SM-sprint 19.9.2015, Epilän Esa

D21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,1 km
 
1.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  13:58:00   14:49  
2.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  13:52:00   15:02  
3.   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  13:51:00   15:11  
4.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  13:35:00   15:13  
5.   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN  13:36:00   15:15  
6.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  13:46:00   15:16  
7.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  13:16:00   15:29  
8.   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti  FIN  13:42:00   15:34  
9.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  13:40:00   15:43  
10.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:50:00   15:46  
11.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  13:56:00   15:47  
12.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  13:32:00   15:56  
13.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  13:47:00   15:59  
14.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  13:18:00   16:01  
14.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:34:00   16:01  
16.   Henna Skog Koovee  FIN  13:43:00   16:04  
17.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  13:28:00   16:09  
18.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  13:26:00   16:10  
19.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:53:00   16:12  
20.   Mari Seppänen OK Trian  FIN  13:39:00   16:15  
21.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  13:37:00   16:16  
22.   Salla Koskela Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:31:00   16:20  
23.   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN  13:27:00   16:25  
23.   Eveliina Nykänen Lappeen Riento  FIN  13:29:00   16:25  
25.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  13:13:00   16:30  
26.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  13:19:00   16:46  
27.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  13:45:00   16:50  
28.   Anni Huuha Oulaisten Huima  FIN  13:21:00   16:56  
29.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  13:17:00   17:02  
30.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  13:57:00   17:03  
31.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  13:24:00   17:05  
32.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  13:25:00   17:06  
33.   Katja Luoma Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:20:00   17:09  
34.   Erika Uotila Koovee  FIN  13:38:00   17:11  
35.   Jasmin Sundbäck OK Trian  FIN  13:30:00   17:12  
36.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:11:00   17:13  
37.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:09:00   17:16  
38.   Mirka Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:23:00   17:44  
39.   Hilla Lamminpää Paimion Rasti  FIN  13:14:00   17:56  
40.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  13:08:00   18:06  
41.   Frida Lönnberg Pargas IF  FIN  13:12:00   18:09  
42.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  13:55:00   18:16  
43.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  13:15:00   18:34  
44.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  13:33:00   18:46  
45.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  13:22:00   18:53  
   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:10:00   ei läht.  
   Matleena Boström Sweden  FIN  13:41:00   ei läht.  
   Nina (U) Temyakova Russia  RUS  13:44:00   hylätty  
   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  13:48:00   ei läht.  
   Kristine (U) Bertuka Lynx  LAT  13:49:00   ei läht.  
   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  13:54:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English