XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H65

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,4 km
 
1.   Vesa Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  12:34:00   28:28  
2.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  13:14:00   29:32  
3.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  12:24:00   29:47  
4.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:20:00   30:09  
5.   Tauno Pajala Espoon Suunta  FIN  12:28:00   31:14  
6.   Raimo Jalonen MS Parma  FIN  11:32:00   31:24  
7.   Ari Ovaska Epilän Esa  FIN  11:48:00   31:28  
8.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  11:56:00   31:36  
9.   Pauli Rautanen Järvenpään Palo  FIN  11:36:00   31:48  
10.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  11:18:00   32:20  
11.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:10:00   32:47  
12.   Reijo Liitiäinen OK Trian  FIN  13:28:00   32:55  
13.   Simo Helkkula Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:56:00   33:13  
14.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  12:06:00   33:16  
15.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  13:12:00   33:29  
16.   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  13:22:00   33:39  
17.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  12:10:00   33:56  
18.   Jouko Koivula Helsingin Suunnistajat  FIN  13:08:00   34:03  
19.   Pertti Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  12:48:00   34:06  
20.   Paavo Holster Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:58:00   34:48  
21.   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  13:00:00   34:54  
22.   Veijo Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:26:00   34:59  
23.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  13:06:00   35:06  
24.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:42:00   35:21  
25.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta  FIN  13:16:00   35:24  
26.   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN  12:32:00   35:30  
27.   Håkan Björklund IK Falken  FIN  11:26:00   35:31  
28.   Olavi Hautala Rasti-Jussit  FIN  11:08:00   35:34  
29.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  11:34:00   37:01  
30.   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN  12:04:00   37:02  
31.   Paavo Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:20:00   37:05  
32.   Ilkka Lainema MS Parma  FIN  12:38:00   37:06  
33.   Jouko Visa Suomusjärven Sisu  FIN  12:44:00   37:07  
34.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot  FIN  12:46:00   37:10  
35.   Heino Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  13:04:00   37:15  
36.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto  FIN  11:40:00   37:19  
37.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  12:52:00   37:26  
38.   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  12:12:00   37:47  
39.   Seppo Hämäläinen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:02:00   37:50  
40.   Seppo Korpinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:02:00   37:51  
41.   Pekka Ottelin Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:00:00   37:54  
41.   Raimo Pusa Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:22:00   37:54  
43.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:28:00   37:56  
44.   Antti Rantasaari Piikkiön Kehitys  FIN  12:40:00   38:27  
45.   Mikko Parjanne Espoon Suunta  FIN  11:14:00   39:21  
46.   Tom Sundbäck OK Trian  FIN  12:26:00   39:34  
47.   Henrik Nylund IK Falken  FIN  12:42:00   39:35  
47.   Martti Alilonttinen MS Parma  FIN  13:18:00   39:35  
49.   Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry  FIN  11:12:00   40:01  
50.   Hannu Mattila Espoon Akilles  FIN  11:46:00   40:37  
51.   Toimi Koskinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:30:00   40:59  
52.   Jouko Andelin Lahden Taimi  FIN  11:30:00   41:27  
53.   Pekka Inki Turun Metsänkävijät  FIN  12:50:00   41:44  
54.   Erkki Mattila Maarian Mahti  FIN  12:20:00   42:02  
55.   Pentti Hirvonen Turun Metsänkävijät  FIN  11:24:00   42:09  
56.   Pekka Kurikka Urjalan Urheilijat  FIN  11:54:00   42:23  
57.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   42:26  
58.   Seppo Terävä XYZ  FIN  12:22:00   42:53  
59.   Hannu Villberg Salon Viesti  FIN  11:50:00   43:35  
60.   Tauno Hellsten Rasti 88  FIN  12:18:00   44:09  
61.   Kari Tikka Maarian Mahti  FIN  11:04:00   46:35  
62.   Simo Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  12:36:00   46:53  
63.   Timo Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  12:54:00   47:37  
64.   Matti Haapanen Rastikarhut  FIN  12:08:00   48:30  
65.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  11:58:00   48:46  
66.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  11:52:00   54:49  
67.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  11:16:00   55:43  
68.   Jarmo Paikkala Rasti-Jyry  FIN  12:14:00   55:50  
   Mikko Mannonen Turun Suunnistajat  FIN  11:06:00   hylätty  
   Pekka Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:38:00   ei läht.  
   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   ei läht.  
   Timo Peltola MS Parma  FIN  12:00:00   ei läht.  
   Heikki Penttinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:16:00   ei läht.  
   Olli Viljanen MS Parma  FIN  13:02:00   ei läht.  
   Juhani Leino Hirvensalon Heitto  FIN  13:24:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English