XXIX Silja-Rastit 19.4.2015 Paimion Rasti Rasti Piikkiö

H60

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,6 km
 
1.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  13:35:00   26:34  
2.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  13:33:00   27:18  
3.   Teuvo Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  12:03:00   28:55  
4.   Jari Pellinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:55:00   29:01  
5.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  13:03:00   29:10  
6.   Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:57:00   29:25  
7.   Matti Hautala Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:29:00   29:29  
8.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  12:59:00   29:41  
9.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:13:00   29:57  
10.   Kari Haataja Kajaanin Kuohu  FIN  12:43:00   30:14  
11.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  14:01:00   30:55  
12.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  11:57:00   31:12  
13.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:01:00   31:13  
14.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat  FIN  12:15:00   31:22  
15.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  13:17:00   31:27  
16.   Keijo Hintukainen Turun Suunnistajat  FIN  13:55:00   31:30  
17.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  11:49:00   32:07  
18.   Jukka Nyystilä Laihian Luja  FIN  12:23:00   32:59  
19.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä  FIN  13:45:00   33:42  
20.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto  FIN  12:37:00   33:44  
21.   John Laukka Rastivarsat  FIN  11:53:00   34:11  
22.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  14:05:00   34:30  
23.   Risto Kallio Angelniemen Ankkuri  FIN  13:07:00   34:57  
24.   Mauri Rustari Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  12:51:00   35:19  
25.   Markku Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  12:05:00   35:20  
26.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo  FIN  13:39:00   35:27  
27.   Tapani Valonen Karkki-Rasti  FIN  13:23:00   35:29  
28.   Jorma Lindeman Rasti-Perniö  FIN  12:29:00   35:40  
29.   Rauno Aavasalo Salon Viesti  FIN  12:53:00   36:22  
30.   Mårten Lindroos Kimito SF  FIN  13:53:00   36:23  
31.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:39:00   36:33  
32.   Pauli Kurppa Salon Viesti  FIN  11:51:00   36:42  
33.   Heino Pakarinen Turun Metsänkävijät  FIN  12:19:00   36:49  
34.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  13:05:00   36:56  
35.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  12:25:00   37:20  
36.   Markku Rajala Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  12:55:00   37:32  
37.   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti  FIN  13:25:00   37:45  
38.   Pekka Lehtiniemi Savon Suunta  FIN  13:19:00   37:51  
39.   Hannu Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  12:31:00   37:59  
39.   Asko Virolainen Someron Esa  FIN  12:49:00   37:59  
41.   Juhani Aaltonen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:21:00   38:38  
42.   Hannu Lähteenmäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  13:43:00   39:34  
43.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  13:57:00   40:02  
44.   Kari Tuomola MS Parma  FIN  13:11:00   40:17  
45.   Harri Laine Kauhajoen Karhu  FIN  14:03:00   40:52  
46.   Hannu Nieminen Nastolan Terä  FIN  13:31:00   40:55  
47.   Markus Jakobsson Rastikarhut  FIN  13:15:00   42:02  
48.   Jouni Moisander Rasti-Vihti  FIN  13:59:00   42:33  
49.   Markku Tolvanen Salon Viesti  FIN  12:17:00   43:06  
50.   Timo Kurki Espoon Suunta  FIN  12:41:00   43:43  
51.   Heikki Miettinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:07:00   43:48  
52.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  13:13:00   44:14  
53.   Antti Suonpää MS Parma  FIN  12:07:00   44:32  
54.   Harri Koski Tarpian Suunta  FIN  13:49:00   45:19  
55.   Esa Toivonen Tarpian Suunta  FIN  12:33:00   45:31  
56.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry  FIN  12:11:00   45:33  
57.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko  FIN  13:47:00   45:57  
58.   Pekka Vanne Hirvensalon Heitto  FIN  12:01:00   46:09  
59.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  10:58:00   46:22  
60.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä  FIN  13:37:00   47:32  
61.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat  FIN  12:45:00   49:20  
62.   Kai Antell Keravan Urheilijat  FIN  11:59:00   49:28  
63.   Raimo Syrjälä Auran Vannas  FIN  12:27:00   49:51  
64.   Hannu Währn Kymin Suunnistajat  FIN  12:47:00   50:29  
   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:35:00   keskeytti  
   Martti Närvä Suunta Jurva  FIN  13:09:00   ei läht.  
   Sauli Joki Vetelin Urheilijat  FIN  13:21:00   ei läht.  
   Asko Aavasalo Salon Viesti  FIN  13:27:00   hylätty  
   Staffan Pettersson Lynx  FIN  13:41:00   ei läht.  
   Veli-Matti Heinonen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:51:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English