32 (21)
39:25  Juho Länsiluoto
29   Olli Rytkö
Vehkalahden Veikot
1:20 (21)
7:43 (30)
6:23 (31)
12:03 (27)
4:20 (25)
17:33 (30)
5:30 (34)
23:48 (30)
6:15 (30)
29:33 (29)
5:45 (27)
32:41 (29)
3:08 (32)
37:56 (29)
5:15 (24)
40:21 (29)
2:25 (31)
40:54 (29)
33 (23)
40:54  Olli Rytkö
30   Atte Himilä
Rajamäen Rykmentti
1:28 (25)
11:23 (34)
9:55 (34)
16:14 (33)
4:51 (28)
19:19 (32)
3:05 (28)
24:58 (31)
5:39 (27)
30:00 (31)
5:02 (21)
33:09 (30)
3:09 (33)
38:24 (31)
5:15 (24)
40:33 (30)
2:09 (25)
40:58 (30)
25 (1)
40:58  Atte Himilä
31   Simon Engström
Pargas IF
1:36 (31)
8:46 (31)
7:10 (32)
12:38 (28)
3:52 (20)
15:19 (26)
2:41 (20)
20:33 (26)
5:14 (24)
29:43 (30)
9:10 (35)
33:14 (31)
3:31 (34)
38:13 (30)
4:59 (21)
40:39 (31)
2:26 (32)
41:12 (31)
33 (23)
41:12  Simon Engström
32   Francis Vimba
Latvia
1:17 (20)
6:20 (25)
5:03 (25)
10:44 (23)
4:24 (26)
13:31 (21)
2:47 (23)
29:30 (34)
15:59 (36)
34:17 (33)
4:47 (20)
37:20 (32)
3:03 (31)
41:20 (32)
4:00 (17)
43:32 (32)
2:12 (28)
44:11 (32)
39 (33)
44:11  Francis Vimba
33   Vinski Malinen
Navi
54 (7)
17:21 (35)
16:27 (35)
20:34 (35)
3:13 (15)
22:34 (34)
2:00 (6)
29:03 (33)
6:29 (33)
34:38 (34)
5:35 (23)
37:37 (33)
2:59 (28)
43:12 (33)
5:35 (28)
44:48 (33)
1:36 (2)
45:16 (33)
28 (7)
45:16  Vinski Malinen
34   Hannes Hiisilä
Espoon Suunta
1:09 (14)
20:09 (36)
19:00 (36)
24:49 (36)
4:40 (27)
27:22 (35)
2:33 (17)
33:37 (35)
6:15 (30)
37:58 (35)
4:21 (17)
41:00 (35)
3:02 (30)
46:04 (34)
5:04 (23)
48:49 (34)
2:45 (35)
49:19 (34)
30 (17)
49:19  Hannes Hiisilä
35   Eeli Ruoti
Vehkalahden Veikot
1:27 (23)
6:16 (24)
4:49 (24)
14:04 (31)
7:48 (34)
17:17 (29)
3:13 (29)
25:01 (32)
7:44 (35)
34:08 (32)
9:07 (34)
38:43 (34)
4:35 (36)
49:39 (35)
10:56 (36)
53:01 (35)
3:22 (36)
53:42 (35)
41 (34)
53:42  Eeli Ruoti
36   Urho Ojala
Kouvolan Suunnistajat
58 (9)
3:46 (4)
2:48 (5)
6:39 (5)
2:53 (11)
33:08 (36)
26:29 (36)
39:19 (36)
6:11 (29)
50:39 (36)
11:20 (36)
53:08 (36)
2:29 (13)
1:01:48 (36)
8:40 (35)
1:03:43 (36)
1:55 (12)
1:04:26 (36)
43 (36)
1:04:26  Urho Ojala
   Elias Rintamäki
SK Uusi
1:48
-
-
9:27
-
22:33
13:06
42:01
19:28
50:28
8:27
53:54
3:26
1:00:24
6:30
1:03:03
2:39
1:03:36
33
hylätty  Elias Rintamäki
   Jimi Kemiläinen
Kuopion Suunnistajat
3:44
1:26:27
1:22:43
1:35:50
9:23
1:39:57
4:07
2:07:19
27:22
2:23:56
16:37
2:30:44
6:48
-
-
2:50:03
-
2:50:46
43
hylätty  Jimi Kemiläinen
   Vili Miettinen
Lynx
2:02
7:28
5:26
11:51
4:23
-
-
22:05
-
31:09
9:04
34:28
3:19
46:35
12:07
49:16
2:41
49:48
32
hylätty  Vili Miettinen
   Jaakko Salomäki
SK Uusi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
keskeytti  Jaakko Salomäki
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English