SM-sprint 19.9.2015, Epilän Esa

D21K3, A-finaaliin 13 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,6 km
 
1.   Anna Närhi Sweden  FIN  11:10:00   11:32  
2.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  11:09:00   11:33  
3.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  11:08:00   11:39  
4.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  10:52:00   12:05  
5.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  11:07:00   12:10  
6.   Miia Niittynen Koovee  FIN  11:04:00   12:20  
7.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  10:58:00   12:22  
8.   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  11:05:00   12:39  
9.   Alexandra (U) Voytova Rasti-Kurikka  RUS  11:06:00   12:41  
10.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:51:00   12:45  
10.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  10:59:00   12:45  
12.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  10:46:00   12:47  
13.   Ina Westerlund OK77  FIN  11:01:00   12:48  
14.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  10:41:00   13:07  
14.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:00:00   13:07  
16.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:55:00   13:12  
16.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  10:57:00   13:12  
18.   Nina (U) Temyakova Russia  RUS  11:02:00   13:16  
19.   Matleena Boström Sweden  FIN  11:03:00   13:18  
20.   Erika Uotila Koovee  FIN  10:47:00   13:35  
21.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  10:31:00   13:37  
22.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  10:39:00   13:41  
23.   Eveliina Nykänen Lappeen Riento  FIN  10:49:00   13:51  
24.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  10:40:00   13:59  
25.   Mirka Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:28:00   14:00  
26.   Katja Luoma Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:50:00   14:08  
27.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  10:35:00   14:18  
28.   Hilla Lamminpää Paimion Rasti  FIN  10:24:00   14:29  
29.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:29:00   14:30  
29.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:34:00   14:30  
31.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  10:36:00   14:33  
32.   Nikola (U) Kochova Suunta Jyväskylä  CZE  10:26:00   14:43  
33.   Sirkku Minkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:45:00   14:52  
34.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  10:53:00   15:07  
35.   Päivi Pirtilä Kymin Suunnistajat  FIN  10:44:00   15:12  
36.   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN  10:38:00   15:23  
37.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:27:00   15:25  
38.   Sabina Bäck IF Femman  FIN  10:48:00   15:57  
39.   Saana Vahvelainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:25:00   16:15  
39.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:37:00   16:15  
41.   Minna Truhponen Saarijärven Pullistus  FIN  10:30:00   16:36  
42.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot  FIN  10:43:00   16:40  
43.   Minna Närhi Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:32:00   16:41  
44.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  10:33:00   17:42  
45.   Iisa Lehtiniemi Savon Suunta  FIN  10:42:00   18:55  
   Tia Tarkiainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:23:00   hylätty  
   Milka Reponen Paimion Rasti  FIN  10:54:00   ei läht.  
   Vivian Lindholm OK77  FIN  10:56:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English